שיתוף בתהליך התימני המזמר

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ממשיכים, לא להתייאש, עברנו חצי דרך..

מספר סוגי תאורה (חלקי), צל חלקי מתקדם, והתחלה של רקע.

--הזמר מתימן.jpg

גלית נעוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מווווווווווווושלם! וזה עוד לא הסוף? איך פתאום הוא נהיה בהיר? (יחסית...) באיזו תאורה השתמשתם.אנא גלו לי רזי הצביעה

YR

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אחותי גרה ב"בית ישראל תובב"א" ומספרת לי על איזה תימני עם קריוקי רועם וקול מעוך שאף אחד עוד לא מצא את המחבוא שלו, רק קולו יישמע ועקבותיו לא נודעו, ואז ניצת לי הדמיון, והיד, והחלטתי לחבוש כובע חוקר ולשרבט קלסתרון...
ואם מישהו עובר שם ומוצא אותו הוא מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית :LOL:

כרגע אינק עם צל בסיסי, צבע יעלה בהמשך, מוזמנים להגיב ולתקן...צפה בקובץ המצורף 1154334
חמוווד!!
אבל מה קרה לו עם הלחי השמאלית? :)

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נערך לאחרונה ב:

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מווווווווווווושלם! וזה עוד לא הסוף? איך פתאום הוא נהיה בהיר? (יחסית...) באיזו תאורה השתמשתם.אנא גלו לי רזי הצביעה
תודה..
תאורה בצבעי כתום וצהוב בהירים בשכבות שילוב screen ו- color dodge בהתאמה..
בהצלחה :giggle:

רחל ברדיצבסקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני אישית אהבתי יותר בשחור לבן...
הצבעים אולי מידי נועזים, צעקניים, לטעמי בכל אופן,

זה עושה הרגשה שהוא ממש צועק ולא מסלסל בגרונו כפי שמתאים יותר לתימנים.
הייתי מציעה לרקע אולי צבעים עמוקים יותר - במקום אדום יותר נוטה לבורדו וכו'
אבל שוב - ענין של טעם...

חוץ מזה, ממש ציור מושלם עם אוירה ותנועתיות שאפשר כמעט לחוש בה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה