דרוש מידע התקנת מערכות מולטימדיה

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
התקנת מערכות מולטימדיה תואמי מקור ואונברסליות לכל סוגי הרכבים. במקום לשלם בארץ מחיר של אזור 2,000 ש"ח על מערכת איכותית, מזמינים מערכת מאלי אקספרס איכותית לא פחות ומגיעים להתקנות. אפשרות לשרות V.I.P עד בית הלקוח.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
התקנת מערכות מולטימדיה תואמי מקור ואונברסליות לכל סוגי הרכבים. במקום לשלם בארץ מחיר של אזור 2,000 ש"ח על מערכת איכותית, מזמינים מערכת מאלי אקספרס איכותית לא פחות ומגיעים להתקנות. אפשרות לשרות V.I.P עד בית הלקוח.
אשמח לדעת לגבי התקנת מערכת לקורולה 2003-2006 GLI דהיינו שצריך חיבור גם לכפתורי הגה.

tzvihe2

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אשמח לדעת לגבי התקנת מערכת לקורולה 2003-2006 GLI דהיינו שצריך חיבור גם לכפתורי הגה.
אני התקנתי מערכת בקורולה GLI 2008 והמתקין סידר לי את הלחצנים בהגה, כמעט אין כאלו שיסדרו לך את זה.
הוא נמצא באזור הצפון.
המס' שלו 054-6677373

חסידים של ה'

משתמש צעיר
@תמר כהן
אני מבין שיש לך ניסיון בענין
אשמח לשוחח איתך 0527621243, תזכו למצוות.
אם קשה לך לדבר - אשמח לקבל קישורים
מה שאני מחפש זה מערכת מולטימדיה אנדרואיד (אין לי סמארטפון)
כולל מיקרופון ומצלמת רוורס שתתחבר,
הרכב שלי- קורולה 2007 דגם סאן.
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה