נספח לאתגר התחלה • נספח לאתגר 1

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בד"כ יהיו 24 שעות נוספות לאחר זמן האתגר, לדירוגים. היות ואנו רוצים שהזוכה יעלה כבר אתגר במוצ"ש, הדירוג הפעם יתאפשר עד קרוב לכניסת השבת הבעל"ט.

המתמודדים המובילים, תכינו עצמכם להיות זמינים במוצ"ש, עם אתגר מעניין זמין.

בהצלחה לכולם!

mul15

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוצרי ai
משתפת כמה ניסיונות לתמונות לאתגר (אני לא מרגישה טוב וזה תעסוקה מצוינת...)
זה היה אמור להיות המריבה (במקום זה)...
1712253072907.png
וזה רציתי לשלוח בתור התכלה...:)
1712266347286.png

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מעניין אותי אם הציבור הבין פה מה ניסיתי להביע....
אולי סתם חשבו שזה ילד קטן שנולד לפני שנה... אולי יש פה משהו יותר עמוק...
בכוונה לא כתבתי מפורש מה כוונתי להביע. (חוץ מההוראה שנתתי לבינה ששמתי באשכול הנ"ל באנגלית)
אני לא הבנתי...
אשמח להסבר

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מתחמם
גוגל טרנסלייט יש לך?
כן
תמונה אמיתית של ילד בן שנה. ילד ג'ינג'י יוצא סוף סוף שמח ומאושר מנהרה אל אור העולם. הוא יוצא משם ומתרגש. הילד יפה אבל מפויח מהאבק והלכלוך במנהרה. עוזב עם תקווה בעיניים. הוא נראה מחוץ למנהרה. הולך להתחיל חיים חדשים

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני לא מוצאת בשום מקום את השיפוט, אפשר בבקשה להביא לי קישור?
תודה

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אני לא מוצאת בשום מקום את השיפוט, אפשר בבקשה להביא לי קישור?
תודה
הצבעות המשתמשים בצד שמאל של ההודעה.
ניתן להציג את ההודעות באתגר ע"פ דירוג המשתמשים ולא ע"פ סדר העלאתם.

1712515096137.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה