התייעצות בנוגע למיטת היי רייזר משולשת

• פותח הנושא og
  • פורסם בתאריך

og

משתמש רשום
אנחנו מעוניינים לקנות מיטה משולשת. בקטלוגים אהבתי יותר את העיצובים של חברת קומפורט, אבל ראיתי שפה המליצו בעיקר על קחטן. ההמלצות הן מלפני שנים. האם מאז דברים השתנו או שעדיין קחטן זו החברה הכי מומלצת? ולמי יש קומפורט ויכולים להמליץ? תודה רבה!

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת מה לגבי קומפורט, לגבי קחטן - לי יש קחטן מרובעת, עדיין לא בשימוש יומיומי, אבל אני כבר רואה כמה היא לא נוחה :(
מסורבל לשימוש, להוציא להכניס, הברזלים נדפקים ומתקלף הצבע רק מהכנסת והוצאת המיטות.
אצל אחותי בשימוש יומיומי ומתלוננת כנ"ל.
אחות אחרת קנתה עכשיו דגם חדש שלהם, ממבט קליל על זה היה נראה שהקטע הזה יותר טוב בדגם החדש. לא יודעת מה תכל'ס בשטח.
מבחינת מזרונים הם בסדר גמור, יצא לי אישית לישון על המזרונים האלה ואפילו כמבוגר זה היה בסדר גמור, ודאי שלילדים.

הצלחות!!

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
חברת שלס היא המומלצת עדיין בשלישייה, אח''כ קחטן אח''כ קומפורט
ההמלצות שונות בין מיטות של שניים או 4.

og

משתמש רשום
תודה רבה! אשמח לעוד חוות דעת. ובפרט לגבי קומפורט.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יש לי קומפורט אבל הוא לא ברמה של קחטן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה