התנהלות חריגה או נורמלית? אשמח לתגובות ממי שמכיר.

מצב
הנושא נעול.

אלי @@@

משתמש מקצוען
אפשר להבין שזה נובע מכאב,
אבל התרוצים הם לא סתם! יש המון בקרות ופרוצדורות. אפשר לאמר שכולם עושים רוב ככל הניתן כדי לתת מענה הולם למוסדות ולמורים גם בשעות לא שעות וא"א להכליל.- תשאלו את ה7000 עובדים שאצליהם כן הכל דופק.
לא דיברתי על העובדים במשרדים שהם בכלל לא קשורים לעסק והם גם לא יכולים לעזור
זה קשור לקודקודים למעלה לא להנהלת חשבונות וכ"ו
וכן כל ה-7000 סבלו פעם שנכנסו חדשים לעבודה לפני שקיבלו תקן
אני אישית הגעתי עד המנכ"ל והאנשים המשפיעים ביותר והתאכזבתי לא רק מזה שאין להם תשובות אלא יותר מהזלזול והשקר שמספרים לי כל חודש מחדש וכמה הבטחות שקיבלתי מהם שהתברר כסרק
וזה לא נובע מכאב אלא מאכזבה וצער שכך מתנהגים "בני תורה" לבני תורה ולנשות אברכים של הציבור שלהם עצמם
עצוב נורא
ומצער עוד יותר שאפילו לא הצלחת להבין מה הכאב בזה ומה העול שנגרם מזה לאנשים ,העיקר להגן עליהם

במבה אדומה10

משתמש רשום
האמת עבדתי מעל 10 שנים בחינוך העצמאי, ג"כ בבית ספר עם כיתות לא תקניות, מעולם לא הייתה מורה: לא חדשה ולא ישנה שעברה כזה מסע.
לא ברור למה פה מתנהלים העניינים בצורה כ"כ יגעה, וברשת המקבילה הדברים אחרת.
(יש גם שם בעיות, אבל, לא כאלו...)

קווה

משתמש רשום
ומצער עוד יותר שאפילו לא הצלחת להבין מה הכאב בזה ומה העול שנגרם מזה לאנשים ,העיקר להגן עליהם
בוקר טוב, ברור שאני מבינה את הכאב והצער. ובאמת זה נורא לא לקבל משכורת בזמן. אני רק מדגישה שהמטרה של כולם היא לעזור וזה לא תמיד אפשרי בגלל שיש כ"כ הרבה פרוצדורות. קשה לשמוע שאתם מדברים על זלזול... אם ככה אתם הרגשתם זה באמת נורא. אבל כאחת מבפנים אני יודעת להגיד לכם שהעבודה מאוד מורכבת ויש המון בעיות בשטח הן לקודקודים והן לכל שאר העובדים. בודקים את הרשת מטעם הממשלה במליון עיניים וכל הזמן יש בקרות ואכן, גם יש כללים את מי צריך לאשר למשכורת קודם ומי לא. היו הרבה מקרים שהרשת הקצתה שעות למוסדות שהצהירו על כמות תלמידים מסויימת שלבסוף התבררה כמוטעת ואז היא היתה צריכה לספוג את כל זה....

עכ"פ אני יודעת שיש פה הרבה כאלו שמנסים לעזור -אבל לא תמיד אפשר. ומנסים לעזור במסירות רבה וזאת דווקא בגלל ההבנה של הקושי שעובדים ובני משפחתם עוברים.
אני מכירה את הקודקודים ויודעת שא"א אין לו כוונה לזלזל אבל יש לפעמים המוני דברים על הראש שלא תמיד מצליחים להענות להכל או לענות בזמן.
אני הייתי מציעה שתפנו לאחד מבפנים שיוכל לבדוק לכם מה אפשר לעזור ואת מי אפשר להוזיז.

קווה

משתמש רשום
והתאכזבתי לא רק מזה שאין להם תשובות אלא יותר מהזלזול והשקר שמספרים לי כל חודש מחדש וכמה הבטחות שקיבלתי מהם שהתברר כסרק
אתם צריכים שיש להם הרבה על הראש ונותנים הוראה ולא תמיד היא מתבצעת מידית אלא באיחור ואז ביום אחד אפשר לפספס את סגירת המשכורות ולכן מי שאמרו לו מלמעלה והבטיחו שיסדרו מיד ילך על הפקידות בשטח ויברר איפה זה עומד ומה מתקדם, לפעמים מרוב עומסי עבודה לא מצליחים להגיע להכל אבל כשפונים - יש יותר מודעות (מספיק לפנות במייל בדר"כ אא"כ זה מקרה יותר סבוך).

לייצי

משתמש פעיל
אתם צריכים שיש להם הרבה על הראש ונותנים הוראה ולא תמיד היא מתבצעת מידית אלא באיחור ואז ביום אחד אפשר לפספס את סגירת המשכורות ולכן מי שאמרו לו מלמעלה והבטיחו שיסדרו מיד ילך על הפקידות בשטח ויברר איפה זה עומד ומה מתקדם, לפעמים מרוב עומסי עבודה לא מצליחים להגיע להכל אבל כשפונים - יש יותר מודעות (מספיק לפנות במייל בדר"כ אא"כ זה מקרה יותר סבוך).
לא יודעת, אבל אצלי אחרי שעברה עלי מעט שנה ללא תשלום. וכשהעזתי לא לבוא לעבודה עוד היו טענות, וניסיתי להגיע לאחראים והבטיחו הרבה הבטחות שלא קוימו. אחרי 10 חודשים קבלתי משכורת וגם לא מלאה. לא ראיתי שהיו כאלה שהתרשמו שאני אשת אברך וזה שלא היה לי משכורת אמר שזה הכסף היחיד שהיה אמור להיות בבית. אחרי מעשה אני מודה להשם שעזבתי את העבודה הזאת ועברתי למשרד החינוך ושם לא היה לי איחור של יום במשכורת. (אין שם פרוצדורות????) ברשת לא הייתי מורה מתחילה, הייתי בשנה שלישית וכל שנה מחדש לקח חודשים עד שנכנסה המשכורת. ובשנה השלישית לקח הרבה מעבר לכמה חודשים. אולי דברים השתנו, הלוואי.... לפי מה שאני רואה מכאן ושומעת מסביב אני לא היחידה שעברתי כזה מסע

ציפוצה

משתמש רשום
איך יכול להיות איחור של חודש קבוע?
אלא אם כן מדובר על שעות מילוי מקום שהדיווח עליהם מאוחר?
אכן מדובר במילוי מקום שעתי
אבל לפי מה שבדקתי בכל זכות מותר להשהות משכורת עד ה 15 לחודש הבא
אז או שהם מעל החוק, או שכל זכות לא כתב הכל...

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
לא הייתי מורה מתחילה, הייתי בשנה שלישית וכל שנה מחדש לקח חודשים עד שנכנסה המשכורת. ובשנה השלישית לקח הרבה מעבר לכמה חודשים. אולי דברים השתנו,
עד שנה רביעית שאין קביעות זו בעיה כל שנה מחדש (וגם במשרד החינוך)

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
אכן מדובר במילוי מקום שעתי
אבל לפי מה שבדקתי בכל זכות מותר להשהות משכורת עד ה 15 לחודש הבא
אז או שהם מעל החוק, או שכל זכות לא כתב הכל...
צריך לבדוק עם המנהל מתי הוא מדווח
ומה תאריכי הדיווח
יש יום שנסגרים המשכורות (גם במשרד החינוך) וכל מה שמדווח אחר כך נכנס למשכורת הבאה

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
מעניין שברגע שעזבתי את בני יוסף, עברתי למשרד החינוך, כבר שנה רביעית שם ומעולם המשכורת לא איחרה לי ביום
ברוך ה
אני מכיר מוסדות שזה לא כך
לי אישית נכנס בשנה הראשונה בממד רק אחרי חודשיים
ואחכ בה לא היה בעיה עם שעות ובגלל שהיה לי תארים + וותק אז קיבלתי קביעות מהר
אבל מכיר כאלו שלקח להם זמן

א. בן חיים

משתמש צעיר
האמת עבדתי מעל 10 שנים בחינוך העצמאי, ג"כ בבית ספר עם כיתות לא תקניות, מעולם לא הייתה מורה: לא חדשה ולא ישנה שעברה כזה מסע.
לחינוך העצמאי יש יכולות שאין לבני יוסף, בחינוך העצמאי אין עמותות ולכן אם יש בתי ספר עם אלפי שעות, ביכולתו לנייד שעות לבתי ספר אחרים. (מה גם שיש להם את קרן ההסעות שקיימת בשביל דברים מעין אלו)

מכירה חברה שגם עבדה ברשת והיה לה אותו סיפור.
כל כמה חודשים המנהלת ריכזה לה שעות של מורות שהחסירו ולא היה מילוי מקום וכו' ודיווחה עליה.

בסוף היא קיבלה הכל (בסוף= אחרי שנה +)

שואל לעניין

משתמש פעיל
מכירה חברה שגם עבדה ברשת והיה לה אותו סיפור.
כל כמה חודשים המנהלת ריכזה לה שעות של מורות שהחסירו ולא היה מילוי מקום וכו' ודיווחה עליה.

בסוף היא קיבלה הכל (בסוף= אחרי שנה +)
זה משהו שונה מכל מה שדובר
עד עכשיו הזכירו מקרים של מורה שהיה לה שיבוץ תקני רק שהכל נמרח
פה מדובר על מורה שנכנסה לא על תקן אלא מאולתר,
זה לדעתי התנהלות תקינה אם זה היה ידוע מראש

זה משהו שונה מכל מה שדובר
עד עכשיו הזכירו מקרים של מורה שהיה לה שיבוץ תקני רק שהכל נמרח
פה מדובר על מורה שנכנסה לא על תקן אלא מאולתר,
זה לדעתי התנהלות תקינה אם זה היה ידוע מראש
גם כאן היה אותו סיפור
היא נכנסה בלי תקן.
ואני לא חושבת שזה תקין שמוסד מעסיק מורה אם הוא לא יודע איך לשלם!

אין מישהו אחד שיגיד שאין בזה בעיה/ שזה תקין.

שואל לעניין

משתמש פעיל
גם כאן היה אותו סיפור
היא נכנסה בלי תקן.
ואני לא חושבת שזה תקין שמוסד מעסיק מורה אם הוא לא יודע איך לשלם!

אין מישהו אחד שיגיד שאין בזה בעיה/ שזה תקין.
יש עוד מקרים של מורה שמתקבלת כסייעת/ מזכירה/מקדמת ועוד
שמראש אומרים לה שאין לה תקן וישלמו לה ממ"מ
זה תמיד יהיה לפחות חודש באיחור ולא ברור על מה התלונה
ברור שזה פחות טוב ממורה בתקן אבל לפעמים זה מה יש

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כנ"ל. שום בעיה לא היתה במקום אחר
אפ' כשמילאתי מקום. חודש של עיכוב ראשון ומאז הכל רץ

מכל ההבנה שמורים "צריכים" להבין את הרשת
יש סוף אחד: משכורת בסוף חודש.
אין שום תפקיד למורה או לכל עובד אחר להבין את מקום העבודה שלו ע"כ שאין משכורת כל כך הרבה זמן
הרשת צריכה למצוא פתרונות סוף סוף!! להלחם על זה!
אצלי מדובר על 4 שנים שמשכורת נכנסה לא לפני ינוא' פברוא', ו4 שנים נוספות שנכנסה לא לפני מרץ ואפילו אפריל
לא תפקידי לחשבן שיבוצים
כשקיבלו אותי לעבודה לא חתמתי על זה בחוזה (לא החתימו על שום חוזה שזה עוד סיפור)
עבדתי, נתתי מה שרצו. זה לא בהתנדבות

קווה

משתמש רשום
כנ"ל. שום בעיה לא היתה במקום אחר
אפ' כשמילאתי מקום. חודש של עיכוב ראשון ומאז הכל רץ

מכל ההבנה שמורים "צריכים" להבין את הרשת
יש סוף אחד: משכורת בסוף חודש.
אין שום תפקיד למורה או לכל עובד אחר להבין את מקום העבודה שלו ע"כ שאין משכורת כל כך הרבה זמן
אצלי מדובר על 4 שנים שמשכורת נכנסה לא לפני ינוא' פברוא', ו4 שנים נוספות שנכנסה לא לפני מרץ ואפילו אפריל
לא תפקידי לחשבן שיבוצים
כשקיבלו אותי לעבודה לא חתמתי על זה בחוזה (לא החתימו על שום חוזה שזה עוד סיפור)
עבדתי, נתתי מה שרצו. זה לא בהתנדבות
תכל'ס את ממש צודקת.
ועל זה אנו עובדים כל עת וכל זמן ואנו מזרזים את המוסדות להתחיל בשיבוצים מוקדם ככל הניתן כדי שהמורים הזמניים יקבלו משכורות כבר בחודש הראשון.
מנסיון, מוסדות שמזדרזים ותמיד בקשר ומריצים עיניינים-המורים שלהם מרוויחים.
כמובן שאני בכ"א משתדלת לזרז המוסדות ככל הניתן לשבץ-לפעמים מתחננת להם שיזדרזו....
נחריג מקרים של שעות שמגיעות מאוחר ממשרד החינוך שזו כבר בעיה אחרת.

Chaya33

משתמש צעיר
אחרי מעשה אני מודה להשם שעזבתי את העבודה הזאת ועברתי למשרד החינוך ושם לא היה לי איחור של יום במשכורת. (אין שם פרוצדורות????) ברשת לא הייתי מורה מתחילה, הייתי בשנה שלישית וכל שנה מחדש לקח חודשים עד שנכנסה המשכורת. ובשנה השלישית לקח הרבה מעבר לכמה חודשים. אולי דברים השתנו, הלוואי.... לפי מה שאני רואה מכאן ושומעת מסביב אני לא היחידה שעברתי כזה מסע
צודקת, גם אני פניתי למשרד החינוך ותוך מספר ימים הכל סודר.

Chaya33

משתמש צעיר
עובד עושה את עבודתו ואמור לקבל שכר בזמן,
ואם משהו לא מסתדר - שהקדקודים יפרישו משלהם / לא ילכו לישון יום ולילה עד שהעניין מסודר.
הלנת שכר אינה אסורה רק מתוקף חוקי המדינה אלא דאורייתא ממש!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה