דרוש מידע התיעצות במכירת דירת 3 חדרים במודיעין עילית

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי דירת 3 חדרים שרכשתי בקבוצה לפני 7 שנים ואני מעונין למכור אותה (האזור לא מתאים לי )
הדירה היא כ80 מטר שטח פלדלת כולל אופציה להרחבה לשני חדרים נוספים של 35 מטר (העמודים כבר בנויים)
קומה 2 עם מרפסת גדולה בערך 18 מ"ר , לדירה יש מחסן ,טופס 4 לדירה יהיה בערך עוד 3-4 חודשים
השאלה בכמה ניתן היום למכור את הדירה? והאם המחיר יהיה שונה ממחירה בעוד 3 חודשים שיהיה טופס 4
וכן עם מי כדאי להתיעץ האם משתלם לבנות עוד חדר או שתיים כדי להרוויח יותר כסף על המכירה או שהרווח יכסה רק את עלות הבניה
תודה רבה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אם זה מקבוצת רכישה אז-
א. לא הייתי בונה על טופס 4 בעוד 3-4 חודשים. מקווה שכן, אבל בקבוצות יכולות להיות הרבה הפתעות.
ב. אני לא חושבת שאפשר למכור את בדירה כרגע, כי היא רשומה על שם הקבוצה ולא על שמך.

צל אדם

משתמש פעיל
מדובר בפרוייקט של הרב קנר?
3-4 חודשים זו הערכה אופטימית אבל אפשרית.

המחיר הממוצע לדירה כזו בפרוייקט גן ההדסים הסמוך אחרי טופס 4 הוא עד 1,300,000.
העמודים המוכנים שם הם מספיקים לבנייה או שהם רק פריט עיצובי בבניין?
אם הם כן זה רכיב משמעותי. עיכוב חצי שנה של טופס 4 כמעט לא משפיע על המחיר. 10-15K לכאן ולכאן.

השאלה האם כל סטנדרט הבנייה שם גבוה יותר שזה גם עשוי להשפיע. מחסן כמובן גם שווה עוד כסף תלוי לפי הגודל שלו.
אם שדרגתם את הדירה זה גם עשוי להתבטא במחיר.
מה זה אומר פלדלת?

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א"א למכור בשלב כזה
וגם הקונים לא יוכלו לקחת משכנתא
הם יצטרכו לשלם למוכר שכירות חודשית עד שהענין יטופל סופית ותהיה לשכונה הזאת הכרה מהמדינה

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
א"א למכור בשלב כזה
וגם הקונים לא יוכלו לקחת משכנתא
הם יצטרכו לשלם למוכר שכירות חודשית עד שהענין יטופל סופית ותהיה לשכונה הזאת הכרה מהמדינה
עובדים בשלב זה על רישום זכויות במנהל ע"ש הרוכשים ואחרי זה אפשר לקחת משכנתא הצפי זה בחודש חודשים הקרובים

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בפרוייקט של הרב קנר?
3-4 חודשים זו הערכה אופטימית אבל אפשרית.

המחיר הממוצע לדירה כזו בפרוייקט גן ההדסים הסמוך אחרי טופס 4 הוא עד 1,300,000.
העמודים המוכנים שם הם מספיקים לבנייה או שהם רק פריט עיצובי בבניין?
אם הם כן זה רכיב משמעותי. עיכוב חצי שנה של טופס 4 כמעט לא משפיע על המחיר. 10-15K לכאן ולכאן.

השאלה האם כל סטנדרט הבנייה שם גבוה יותר שזה גם עשוי להשפיע. מחסן כמובן גם שווה עוד כסף תלוי לפי הגודל שלו.
אם שדרגתם את הדירה זה גם עשוי להתבטא במחיר.
מה זה אומר פלדלת?
אכן מדובר על הפרויקט של הרב קנר
לפי מה שביררתי הדירות בפרויקט שלנו יותר גדולות מפרויקט גן ההדסים ועד כמה שידוע לי העמודים הם ראויים לבניה ולא רק פריט עיצובי

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
עובדים בשלב זה על רישום זכויות במנהל ע"ש הרוכשים ואחרי זה אפשר לקחת משכנתא הצפי זה בחודש חודשים הקרובים
יש צפי ויש מציאות. מנסיון בקבוצת רכישה עם וועד שעבד חזק מאד- רישום זכויות היה רק אחרי שנה מקבלת טופס 4...

לאהר

משתמש סופר מקצוען
אכן מדובר על הפרויקט של הרב קנר
לפי מה שביררתי הדירות בפרויקט שלנו יותר גדולות מפרויקט גן ההדסים ועד כמה שידוע לי העמודים הם ראויים לבניה ולא רק פריט עיצובי
יודעת על אנשים שמכרו שם עכשיו במליון שלש מאות ומליון שלש מאות עשרים
האופציה שם היא אכן לבנית 2 חדרים ,אבל אמורים לשלם עליה כ70K

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מניסיון אישי בקבוצת רכישה (לא במודיעין עילית) כשאמרו לנו לפני שנתיים שתוך שבועיים יהיה טופס 4 ועדיין הוא בושש מלבוא עד עצם היום הזה אני מציע לך לא לבנות על מה שאומרים בעלי הקבוצה וכדו'

לעניין המכירה, אני שאלתי את עו"ד פכטהלט ממודיעין עילית והוא אמר שאין בעיה למכור כזו דירה רק אתה צריך למצוא קונה שיש לו את כל הסכום ללא צורך במשכנתא אלא"כ אתה מצליח למכור לו את זה לפני הרישום במנהל שאז הוא יוכל לקחת משכנתא כי הוא יהיה חבר בקבוצה במקומך (בתקווה שמנהלי הקבוצה לא יעשו עליך קופה רק בשביל להסכים ברוב טובם לרשום את הקונה במקומך..) כי לאחר הרישום על שמך הקונה ממך לא יוכל לקחת משכנתא עד הטופס 4.
אתה יכול לברר אצל עו"ד פכטהלט את הפרטים הוא מאוד נחמד ועונה במאור פנים ולא דורש תמורה כל שהיא והוא גם העו"ד הוותיק במ"ע ומאוד מבין בתחום.
בהצלחה

דינגדונג

משתמש פעיל
D I G I T A L
קח בחשבון גם מס שבח שיש לדירה.
כל עוד לא עברו 18 חודש מטופס 4 או מזמן שהדירה ראויה למגורים (קצת סיכון), תצטרכו לשלם מס שבח.
היינו בסרט הזה עד לא מזמן, אם אתה מעונין לדעת עוד פרטים - תפנה אלי באישי.

תמר ח

משתמש חדש
ערב טוב, הדירה למכירה ששאלת לגביה באוקטובר עדיין רלוונטית? אשמח לשמוע פרטים באישי!

נחצ'ה

משתמש רשום
מחפשת דירה להשקעה במודיעין עילית
מקבוצת רכישה, (לא הקבוצות של טולנפלד שאין להם צפי בניה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה