התייעצות התמודדות עם רכילות במקום עבודה

number

משתמש חדש
יש לכן רעיון איך מתמודדים עם קולגה לעבודה שהיה בעבר איזה שהוא עניין לא נעים בינינו. אני לא מדברת עליה מטוב ועד רע, אבל יש לי חשש סביר שהיא כן מדברת- עם נשים שעובדות איתנו ובכך גורמת לי נזק. אשמח לחוות דעתכן בענין

etidan

משתמש מקצוען
יש לכן רעיון איך מתמודדים עם קולגה לעבודה שהיה בעבר איזה שהוא עניין לא נעים בינינו. אני לא מדברת עליה מטוב ועד רע, אבל יש לי חשש סביר שהיא כן מדברת- עם נשים שעובדות איתנו ובכך גורמת לי נזק. אשמח לחוות דעתכן בענין
רעיון אין לי..
אבל רק תשמחי שאת בצד הטוב ולא הרע
וגם בדרך כלל אנשים יודעים לזהות את האמת...
ואף אחד לא יכול לגרום לך נזק בלי רצון ה'

number

משתמש חדש
את חושבת שאנשים יודעים לזהות אצל מי האמת? נראה לי שרב האנשים מקבלים את הדברים שנאמרים להם ויש לזה השפעה.

etidan

משתמש מקצוען
קודם כל זה תלוי באוכלוסיה
אם זה חרדיות (אמיתיות)- אז ברגע שמשהי מרכלת ומדברת על משהי כבר יש עליה איזה איקס שהיא רכלנית, וגם מעריכים אותך שאת שותקת ולא מחזירה- זה מהרגשה אישית שלי..
אם זה לא חרדיות.. זה כבר בעיה אחרת..

חיים#

משתמש חדש
המשתמש נחסם
@number
על מה נבנית החשש שלך שהיא מרכלת עלייך?

נערך לאחרונה ב:

number

משתמש חדש
תראי, הלוואי שזה באמת היה ככה. יש נשים צדיקות שמקפידות על הלכות לשון הרע, ןלצערינו גם בציבור שלנו ש את הבעיה הזו. מה שקרה לי שהיא דברה עם מישהי, אין לי מושג מה אמרה לה , ואותה אחת הפסיקה לדבר איתי, ממש הסתייגה בצורה בולטת. אני מרגישה שאני לא אלך לדבר עליה ולומר את כל מה שיש לי, ומצד שני היא מזיקה לי

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
קודם כל זה תלוי באוכלוסיה
אם זה חרדיות (אמיתיות)- אז ברגע שמשהי מרכלת ומדברת על משהי כבר יש עליה איזה איקס שהיא רכלנית, וגם מעריכים אותך שאת שותקת ולא מחזירה- זה מהרגשה אישית שלי..
אם זה לא חרדיות.. זה כבר בעיה אחרת..
כמדומני שאף החילונים לא מערכים רכלן

etidan

משתמש מקצוען
האם לדבר איתה יעזור, או שלא כדאי?
אני לא הייתי מדברת איתה
הייתי מדברת עם מי שהיא דיברה איתה עליך
שואלת אותה דוגרי מה קרה
מסבירה לה שאת לא רוצה לדבר לשון הרע אבל אם זה בעקבות הדברים שההיא אמרה שתדע שהיא שמעה צד אחד ויש עוד צד
אם זה לתועלת וזה בלי לשון הרע גם להסביר לה את הצד שלך
תאמת שאני לא יודעת במה מדובר אז קצת קשה לייעץ
אבל תעשי השתדלות קטנה ותתפללי לפי שה' ישים לך את המילים הנכונות ויכוון אותך מה הכי טוב ונכון לעשות כדי לפתור את זה
ובתקופה הזאת שיש כל כך הרבה צרות לעם ישראל כל התגברות שלך זה משהו ענק! וכל שתיקה עוד יותר...
קשה לשתוק היום אבל שווה את הזכות
וגם תכווני לכפרת עוונות ותתפללי לה' שאם את צריכה לכפר שזה יהיה רק בדברים כאלה ולא בבריאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה