התייעצות- תשמיש קדושה - קרוב לבית במחירים של ישראל

ראפ

משתמש פעיל
התמונה של הכותל הברקה אבל חסר סימן של תשמישי קדושה
הקטע של המספרים והסרט לא מתאים לתחושה שהתמונה מעבירה התמונה מעבירה תחושה של אוטנטי חצי תמונה חצי איור לבין הסרט והמספרים הנוצצים
הכיתוב זה עניין של טעם אבל אני לא אוהב את הסיגנון שגם לך מגיע כאילו אני עושה תיקון עוול נוראי
אולי תעשה בלוגו של החנות תמונה של הכותל אם כמה יהודים עטורים ברחבה אם טלית ותפילין ובמודעה תעשה תמונה של מזוודה פתוחה ובתוכה תשמישי קדושה כשלידה רכון יהודי צרפתי וליד כיתוב אל תסחב לכל העיר ואז למטה פתחנו אם הכיתוב המיבחר האיכות וכו'

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז זה הכיוון שהלקוח רצה,
מה אתם אומרים?
מודעה מגדל צרפתית שעות פת.jpg

זה הכיתוב העליון בעברית כדי שתבינו את המסר
מודעה מגדל.jpg

נערך לאחרונה ב:

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
השני לא מבין באיכות אבל חשוב לו המחיר והיחס
ולכן אם רק יכיר אותנו הוא יבוא אלינו.

אם ככה לכו על
המחיר- ישראל!
השירות והיחס -חו"ל
/צרפת!

או קדושה חובקת עולם
("2 אוחזים בטלית" על גבי גלובוס משני צידיו)
גם חסר לי בויז'אל מגן דוד אפילו קטן ועוד קצת תכלת בעין.

נערך לאחרונה ב:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים

ראש אמריקאי

תרגום וכתיבה שיווקית באנגלית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לאנשים אין זמן לקרוא כלום. תצלם במצלמה כמה מוצרי יודאקה, אפילו את החנוכיה ומחזיק לנר הבדלה שיש לך בבית או לשכן שלך. אנשים רואים את התמונה וקולטים שיש חנות יודאקה

ראש אמריקאי

תרגום וכתיבה שיווקית באנגלית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מה שחשוב זה שהיא מבינה את הראש של יהודי צרפתי, כי היא כזאת. אני יודעת שתרגמה בעבר מודעה והיה שם משהו בעברית שהיא שינתה קצת וכתבה משהו ש"נשמע טוב" לצרפתים, והתוצעות היו מאוד מוצלחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה