התייעצות בתכנון מטבח

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלתי בפורום אדריכלים אבל מעלה גם כאן.
מטבח עם צורה קצת "מעניינת" ;) בגלל התוספת הצרה והארוכה...
המיקום של הכיורים במקור הוא ב-2 קצוות הקיר השמאלי ואין אפשרות לשנות.
כדי להוסיף עוד שטחי עבודה- סובבתי את הכיור העליון לקיר שליד
ובהמשך אליו- דלפק שיוכל לשמש גם כתוספת משטח עבודה
מאד רציתי להכניס גם ארון למיקסר שישב על השיש (חשבתי לתכנן כך שהדלתות שלו ייפתחו גם בחזית וגם מהצד וככה השטח שלו יהיה גם אזור אפיה) והוא יתחבר לארונות העליונים.
ההתלבטויות שלי:
1. האם לוותר על ארון המיקסר לטובת משטחי עבודה מרווחים יותר בין הכיורים לכיריים?
2.אם המיקסר כן יעמוד שם- יש מספיק מרווח כדי לעבוד, או שזה סתם שטח מבוזבז?
3. בצד ימין- האזור של הגבוהים- לא רציתי שהמקרר יהיה ישר בפתח כדי שלא יעמיס על הכניסה,
יש לי שם כמטר עבור מקרר + 60 לתנורים + 60 לאחסון נוסף/ מזווה.
חשבתי לחלק את ה-60 של המזווה ל-2 ארונות של 30, כדי ליצור מראה סימטרי יותר
וגם לתת עוד מרווח לאזור של הישיבה - (אם המזווה בתחילת המטבח- יוצא שקרוב לישיבה יעמוד או המקרר ש"יחנוק" בגלל העומק שלו, או התנור שנראה לי יהיה מסורבל בשעה שמתעסקים איתו ליד הדלפק)
מה אומרים?
כל תגובה תעזור לי מאד!
תודה!

קבצים מצורפים

• בלי מיקסר.JPG
    בלי מיקסר.JPG
    KB 72 · צפיות: 54
  • עם מיקסר.JPG
    עם מיקסר.JPG
    KB 60.1 · צפיות: 52

2bdesign365

משתמש פעיל
1. לא כדי לחלק את המזווה הוא מאוד קטן פנימית חיצונית הוא 30 פנימית הוא יהיה פחות ואם יהיה גם מגירות בפנים בכלל יקטן משמעותיתו גם עלות של מגירות כפולה כדי להשאיר 60 כדי לקבל מזווה נוח ומאחסן באמת.
2. תחשבי על הרעיוןן לקחת כיור אחד יותר קטן לצד של הדלפק וגם להחליף בין ה25 ל60 של הכיור ואז נוצר פינת קצת יותר שימושית לעבודה וגם יותר נוח יותר לשטוף כלים מאשר להיות תקועים בפניה קחי כיור לארון 50.
הדלפק הוא המשך של השיש בגובה ?
3.המיקסק יכול לעמוד בפינה של הצד הזה.
4. האם בסוף החלק הצר יש חלון או שניתן לשימוש?

styehoshua

משתמש מקצוען
נראה לי שהארון ליד המקרר הוא צריך להיות עם פתח מול השולחן, ואז זה ארון עם עומק לא גדול יכול להיות לשימורים וכד לא צריך מגירות כשזה כ"כ צר, או למטאטא וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה