נספח לאתגר התחלה • נספח לאתגר 1

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הנספח לאתגר הראשון שלנו

כל הפטפטת פה בלבד

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
יופי אני אוהב אתגרים
רק הערה, מאחר והנושא כאן הוא יצירה בבינה מלאכותית, אני חושב שהאתגר פה ממוקד יותר בחשיבה יצירתית , כלומר, האתגר הוא עלינו, בני האדם, לחשוב על תמונה שתביע "התחלה".
אולי כדאי להבא להתמקד יותר בנושא הטכני של יצירה בבינה מלאכותית.

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
יופי אני אוהב אתגרים
רק הערה, מאחר והנושא כאן הוא יצירה בבינה מלאכותית, אני חושב שהאתגר פה ממוקד יותר בחשיבה יצירתית , כלומר, האתגר הוא עלינו, בני האדם, לחשוב על תמונה שתביע "התחלה".
נכון

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קודם כל. תודה, על כל ההשקעה והמאמץ.
אני חושב שכדאי להדגיש בכללים או באיפשהו, שההצבעה היא בפינה שם למעלה.
אני אישית פיספסתי את זה בהתחלה, והתחלתי לחלק תודות.
אני רואה כמה יצירות עם תודות ובלי הצבעות, יכול להיות שזה מכוון, אבל יכול להיות שזה פשלה, וכדאי לפרט.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יופי אני אוהב אתגרים
הנקודה של פרוג זה לשלב בינה מלאכותית בעבודתינו אנו.
ולכן, אנחנו מתמודדים על היכולת להמשיך לחשוב באופן יצירתי, תוך שימוש בכלים מתקדמים.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אתר: https://creator.nightcafe.studio/u/PRUD
מודל: דאלי 3
הנחיה: Super cute chick hatching from the egg, depth of field.
הנחיה מורחבת (הנחיה שהמודל מרחיב על סמך ההנחיה המקורית): Incredibly adorable chick breaking through the shell of its egg, placed into focus with a depth-of-field effect. Apply a matte painting technique to yield a detailed and intricate visual, complemented by the use of profound and divergent colors. Set the scene within the context of fantasy concept art. Please strive to achieve 8K resolution representative of trending visuals on digital artwork platforms.
צפה בקובץ המצורף 1616324
@mul15 ניסיתי את הפרומפט שלך במידג'רני, :)
הנה כמה תוצאות :

קבצים מצורפים

• _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_d5d16c67-d648-421c-8165-44fb26...png
    _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_d5d16c67-d648-421c-8165-44fb26...png
    6.4 MB · צפיות: 13
  • _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_763b3d69-96f5-4129-9157-070b19...png
    _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_763b3d69-96f5-4129-9157-070b19...png
    7.5 MB · צפיות: 13
  • _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_133e0036-9a54-4fff-931a-b63f88...png
    _yehiel_Incredibly_adorable_chick_breaking_through_the_shell_of_133e0036-9a54-4fff-931a-b63f88...png
    6.3 MB · צפיות: 12

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
יופי אני אוהב אתגרים
בהחלט. והיות וזה אתגר יומי, יהיו המון הזדמנויות, לכל מנהל אתגר לבחור את הדגש שלו במה הוא מאתגר אותנו.

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
לדעתי האתגר ממוקד גם בחשיבה יצירתית וגם בנושא הטכני
ואני אסביר
הרעיון לתמונה הוא החשיבה היצירתית
והתמונה עצמה היא הנושא הטכני
שהרי יש הבדל בין תמונה של סתם אדם הולך בדרך
לתמונה של אדם הולך בדרך עם פרחים מסוגים שונים ושהדרך נראת מתפרקת לו מתחת לרגליים והעצים עוזרים לו שלא יפול....
הרי ההצבעה היא גם על זה
ואפשר לומר שהעניין הטכני יותר קשור ל AI
למשל אתגר שמבקש ליצור תמונה שלAI יהיה קשה להבין
הוא יותר אתגר טכני באיך לבנות את הפרומפט נכון יותר.....

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
כל החכמה לדעתי זה להביע רעיון באמצעות הכלים הטכניים
לא רק לדעת להשתמש...

mul15

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוצרי ai

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לדעתי האתגר ממוקד גם בחשיבה יצירתית וגם בנושא הטכני
ואני אסביר
הרעיון לתמונה הוא החשיבה היצירתית
והתמונה עצמה היא הנושא הטכני
שהרי יש הבדל בין תמונה של סתם אדם הולך בדרך
לתמונה של אדם הולך בדרך עם פרחים מסוגים שונים ושהדרך נראת מתפרקת לו מתחת לרגליים והעצים עוזרים לו שלא יפול....
הרי ההצבעה היא גם על זה
ואפשר לומר שהעניין הטכני יותר קשור ל AI
למשל אתגר שמבקש ליצור תמונה שלAI יהיה קשה להבין
הוא יותר אתגר טכני באיך לבנות את הפרומפט נכון יותר.....
אני אסביר
ברור שכיוצר בבינה מלאכותית , אני זקוק לחשיבה יצירתית, ליכולת לדמיין סצנה בראש שלי , ובכללי , להיות המוח שמאחורי המכונה הזו שנקראת הבינה מלאכותית.
אבל החלק הזה אינו שייך בעצם לבינה מלאכותית, אלא לעיצוב קריאייטיב, בימוי והעולמות האלו.
זאת אומרת שאם תלמד בקורס בינה מלאכותית, לא ילמדו אותך את החלק הזה, אלא רק את החלק הטכני. לכן אם יש פה קהילת בינה מלאכותית, אני מצפה ממנה לעסוק בעיקר בחלק הטכני, כמו שבקהילת איור למשל, פחות עוסקים בכתיבה, למרות שכל המאיירים עובדים עבור סופר.
אבל שוב, אני לא נגד , ואני נהנה מהאתגר, רק רציתי לתת מחשבה לחידוד, זה הכל. :)

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
איך אתם מעלים את הקובץ בלי שנוצר צרף קובץ?
מה הטעות שעשיתי?
העלתי 3 יצירות בבת אחת?

נערך לאחרונה ב:

יעקב דב

משתמש רשום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה