דרוש מידע התנתקות מחברת סלקום

מצב
הנושא נעול.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יתכן מאד שהם לקחו בחשבון עשרות או אולי אפילו מאות אלפי לקוחת ימניים, כנגד מאות אלפי ערביים שיראו את המחאה הרחבה ובדווקא יעברו אליהם.
סלקום מעדיפים לקוחות שמשלמים בסוף החודש........

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה להביא קול אחר -
לכל אחד יש זכות לעבור לאיזה חברה שירצה.
אבל לארגן עזיבה המונית ולעודד את כולם לעבור - זה דבר שמצריך שאלת רב.
על כף המאזניים עומדת פרנסתם של אלפי עובדים יהודים שעובדים בסלקום. האם מותר/ראוי/רצוי לארגן עזיבה המונית כזאת?
רק דעת תורה יכולה להכריע, ולא טרנדים כאלו ואחרים באינטרנט (גם אם מוצדקים).
לפני הכל - אנחנו יהודים.

שלכם

משתמש פעיל
אני מסתכל על כל העניין הזה די מוזר
הרי ברור לכל בר דעת שסלקום לא התכוונה לתמוך בשביתה הערבית
מה שכנראה קרה הוא שבסלקום חששו מכך שעובדים ערבים רבים לא יגיעו לעבודה בעקבות השביתה, והדבר כנראה היה עלול לפגוע להם בהפעלת המוקדים, ולכן הגיעו לפשרה עם הנהגת העובדים שהם יגיעו לעבודה ובתמורה תהיה שביתה של שעה.
אם זה בסדר או לא אני לא יודע, אבל יש בעלי עסקים רבים שאתמול לא עבדו בכלל בגלל השביתה במגזר הערבי וחוסר היכולת שלהם לעבוד בצורה כזו.
הניסוח של ההודעה של סלקום גרוע, אך מכאן להפוך את בעלי ומנהלי סלקום למי שאשם בכל צרות עם ישראל הדרך רחוקה.
אגב, התעניינתם פעם מה הדעות הפוליטות של הבעלים של פרטנר (חיים סבן - איש שמאל ידוע מארה"ב) או של כל חברה אחרת שאתם קונים ממנה.
בדקתם פעם איזו חברת תקשורת דוחופת פחות שידורי תועבה במסגרת העוצרים וכל מה שהם משווקים, או לחילופין אלו מחברות התקשורת פעלו על מנת לצמצם חילולי שבת (רמי לוי, שבמקרה הוא גם איש ימין)
במקרה יצא לסלקום התבטאות לא מוצלחת, אני לא חושב שזה סיבה לעזוב אותם

פפרר

משתמש מקצוען
אני רוצה להביא קול אחר -
לכל אחד יש זכות לעבור לאיזה חברה שירצה.
אבל לארגן עזיבה המונית ולעודד את כולם לעבור - זה דבר שמצריך שאלת רב.
על כף המאזניים עומדת פרנסתם של אלפי עובדים יהודים שעובדים בסלקום. האם מותר/ראוי/רצוי לארגן עזיבה המונית כזאת?
רק דעת תורה יכולה להכריע, ולא טרנדים כאלו ואחרים באינטרנט (גם אם מוצדקים).
לפני הכל - אנחנו יהודים.
העובדים שיפוטרו מסלקום יעברו לעבוד אצל החברות המתחרות שיצטרכו בוודאי תגבורת
אל תתן יד לעושי עוולה

שפריצרית

משתמש מקצוען
מה שכנראה קרה הוא שבסלקום חששו מכך שעובדים ערבים רבים לא יגיעו לעבודה בעקבות השביתה, והדבר כנראה היה עלול לפגוע להם בהפעלת המוקדים, ולכן הגיעו לפשרה עם הנהגת העובדים שהם יגיעו לעבודה ובתמורה תהיה שביתה של שעה.
אם זה בסדר או לא אני לא יודע, אבל יש בעלי עסקים רבים שאתמול לא עבדו בכלל בגלל השביתה במגזר הערבי וחוסר היכולת שלהם לעבוד בצורה כזו.
ברב המוקדים, ברב המקומות, רבים מאד מהעובדים הם ערבים. ובכל זאת - כולם הסתדרו יופי עם העובדים הערבים, חוץ מסלקום?
ממתי ועד העובדים של סלקום כל כך חזק, עד שיכול לתת גב כזה - שביתה של שעה?
ועדים חזקים מאלה לא מצליחים לארגן ג'סטות ומחוות כאלה לעובדים.
הניסוח של ההודעה של סלקום גרוע, אך מכאן להפוך את בעלי ומנהלי סלקום למי שאשם בכל צרות עם ישראל הדרך רחוקה.
אגב, התעניינתם פעם מה הדעות הפוליטות של הבעלים של פרטנר (חיים סבן - איש שמאל ידוע מארה"ב) או של כל חברה אחרת שאתם קונים ממנה.
זכותו של כל אחד להחזיק באילו דעות פוליטיות שירצה.
הבעיה היא הסימבוליות והטיימינג של 'ההזדהות', והאופן הציבורי בו זה נעשה.

ורד בגליל

משתמש מקצוען
פרסומת של סלקום נגד הימניים, לא דומה בכי הוא זה
עם כל הכבוד, אנחנו מידי נסחפים לפעמים, ממתי הציבור החרדי הוא ימני?
אנחנו ממש לא שם
מה הקשר לימין בכלל?
יש מלחמת פורעים ערבים נגד יהודים חפים מפשע
וחברה יהודית מסבירה שקיצונים יהודים וערבים אשמים באותה מידה

מה הקשר לימין?
מי ששונא את העם שלי ומזדהה עם הישמעאלים, שונא גם אותי ויורק בפרצוף שלי

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העובדים שיפוטרו מסלקום יעברו לעבוד אצל החברות המתחרות שיצטרכו בוודאי תגבורת
אל תתן יד לעושי עוולה
שאלתם רב אם ניתן להסתמך על כך?
שוב, רק דעת תורה יכולה להכריע בדבר שקשור לפרנסה של כ"כ הרבה אנשים.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
בדקתם פעם איזו חברת תקשורת דוחופת פחות שידורי תועבה במסגרת העוצרים וכל מה שהם משווקים, או לחילופין אלו מחברות התקשורת פעלו על מנת לצמצם חילולי שבת (רמי לוי, שבמקרה הוא גם איש ימין)
במקרה יצא לסלקום התבטאות לא מוצלחת, אני לא חושב שזה סיבה לעזוב אותם
דבר ראשון תודה רבה על האבחנה המדויקת, להכריז על כל כך הרבה אנשים כמי שאינם ברי דעת, זה מצריך כתפיים מאוד רחבות...
ולעצם דבריך:

גם אם אתה צודק, זה לא דבר שניתן להוכחה מהודעת החברה (אין שום הוכחה לכאן או לכאן).
מה גם שהשביתה לא פסחה כמעט על אף נותן שירות במשק, וסלקום הם היחידים ש'חשבו' על הרעיון הגאוני הזה...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שאלתם רב אם ניתן להסתמך על כך?
שוב, רק דעת תורה יכולה להכריע בדבר שקשור לפרנסה של כ"כ הרבה אנשים.
כשאתה עובר לקנות במכולת אחרת כי הסתכסכת עם המוכר - אתה גם שואל רב?
בתור צרכנים, לא זו אמורה להיות הדאגה שלנו.
ע"ע קופות בתשלום עצמי.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי שרץ מיד לרב.
שישאל אם מותר להישאר בחברה שעודדה פוגרומים ביהודים.
כל האירועים בימים האחרונים בנוי על פרעות ערבים ביהודים.
בבקשה גם לשאול רב אם מותר להישאר בחברה שנתנה להם לגיטימציה.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנא, לפני הטחת ביקורות בידקו אם הן לא נכתבו כבר לעיל, מה גם שיתכן מאד שכבר השיבו עליהן כהלכה.

שיר השירות

משתמש מקצוען
במחילה אבל זוהי היתממות
יש כעת בתקשורת ובפוליטיקה ובכל מקום, ויכוח קיצוני על הסימטריה בצורה שהתקשורת מציגה את מה שקורה בערי ישראל.
ולהכריז על מחאה ערבים ויהודיים כאחד זה נקיטת צד. ושלא יבלבלו את השכל שזה לא היה מכוון.
מותר להם להגיד את דעתם. אבל לפעמים זה עולה ביוקר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה