התקנה כפולה של אופיס

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
מותקן אצלי אופיס 365 שקניתי באיביי בלי איחסון בענן של onedrive ועכשיו אני רואה שם במחירים מגוכחים [5 שח ופחות] כולל 5 טרה איחסון האם מישהוא יודע -
א. האם זה יצור לי בעיות כשאתקין כפול
ב. באם יתן לי מס' סריאלי להורדה מאתר אופיס הרשמי האם אצטרך להוריד שוב את כל התוכנות [יש לי מגבלת גיגה- משתמש בנטסטיק]
תודה רבה!

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
תבדוק בהוראות שקיבלת, אתה אמור לקבל 1 טרה.

אם הקניה היא מכאן או דומה לזה שימו לב, המוכר יכול לצפות לכם נתונים ששמרתם!!
אותו דבר לגבי כל מייל של גוגל או מיקרוספט (בטוח ב 100% לגבי googel drive וכן onedrive)

בר בי רב

משתמש פעיל
מותקן אצלי אופיס 365 שקניתי באיביי בלי איחסון בענן של onedrive ועכשיו אני רואה שם במחירים מגוכחים [5 שח ופחות] כולל 5 טרה איחסון האם מישהוא יודע -
א. האם זה יצור לי בעיות כשאתקין כפול
ב. באם יתן לי מס' סריאלי להורדה מאתר אופיס הרשמי האם אצטרך להוריד שוב את כל התוכנות [יש לי מגבלת גיגה- משתמש בנטסטיק]
תודה רבה!
אני מקוה שאני לא מפריע מדי לאשכול [ואגב בהיסטוריית הפורום אני שאלתי פעם שאלה דומה לזה לגבי התקנת שני מהדורות של אופיס ביחד על מחשב אחד, ואם תדפדף תמצא, אבל שם לא היתה תשובה] אבל רציתי לשאול אם זה לא מפריע לאשכול, כדלהלן:
האם יש אפשרות לקנות באיביי רק עם המתנה שהדיסק יבוא הביתה או שיש אפשרות לקנות באיביי גם קניית תוכנה מקוונת?
תודה על תשובתך.

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
כמעט כולם מקוונים, אתה מקבל קוד להורדה מהאתר הרשמי של מיקרוסופט [תבדוק מה כתוב למטה מתחת לפרסומות, בתפריט של המוצר]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה