התלבטות לגבי קניית imac חדש

sarabzion

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי iMac שנת 2009 , ליבה כפולה , 4 ראם .
מאז ששדרגתי לאל קפיטן , אני חווה אטיות , תוכנות נתקעות ובכלל הרעת תנאים... (סיבת השדרוג היתה עבור אדובי cc שגם היא צועקת כל הזמן שאין מספיק זיכרון ומתרסקת) .
לאחר התייעצות , אני חושבת לקנות אימק חדש ,
רציתי להתייעץ לגבי מפרט .
כששאלתי את אדובי לגבי דרישות , הם דיברו על מערכת 10.9 ומעלה ו 8 ג״ב זיכרון ממולץ לעבודה .
אימק קיים מגיע עם 8 ג״ב ומעבד i5 , חשבתי לשדרג ל 16 ג״ב זיכרון וi7 .
זה אומר לחכות 30 ימי עבודה שהמחשב יגיע מחו״ל ...
מעניין אותי לשמוע חוות דעת , מי שעובד עם תוכנות אדובי , האם זה כדאי לשדרג או שממש מספיק מוצר המדף?

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עדיף לשדרג ל-SSD (אולי אפי' 32 זכרון ראם)
לפני I7

ShimmyLev

משתמש צעיר
אז ככה: המלצה לוהטת- לשדרג ל SSD. זה יקפיץ את המהירות באופן מטורף!!

לגבי שדרוג הזכרון: באיימקים 27״ אפשר לשדרג זכרונות לבד בחצי המחיר ופחות. לכן דווקא הייתי ממליץ לשדרג מעבד/SSD, כי הם אינם ניתנים לשדרוג לאחר ההזמנה, ואת הזיכרון לשדרג עצמאית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה