עזרה התינוק שלי צורח וצורח וצורח וצורח

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הבן שלי היה צורח ולא רגוע, ואחרי כמעט 3 חודשים החלטתי להתנזר מחלבי, וממש כמו נוסחת קסם, הילד היה רגוע לחלוטין! פעם אחת לא התאפקתי ועל הבוקר (בטן ריקה...) שתיתי קפה ואכלתי עוגת גבינה... אחרי 3 שעות, הוא הקיא את כל ההנקה...
שרדתי את ההנקה במשך חצי שנה, ואח"כ הוא שתה מטרנה צמחית. בגיל שנה הרגישות חלפה וזהו.

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
אם נתת לו מטרנה כשרה לפסח- תזרקי אותה מהר מהר לפח! ! !
היא גורמת לכאבי בטן נוראים חוץ מזה שחסרים בה כמה ויטמינים.
צמחית- לא מאד בריאה ולא מומלץ לתת בלי התייעצות עם רופא.
יש תחליפים חלביים יותר קלים לעיכול כמו מטרנה ספיישל וכו'

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולכם,
נחמת רבים... חצי צרה
אנסה בלי חלבי ואעדכן
עכשיו שאלת המליון- תוך כמה זמן מאז ה'צום' לחזור להניק?

משה גל

משתמש מקצוען
בילד הראשון היינו אצל רייז - הציל נפשותינו ונפשות סבתותינו מאומללות.
ממש הצטערנו שחיכינו עד גיל חצי שנה.

בילד השני החלטנו שלא מחכים, אחרי חודש של אי-שקט רצנו לרייז ששלח אותנו לסופר ( הרופא העיוור מי-ם), היינו אצלו פעמיים שעזרו רק לחשבון הבנק שלנו. החלטנו שחוזרים למקור והתעקשנו על רייז (יום לפני יו"כ...), ושוב פעמיים שעזרו במיוחד לחשבון הבנק (אולי קצת ליציאות, אבל לא לצרחות ולאי-שקט ולעצבות המשפחתית הכללית).
ה' אנא רחם על כל עמך ישראל, ועל התינוקות שלא יצרחו ואימותיהן שלא תתאמללנה ואבותיהם שלא יטרטו עיניהם בדרך לכולל ולתפילה. אנא!

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכל אחד יש סיבה אחרת לבכי.

אצל אחד תעזור אוסטופטיה
אצל השני חלבי להוריד.
לטפטף ביוגאיה
או זנטק דרך הוריד (?)
מטרנה ספיישל או צמחית
או בגישת שפר-
ת'צומי להפחית...
בקיצור,
צער גידול בנים
מהסוג הזול (300+120 ש"ח) (+כמה חב' שוקולד לניחומים)
ונקווה לנחת שתחזור,
ובגדול!!!

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה לכולכם,
נחמת רבים... חצי צרה
אנסה בלי חלבי ואעדכן
עכשיו שאלת המליון- תוך כמה זמן מאז ה'צום' לחזור להניק?
אחרי 24 שעות בוודאי שאפשר לראות שינוי. אבל תנסי להתנזר מהחלבי לפחות 3 ימים, שתוכלי לקבוע בוודאות

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
אם נתת לו מטרנה כשרה לפסח- תזרקי אותה מהר מהר לפח! ! !
היא גורמת לכאבי בטן נוראים חוץ מזה שחסרים בה כמה ויטמינים.
זה מידע מוסמך?
התינוק שלי באמת מאוד לא רגוע מאז פסח.

קולות

משתמש פעיל
אחיינית שלי היתה צרחנית מלידה עד גיל חודשיים ברמה מטורפת!
אחרי זמן מה גילו שיש לה ריפלוקס (היא לא פלטה בכלל)
והם הלכו לאוסטופאט (העיור מירושלים, לא זוכרת מה שמו)

מר אברהם סופר-
לבת שלי באופן אישי ,לא עזר, הייתי אצלו פעמיים, אמר שבשבוע הקרוב תהיה החמרה ואח"כ ישתפר,
אצלנו ,לא יודעת אם היה שיפור- צרחה וצרחה וצרחה,וצרחה.........
ואחרי שנתתי לה את התרופה נגד הריפלוקס(זנטק) , שהיא בטעם מנטה נוראי, ואין לי מושג למה,
היא בכלל כבר לא האמינה לי ולגמרי פצחה בצום שיתמשך קרוב ל5 שבועות, וצרחה וצרחה, וצרחנו כולנו איתה, ומה לא עשינו,ונסיתי לשנות תזונה ולשנות תנוחה ולשנות בקבוק ואולי מוצץ..
צר לאכזב כאן כמה,
אך אצלנו זה עבר רק כשפשוט גדלה ! בערך בגיל 13 חודש! פתאום גילינו כמה היא חמודה כשהיא לא בוכה...

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב לא קראתי את הכל....
הייתה לי תינוקת צרחנית
ברמות שאמרתי לרופא שאני מפחדת שהשכנים יזמינו עלי משטרה!
בהמלצת הרופא הוא אמר לנסות צמחי חודש וב"ה זה עזר
(כנראה יש תנוקים שהקיבה עוד לא מספיק בלה לחלבי או משהו כזה)
אחרי חודש פחדתי לחזור לחלבי היה לי פשוט טראומות מהצרחות שלה
אבל הקשבתי לרופא וחזרתי לחלבי וב"ה הכל בסדר.

רחלי טל

משתמש מקצוען
אצל הצרחנים שלי מאד מאד מאד עזר עיסוי תינוקות.
למדתי ממש בסיסי, בקורס קצר שנערך בטיפת חלב,
הרעיון הוא אחרי אמבטיה לחמם טוב טוב את החדר,לחתל את התינוק , לשמן את הידים בשמן שקדים ופשוט לעסות בעדינות את הידיים, הרגליים, הבטן והגב.
בטן וגב במעין סיבובים עדינים עם כריות האצבעות, ידיים ורגלים -להקיף את כל היד או הרגל של התינוק עם האצבעות של האמא ובעדינות למשוך את היד מלמעלה למטה (מקווה שהובנתי)
לשחרור כאבי בטן המנחה המליצה לעסות עם 2 האצבעות -אצבע ואמה בסיבובים סביב לטבור- נגד כיוון השעון. ממש שומעים את הגזים משתחררים.
ניסיתי ונושעתי.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
רופא ילדים אמר לי: תינוק שצורח באופן שנראה לך 'קיצוני' תני לו אקמול. משהו כואב לו גם אם את לא יודעת מה.

כשמרגיעים את הכאב - התינוק מצליח גם לישון כמו שצריך ולהכניס את עצמו לשיגרה תקינה של חיים, שמאפשרת לו להתמודד בהמשך בכוחות עצמו עם הכאב שהוא חש.

זה פתרון פשוט וקל לביצוע שאף טבעוני לא ימליץ עליו, אבל הוא יעיל ברמה יוצאת דופן.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הוא כמעט בן חודשיים הנקה מלאה + מטרנה חלבית מידי פעם
מאתמול ניסיתי מטרנה צמחית בלבד והוא נרגע!!!
אז מה, הלכה ההנקה?
מניסיונכן, מה עושים?

סרט שעברנו . בדיוק ככה. אשתי הורידה חלבי טוטאלית.. בהמלצת היימליך ואחרי 2-3 התינוק פשוט נהיה שקט ורגוע . החיים חזרו למסלולם..

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מסכן התינוק :(

מאד מצוי, תנסי להוריד חלב מהתפריט, כנראה שזה מאד מאד מציק לו! היה לי ילד כזה, תוך יומיים ממתי שהפסקתי - הוא היה ילד אחר לגמרי (הורדתי גם קפה - לאו דוקא רלונטי לך).

אסתר.

משתמש פעיל
הבת שלי צרחה וצרחה, הייתי כל שבוע וחצי אצל רופא ילדים שאמר לי שזה גזים ואני לא קניתי את זה, זה היה צרחות של כאב חזק כמעט כל לילה, עד שמישהו המליץ לנו על ד"ר היימליך בי-ם שבודק רגישות לכל סוגי המאכלים וגילה לה רגישות לחלבי (והיינו אצל ארגלוגית מהקופה שאמרה שהיא לא אלרגית לחלב והיימליך אמר שיש לה רגישות לחלב שבד"כ עוברת בגיל שנה וב"ה היום היא בת שנה ו8 והיא אוכלת חלבי רגיל), הפסקתי חלבי וקיבלתי ילדה חדשה, מתוקה ושמחה!!
צודקות כל האומרות שאין כזה דבר להשלים עם זה שהתינוק בוכה, צריך למצוא פתרון ולא לתת לילד להמשיך לסבול!!

מילקשייקית

משתמש מקצוען
הבת שלי צרחה וצרחה, הייתי כל שבוע וחצי אצל רופא ילדים שאמר לי שזה גזים ואני לא קניתי את זה, זה היה צרחות של כאב חזק כמעט כל לילה, עד שמישהו המליץ לנו על ד"ר היימליך בי-ם שבודק רגישות לכל סוגי המאכלים וגילה לה רגישות לחלבי (והיינו אצל ארגלוגית מהקופה שאמרה שהיא לא אלרגית לחלב והיימליך אמר שיש לה רגישות לחלב שבד"כ עוברת בגיל שנה וב"ה היום היא בת שנה ו8 והיא אוכלת חלבי רגיל), הפסקתי חלבי וקיבלתי ילדה חדשה, מתוקה ושמחה!!
צודקות כל האומרות שאין כזה דבר להשלים עם זה שהתינוק בוכה, צריך למצוא פתרון ולא לתת לילד להמשיך לסבול!!
אמא גם יודעת לזהות את סוג הבכי!
יש בכי כזה - של כל הילדים, טבעי ומתאים לגיל, וגם אם הוא נמשך הרבה - זה חלק מהתפתחות הילד.
אבל יש בכי - שרק אמא יכולה לזהות בו כאב, או משהו שמציק, סיבה ממשית. במקרה כזה - תסמכי על הלב שלך, ותבדקי היכן שאת יכולה - מה הגורם לצעקות.
וחוצמזה - את לא צורחת ביחד איתו? כולן מדברות על הבייבי, אבל אני שואל - מה איתך? שורדת עם הסימפוניה הזו? לפחות מנסה?
המון הצלחה!

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אמא גם יודעת לזהות את סוג הבכי!
יש בכי כזה - של כל הילדים, טבעי ומתאים לגיל, וגם אם הוא נמשך הרבה - זה חלק מהתפתחות הילד.
אבל יש בכי - שרק אמא יכולה לזהות בו כאב, או משהו שמציק, סיבה ממשית. במקרה כזה - תסמכי על הלב שלך, ותבדקי היכן שאת יכולה - מה הגורם לצעקות.

!

מסכימה 100%. כ״כ פעמים רופאים אמרו לי ״תינוקות בוכים״ (!!!!!!!!)
אבל יש בכי ויש בכי. ובכי של כמה שעות, או עם צליל של כאב, הוא משהו שצריך לבדוק. לפעמים רק האמא יכולה לדעת ממה זה. תסמכי על הלב שלך! תעשי את מה שהכי טוב לתינוק ולך!

הינ

משתמש פעיל
הלכתי לאוסטואופט מטעם מכבי ,
הוא היה מדהים הלכתי פעמיים...וילד חדש ב"ה
ועלה לי ממש זול באזור 54 לכל פעם...

המקל והגזר

משתמש מקצוען
אני פשוט בהלם לגבי המטרנה החלבית שקשורה לפסח .
הבן שלי כבר 3 שבועות פולט המון ולא רגוע, ורק עכשיו אני מקשרת..............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה