התייעצות אנושית ומוסרית גם יחד...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל באי המקום. @עבדקן היקר ואנוכי מתעדים ליצור חוברת יפה ונאה ממבחר החומרים שהועלו פה, כאות הערכה לכל הכשרונות כאן. בעיקר שירים. יש אפילו שותפים מצד הגרפיקה.

אנחנו רוצים לתיתה להורדה חינם כאן בפורום הזה (לא אא"ר, לא מאמרים, לא פעקלע. רק פה).
החומרים יהיו ללא עריכה או נגיעה, וכולל ציון ברור של שם הניק מעל כל קטע.
הטקסט יהיה בחוברת ללא אפשרות העתקה.

האם לדעתכם ישנו צורך לשאול ידנית ניק ניק? (כי אם כן, גילוי נאות, נוותר על הרעיון)

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
רעיון מבורך!

בגדול חושבת שברגע שניק פירסם כאן שיר, לא אמורה להיות בעיה ברגע שמפרסמים עם שם הניק.

אולי תתנו לאשכול הזה יומיים שלושה כדי שרובם ככולם יספיקו לראות אותו.. אולי מידי כמה זמן להקפיץ אותו (למרות שאני מאמינה או רוצה להאמין שבקהילת כתיבה, אנשי המילים, בסופו של דבר קוראים הכל… ) ואז לפרסם על משקל המודעות "כל חפץ הנשכח בחנות ולא נלקח מעל ל- 30 יום, הרי הוא הפקר".

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון מבורך!

בגדול חושבת שברגע שניק פירסם כאן שיר, לא אמורה להיות בעיה ברגע שמפרסמים עם שם הניק.

אולי תתנו לאשכול הזה יומיים שלושה כדי שרובם ככולם יספיקו לראות אותו.. אולי מידי כמה זמן להקפיץ אותו (למרות שאני מאמינה או רוצה להאמין שבקהילת כתיבה, אנשי המילים, בסופו של דבר קוראים הכל… ) ואז לפרסם על משקל המודעות "כל חפץ הנשכח בחנות ולא נלקח מעל ל- 30 יום, הרי הוא הפקר".
תודה.
חשבתי על זה הרבה.
ברור שאי אפשר לקחת סתם קטע שפורסם בפרוג ולהשתמש בו, לא משנה למה.
מצד שני, אם אני מסדר חומרים שפורסמו פה, מנגיש אותם מבחינה גרפית, לא נוגע בהם ולו בפסיק, ומציע לקריאה מסודרת באותה בימה בה פורסמו הדברים - פורום כתיבה - לכאורה לא אמורה להיות בעיה.
ועדיין, אשמח ממש לכל דעה נוספת.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא כל מה שחושבים - אומרים.
לא כל מה שאומרים - כותבים.
[לא כל מה שכותבים - מפרסמים בפורום.
לא כל מה שמפרסמים בפורום - מקבעים בחוברת רשמית.]
לא כל מה שכותבים - מדפיסים.
לא כל מה שמדפיסים - מפרסמים.
אי לכך ובהתאם לזאת, סבור אני כי חלה חובה מפורשת לשאול רשות מכל ניק וניק שדבריו יובאו בחוברת הנפלאה.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לא כל מה שחושבים - אומרים.
לא כל מה שאומרים - כותבים.
[לא כל מה שכותבים - מפרסמים בפורום.
לא כל מה שמפרסמים בפורום - מקבעים בחוברת רשמית.]
לא כל מה שכותבים - מדפיסים.
לא כל מה שמדפיסים - מפרסמים.
אי לכך ובהתאם לזאת, סבור אני כי חלה חובה מפורשת לשאול רשות מכל ניק וניק שדבריו יובאו בחוברת הנפלאה.
אתה ארכאי לגמרי.
הכלל היום אומר שכל מה שחושבים, אומרים וכותבים ומפרסמים ומדפיסים.
ויתרה מכך - קודם כל מדפיסים ומפרסמים, אח"כ חושבים ואומרים.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
תודה.
חשבתי על זה הרבה.
ברור שאי אפשר לקחת סתם קטע שפורסם בפרוג ולהשתמש בו, לא משנה למה.
מצד שני, אם אני מסדר חומרים שפורסמו פה, מנגיש אותם מבחינה גרפית, לא נוגע בהם ולו בפסיק, ומציע לקריאה מסודרת באותה בימה בה פורסמו הדברים - פורום כתיבה - לכאורה לא אמורה להיות בעיה.
ועדיין, אשמח ממש לכל דעה נוספת.
מאחר והפרסום אכן באותה במה לא ראיתי בעיה אך במחשבה שניה כשהכל יהיה ערוך ומסודר יש סיכוי שהחומר יופץ הלאה אז אולי השאלה נשארת במקומה…

הגיבן

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שיש כאלה שישמחו מאוד לזכות להיות בחוברת הזאת, וכאלה שיחר להם על כך. זה מאוד תלוי.

לפי דעתי, היות שאתם מציינים בבירור מקור אין בעיה של ממש, בייחוד שזה על אותה במה. אבל עדיין, ייתכן שניק מסוים ירגיש שזה לוקח ממנו משהו ואחרי הכל החומר שייך לו. אולי כדי להקל עליכם לבקש רשות תעלו לכאן את שמות הניקים שאתם מתכוונים לצרף בחוברת? זה בוודאי קל יותר מפנייה אישית לכל אחד.

בהנחה וחומר של כותב מוכשר ככל שיהיה מפורסם על דעת שתמשו בו
לאו דווקא, שמא על דעת 'ליהנות בהם בני אדם' בלבד.
הרי ניק המעוניין יכול להעלות כקובץ להורדה, מכאן גילוי דעת שיש צד שהניק לא מעוניין בהורדה

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

דיו וקסת

משתמש מקצוען
רות שיר ,יואב ברק ,מ"ם מכונתכתיבה ,RACHELIZ ,מרציפן ,שיילה ,אילה רובינפלד כנפיים ,מטאלי ,מרחבית יוסף שחק ,מעלה ומוריד ,גוגלית palm ,הגשש ,הפקות כתיבה קדיתא ,תמר בר אילן ,Ushaya דוכסוסטוס ,הכלטובה ,מטריה משויטט ,נקודת אמת ,נריה מגן שרה מגן ,Sara led ,vhsvchch אמא ומתכנתת ,אפשוטער איד *גלומה ,גני ילדים ,חדוי אשלג ידידיה חבר ,יואל ארלנגר ,יענקי R כתב ומכתב ,לכאורה ,נחמן גרשונוביץ ,מנוחהלה ,מרים ליף מרשמלו ,ר גן עדן ,רחל סרולוביץ שני זאת אני :) ,מעצב פנימיות תכל'ס ,תמי זייברט.

זאת רשימת הניקים שחומרים שלהם עתידים להיכלל בחוברת.
מי שיש לו התנגדויות, צריך להגיש אותה בתוך שבוע ימים, מנומקת ומפורטת ככל האפשר, להצהיר עליה בפני עורך דין, נוטריון ושרברב. ולמסור שלושה העתקים חתומים אישית לידי המזכירות.
(סתם. פשוט לפנות בפרטי אלי או לנתן גלנט. ובחייכם, אל תהיו כבדים)

נערך לאחרונה ב:

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות לדעת איזה שיר או חיבור עולה?
כי פתאום נזכרתי שבין שאיבת החמץ מהספות למכירה של משנת יוסף ראיתי איזשהי הודעה שלך @עבדקן בנוגע לשיר שלי.
ובהזדמנות זו אתנצל בפניך על התעלמותי המוחלטת, איזה כיף שאתה לא נוטר טינה...

נ.ב. עוד מהדהדות באזני מילות המורה "מרגע שיצאה המילה מהפה (בנידון דידן המקלדת) היא בעלת הבית עליך", כך שלדעתי אין כל צורך לבקש אישור על משהו כתוב, אולם יהיה נעים לרפרף להגהה כללית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה