דרוש מידע התנתקות מחברת סלקום

מצב
הנושא נעול.

ילדות ירושלים

משתמש פעיל

אופקים על המפה

משתמש פעיל
טוב, זה סוגיה סבוכה
אתה צודק בגדול שהעיתון אמור להעיף אותם לכל הרוחות
אבל צריך לדעת שלא פשוט בכלל החלק הכספי שזה יכול להפסיד
ואגב, הדימוי בין ערוץ 12 ומעלליו נגד הדת והתורה לפרסומת של סלקום נגד הימניים, לא דומה בכי הוא זה
עם כל הכבוד, אנחנו מידי נסחפים לפעמים, ממתי הציבור החרדי הוא ימני?
אנחנו ממש לא שם
אני לא אומר ח"ו שהערבים ימ"ש בסדר, וגם סלקום לא
אבל לעשות מזה עסק??????

ילדות ירושלים

משתמש פעיל

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
חיבוק דוב: (אז למי שעדיין הסתפק אם סלקום התכוונו או לא התכוונו, הנה תראו מי מחזק את ידיהם)

1621402846882.png

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
משרד התקשורת שוקל להתערב בנושא הניודים והניתוק מסלקום.
מעל 28 אלף ניודים משעת הצהריים.
שר התקשורת בהתבטאות נדירה בנושא:
סלקום עשו טעות שהכניסו פוליטיקה. שוקלים לעצור את הניודים על מנת שהחברה לא תקרוס דבר שיוביל לגל פיטורין.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
סלקום עשו טעות שהכניסו פוליטיקה. שוקלים לעצור את הניודים על מנת שהחברה לא תקרוס דבר שיוביל לגל פיטורין.
איזו זכות יש להם להתערב בהחלטות של הציבור??

חיה4

משתמש מקצוען
לכל מי שדואג לפרנסת עובדי סלקום.
כאילו שאנחנו לא מכירים את זה...
עוד כמה שבועות כולם יירגעו וסלקום יוציאו מבצעים שווים וכולנו נעבור אליהם...
(מישהו זוכר את הדברים של מנכ"ל מכבי? יש להם המון מצטרפים חדשים בלי למצמץ...)

yisrael stern

משתמש פעיל
כל אלה שכותבים לעשות חרם על הערוצים למיניהם לפני שעושים על סלקום שוכחים כנראה שמדובר פה בפורום חרדי שרוב אם לא כל חבריו לא צופים ב"ה בכל התקשורת ולכן אין להם דרך לאיים על הערוצים השונים בעוד שלסלקום יש הרבה מחוברים שיכולים להתנייד.
הרעיון הוא לא לקנות מחברות שמפרסמות בערוצים האלו להתקשר ולומר הא אתם מפרסמים שם? לא רוצה לקנות מוצרים שלכם ככה הם יפסיקו לפרסם שם והערוצים יפגעו כלכלית קשה מאוד

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
באמת מעניין הקטע הזה, שגולן שייכים לסלקום, (כמו שהוזכר בכתבה של אבי וייס). (במכלול מעודכן רק על עיסקה שלא אושרה ומכירה לאלקטרה, אבל לא מעודכן שם שממש לפני שנה אלקטרה בסוף מכרה לסלקום).

בחרם לא מדברים על גולן, לא?

בתכל'ס זה יוצא שלמי שרוצה לעזוב ובאזור שלו הקליטה הטובה היא של סלקום ולא פרטנר ופלאפון, לא נשארו לו כ"כ אופציות.

(לכן לדעתי זו טעות גדולה שאישרו להם את העסקה. היה אפשר לאשר את זה דווקא לפלאפון או הוט מובייל, כדי שיהיה אפשרות לניוד למי שנמצא ליד אנטנה של סלקום).

==

לא שכזה השתכנעתי שהחרם כזה חשוב. הם בסה"כ כן השתדלו להתנצל, ומה שמפחיד אותי זה שאתמול הלכתי לבית מרקחת והוא היה סגור עקב השביתה, שזה אומר שכשאלך לשם היום מי שיכין לי את התרופה יהיה מי ששבת אתמול :eek:

לעזוב את סלקום לא נראה לי יפתור את זה...

נערך לאחרונה ב:

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
עדכון 18.5.21, 22:00: הכתבבועז גולן על השמועות שמשרד התקשורת מתערב במשבר עם סלקום: "שוחחתי עם עו״ד המצוי היטב בענייני תקשורת ותביעות ייצוגיות. משרד התקשורת לא יכול לעצור ניודים מסלקום לחברה אחרת. מדובר במהלך לא חוקי. זכותו של כל לקוח לעזוב מיידית את החברה - גם במחיר קריסתה".

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
היי חברים!
אני רוצה לתת פה מבט מזווית אחרת.
בסוף מדובר פה במאות עובדים יהודים(!!) שיפוטרו עקב כל הסגה הזאת.
עקב צמצום והתייעלות של משאבי החברה.
ועל זה אנחנו פחות חושבים.

לא שאני בעד השביתה של החברה. אני מגנה בתוקף את הסימטריה של ,הטרור היהודי".
אבל בסוף זה יפגע בפרנסה של מאות משפחות.
אם תתקשר למוקד סלקום המבטא השולט הוא ערבי,
רוב העובדים הם ערבים

מלינקה

משתמש פעיל
אני פתאום חושב:
הובא כאן שלסלקום מנעד רחב של לקוחות בציבור הערבי.
יתכן מאד שהם לקחו בחשבון עשרות או אולי אפילו מאות אלפי לקוחת ימניים, כנגד מאות אלפי ערביים שיראו את המחאה הרחבה ובדווקא יעברו אליהם.

אם יצליחו בזה - מושחתים, אבל לסחור הם יודעים.
הערבים בעד דו קיום?
המהומות בערים המעורבות יוכיחו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה