התייעצות אנושית ומוסרית גם יחד...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כאלו אני, כבדים. משביתי שמחות. הורסי חינגות. מחרבי מסיבות. מפנצ'רי גלגלים. מרוקני מפרשים.

לדעתי ראוי לשאול כל אחד. כפי שכבר ציינו כאן לא כל מי שמפרסם חומר בצורה מסוימת רוצה לראות אותו מתגלגל בצורה אחרת, למרות הקרדיט.

אישית, אשמח אם תואילו להסיר מהחוברת המהודרת את השיר-בוטים שלי. תודה רבה.
לכא' צ"ל מנקבי מפרשים:)

@עבדקן כתוב לי עידוד באישי, אני לא עומד בצער הזה. חוברת בלי השירים של מ"ם, כבר אפשר לקפל את הבסטה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
:eek:
ספרתי לייקים בדקדקנות, כה התעודדתי כשראיתי שעברתי את העשיריה, סוף סוף הצלחתי להתחיל להשתקם מהנחיתיות המובנית שקיננה בי שנים, ואז... המכה הזו.
אני מתחיל לחשוד במשהו. אהיה ישיר: יש מצב שבספר הגדול הפתוח לפניך יש פשוט רשימות אינסופיות של כל מי שאי פעם צלצל לך?

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בעצם, למה לא להכניס לחוברת (אחרת, אחרת) גם את האתגרים וכו'?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בעצם, למה לא להכניס לחוברת (אחרת, אחרת) גם את האתגרים וכו'?
כי אי אםשר לקחת חומרים של אנשים בלי רשות, ולא משנה מה הכוונה. ויש משהו יפהפה במיוחד בשירים שמצדיק חוברת.

קיבלתי את ההחלטה שלי. תןדה רבה לכל המגיבים שכתבו את האמת שלהם. אדבר עם עבדקן ואעדכן.
חכו לזה. יהיה מעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה