מידע שימושי התורה חסה על ממונם של ישראל - מסיכות חד פעמי בכביסה!

RUSI10

משתמש מקצוען
בדיוק היום כיבסתי!!:p
שמתי בקערה א. כביסה ומרכך - שפכתי מים רותחים מהקומקום, יישרתי את המסכות (הכירורגיות, שנחשבות לחד-פעמי) והטבעתי אותן בתוך המים הרותחים ל20 דקות. שטפתי היטב ותליתי (עם הגומיה )על הברז מעל הכיור....
המסכות נראות חדשות!!!!!

השאלה אם זה לא הורס את היעילות של המסכות

למה שיהרוס? - זה עשוי מאל-בד, וגם במפעל מכבסים אותו!! (אפשר לראות בסרטון של המפעל)

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
סליחה,
אבל אם אני קונה מסכה בשקל. אז אני תוהה האם המים והמרכך כביסה והחשמל ואבקת הכביסה לא עולים על השקל
המכונה פועלת ממילא, השחלתי את זה למכונה קלאסית של כביסה צבעונית בהירה/מגבות וכו'.
זה לא הקטע של השקל כמו שאצלי כל יציאה הייתה מסכה, כי של כווולם זהה ומתבלבל וכל יומיים לרוץ לקנות חבילה של 50 זה כבר לא שקל..
ונ.ב שווה לכבס את זה לפני הלבישה הראשונה רק בשביל הניחוח...

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
המכונה פועלת ממילא, השחלתי את זה למכונה קלאסית של כביסה צבעונית בהירה/מגבות וכו'.
זה לא הקטע של השקל כמו שאצלי כל יציאה הייתה מסכה, כי של כווולם זהה ומתבלבל וכל יומיים לרוץ לקנות חבילה של 50 זה כבר לא שקל..
ונ.ב שווה לכבס את זה לפני הלבישה הראשונה רק בשביל הניחוח...
הכל בסיידר, רק צחקתי....
ונכון, הריח שווה כביסה!

RUSI10

משתמש מקצוען
סליחה,
אבל אם אני קונה מסכה בשקל. אז אני תוהה האם המים והמרכך כביסה והחשמל ואבקת הכביסה לא עולים על השקל

כמה פעמים את משתמשת בכל מסכה?!, כל כמה זמן מחליפים??
ושאר בני הבית?!
אני לא יודעת מה ההנחיות באמת, אבל אצלנו זה הפך להוצאה מרובה...:eek::(
וקצת א.כביסה, קצת מרכך וקומקום מים רותחים עולה פחות...............................

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
\
כמה פעמים את משתמשת בכל מסכה?!, כל כמה זמן מחליפים??
ושאר בני הבית?!
אני לא יודעת מה ההנחיות באמת, אבל אצלנו זה הפך להוצאה מרובה...:eek::(
וקצת א.כביסה, קצת מרכך וקומקום מים רותחים עולה פחות...............................
הכל בסיידר, רק צחקתי....
ונכון, הריח שווה כביסה!

חדבש...@

משתמש צעיר
אם הריח מעצבן אפילו בחדש...
אני מתרססת על המסיכה בושם וכך אפשר לשים את זה על האף (לא פותר את האדים במשקפיים למי שיש) אבל בהחלט ריח טוב ויותר נעים ללכת עם המסכה

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
משנת יוסף 45 שקל ל50 מסיכות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה