התפללו לרפואת החולה רפאל ציון בן ברכה

אפצי

משתמש חדש
אני בדרך כלל לא אוהבת לבקש אבל המצב הצריך חמי מאושפז במחלקת קורונה בבלינסון במצב קשה.לא מספיק המצב בו הוא שרוי גם אי אפשר להכנס ולהיות איתו.מי שיכול לקרא תהילים לרפואתו זה רק יעזור אנחנו צריכים נס שיצא מזה רק תפילות בבקשהההה.רפאל ציון בן ברכה לרפואה שלמה.מצרפת לכם קישור לתהילים.ואמן שתעלם כבר הקורונה הזאת במהרהההה תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

sheen

משתמש מקצוען
רפואה שלמה!

מומלץ לפתוח אשכול כזה באיש את רעהו 'הרגיל' כדי שיותר אנשים יראו

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בשורות טובות מהרה!
מה המצב?

רהיטים

משתמש רשום
רפואה שלימה תמיד טוב לבקש מעמי לתפלל עושים עושים זאת בשמחה

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רפו"ש ובשו"ט!
מה המצב?

אפצי

משתמש חדש
לצערינו הוא מורדם ומונשם בעקבות קשיי נשימה שהיו לו .ברוך ה' יש מעט הטבה אבל עדיין הוא זקוק לרחמי שמיים מרובים.ותודה לכל המתפללים אני בטוחה שהתפילות האלה הן אלה שעושת לנו ניסים.
חשוב לי לאמר בהוראת הרב הוסיפו לו שם רפאל ציון בן ברכה .אז מי שיוכל לאמר פרקי תהילים לרפואתו אודה לו מאד...
ובעזרת ה' שכבר אוכל לבשר בשורות טובות

פיר

משתמש סופר מקצוען
לצערינו הוא מורדם ומונשם בעקבות קשיי נשימה שהיו לו .ברוך ה' יש מעט הטבה אבל עדיין הוא זקוק לרחמי שמיים מרובים.ותודה לכל המתפללים אני בטוחה שהתפילות האלה הן אלה שעושת לנו ניסים.
חשוב לי לאמר בהוראת הרב הוסיפו לו שם רפאל ציון בן ברכה .אז מי שיוכל לאמר פרקי תהילים לרפואתו אודה לו מאד...
ובעזרת ה' שכבר אוכל לבשר בשורות טובות
אמן ישועת השם כהרף עין

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני בדרך כלל לא אוהבת לבקש אבל המצב הצריך חמי מאושפז במחלקת קורונה בבלינסון במצב קשה.לא מספיק המצב בו הוא שרוי גם אי אפשר להכנס ולהיות איתו.מי שיכול לקרא תהילים לרפואתו זה רק יעזור אנחנו צריכים נס שיצא מזה רק תפילות בבקשהההה.רפאל ציון בן ברכה לרפואה שלמה.מצרפת לכם קישור לתהילים.ואמן שתעלם כבר הקורונה הזאת במהרהההה תודה מראש
הקפצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה