מידע שימושי התקדמות בעניין ביטול הויזות לארה"ב

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שר החוץ אלי כהן הודיע כי משרד החוץ קיבל היום (30) את הנתונים האמריקנים על סירובי הויזות לישראלים לשנת 2022, ומהם עולה שישראל יכולה להצטרף לתוכנית הפטור מויזה לארצות הברית ובתוך חודשים יוכלו אזרחי ישראל לבקר בארצות הברית ללא צורך בויזה.
שר החוץ אלי כהן: "זו בשורה משמחת לכל אזרחי ישראל! אני מעריך שכבר השנה יוכלו ישראלים לבקר בארצות הברית ללא צורך בקבלת ויזה מהשגרירות האמריקנית. אני מודה לנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן על תמיכתו והובלתו למתן פטור מויזות לישראלים."

רקע:
על פי הנתונים שנמסרו למשרד החוץ מארצות הברית, פחות מ3% מאזרחי ישראל שפנו בשנה שעברה לקבלת ויזה לארצות הברית קיבלו תשובה שלילית. הנתון הזה מהווה צעד משמעותי בדרך להצטרפות ישראל לתוכנית הפטור מאשרות כניסה לארה"ב.
לאחר שנים ארוכות שבהן מנסה ישראל להתקבל לתוכנית הפטור מאשרות, חלה התקדמות משמעותית מאוד בשנה האחרונה וכעת ישראל עדיין צריכה להשלים הליך חקיקה מתאים ולהקים את מערכות המחשוב הרלוונטיות שיאפשרו את כניסת ישראל לתוכנית. במשרד החוץ מעריכים שעוד השנה יבוטל הצורך בויזות עבור אזרחי ישראל המבקרים בארצות הברית.

נערך לאחרונה ב:

קרבת ה לי תמיד

משתמש צעיר
*הויזה לארצות הברית מתבטלת!*
שר החוץ אלי כהן הודיע כי משרד החוץ קיבל היום (30) את הנתונים האמריקנים על סירובי הויזות לישראלים לשנת 2022, ומהם עולה שישראל יכולה להצטרף לתוכנית הפטור מויזה לארצות הברית ובתוך חודשים יוכלו אזרחי ישראל לבקר בארצות הברית ללא צורך בויזה.
שר החוץ אלי כהן: "זו בשורה משמחת לכל אזרחי ישראל! אני מעריך שכבר השנה יוכלו ישראלים לבקר בארצות הברית ללא צורך בקבלת ויזה מהשגרירות האמריקנית. אני מודה לנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן על תמיכתו והובלתו למתן פטור מויזות לישראלים."

רקע:
על פי הנתונים שנמסרו למשרד החוץ מארצות הברית, פחות מ3% מאזרחי ישראל שפנו בשנה שעברה לקבלת ויזה לארצות הברית קיבלו תשובה שלילית. הנתון הזה מהווה צעד משמעותי בדרך להצטרפות ישראל לתוכנית הפטור מאשרות כניסה לארה"ב.
לאחר שנים ארוכות שבהן מנסה ישראל להתקבל לתוכנית הפטור מאשרות, חלה התקדמות משמעותית מאוד בשנה האחרונה וכעת ישראל עדיין צריכה להשלים הליך חקיקה מתאים ולהקים את מערכות המחשוב הרלוונטיות שיאפשרו את כניסת ישראל לתוכנית. במשרד החוץ מעריכים שעוד השנה יבוטל הצורך בויזות עבור אזרחי ישראל המבקרים בארצות הברית.
מזה אומר?
כי כבר 3 שנים מחכים לביטול ויזות
אני אישית רוצה לטוס ולא חושבת שזה נורמלי לשלם 1500 ש"ח בשביל להקדים תור לויזה וזה עוד לפני אגרה שזה גם איזה 500 ש"ח

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מזה אומר?
אני אישית רוצה לטוס ולא חושבת שזה נורמלי לשלם 1500 ש"ח בשביל להקדים תור לויזה וזה עוד לפני אגרה שזה גם איזה 500 ש"ח
תלוי מתי אתם מתכננים לטוס.

שוגי של תלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מזה אומר?
מה זה אגרה שעולה 500 ש''ח??? הויזה עצמו? (+600 ש''ח )

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מ01/11/2023 כל ישראלי יצטרך ETIAS להיכנס לאירופה, בדומה לESTA האמריקאית

שידרוגים

משתמש מקצוען

רקע:
יודעים ממתי?
אם מתכננת לטוס בעוד בעוד כמה חודשים
לא לעשות ויזה?
הסכום משמעותי מאד - אנחנו הרבה אנשים

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מ01/11/2023 כל ישראלי יצטרך ETIAS להיכנס לאירופה, בדומה לESTA האמריקאית
ESTA או ויזה וזה רק לישראלים או לכולם?
השאלה אם שווה להנפיק דרכון בריטי או אם יש לי דרכון ארה"ב אין צורך.

שוקולד שוייצרי

משתמש מקצוען
העיתון של היום:

קבצים מצורפים

• unnamed.png
    unnamed.png
    KB 150.9 · צפיות: 38

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ESTA או ויזה וזה רק לישראלים או לכולם?
השאלה אם שווה להנפיק דרכון בריטי או אם יש לי דרכון ארה"ב אין צורך.
לא צריך להגזים
מדובר בסה"כ במילוי פרטים בטופס שאמור לקחת מקסימום 10 דקות והאגרה תהיה בסך 7 אירו

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא צריך להגזים
מדובר בסה"כ במילוי פרטים בטופס שאמור לקחת מקסימום 10 דקות והאגרה תהיה בסך 7 אירו
השאלה אם זה ויזה או ESTA? חלק כתבו פה ויזה חלק ESTA?
ויזה לוקח יותר מכמה דקות ועולה יותר מ7 אירו.

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
לא צריך להגזים
אגב, זה אלקטרוני לחלוטין, אז הנה עוד אפיק של פרנסה בעד שירות עבור אנ"ש שאינם מחוברים לרשת.. מעניין כמה יעלה ;)

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
יודעים ממתי?
אם מתכננת לטוס בעוד בעוד כמה חודשים
לא לעשות ויזה?
הסכום משמעותי מאד - אנחנו הרבה אנשים
באופן אישי ממליצה לך לעשות, או מקסימום לחכות עוד קצת ולשמוע אם יש התפתחות (אם זה בדואר ולא ראיון). הקשבתי לדברים של השגריר האמריקאי שהסביר בצורה מאד ברורה שישראל עשתה רק את הצעד הראשון (בזה שהיו פחות מ 3% סירובי ויזה) ויש עוד שני דברים מאד משמעותיים, 1. הכנסת צריכה לחוקק / לשנות כמה דברים עד ספטמבר (!!) 2. ישראל צריכה להסכים לעקרון ההדדיות (מאד מאד בעייתי, ולא צריך להיות בן גביר כדי לחשוב ככה) אז זה לא משהו שיקרה בתוך כמה חודשים לענ"ד

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה