התווים של השיר 'אויפן פריפעטשיק'

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אודה מאוד למי שיעלה לכאן את התווים של השיר הידוע על לימוד האלף-בית, 'אויפן פריפעטשיק'.
(זה די דחוף. תודה רבה למסייעים.)

יום אביב

משתמש מקצוען
יש ליגאל טבאל חוברת למתחילים "אורגנית עם כל שיר". בחלק א' במהדורה הישנה השיר נמצא (כמדומני בעמוד 85.) הוא נקרא "חדר קטן". הוא זכור לי כי אהבתי אותו מאוד והריבתי לנגן אותו...

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה, לפחות יש קצה חוט... אם יש, בכל אופן, למישהו תווים זמינים אודה מאוד מאוד אם תעלו זאת הנה.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לקבל את השיר עצמו!יש?

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
אויפן פריפעטשיק - תווים ועוד.

6-7 ביצועים יש לשיר הזה, בין המבצעים אפשר למצא את דודו פישר, חווה אלברשטיין, הגבעטרון ועוד.

ביצוע משנת 1918 של - נחום קוסטר

שיחה של הרבי מליובאוויטש על הנושא.

בפס הקול של "רשימת שינדלר" (סטיבן ספילברג) גם נעשה שימוש בקטע הזה. (שימו לב ל1:44 והלאה.)

מצורף קובץ תווים.

תהנו.

קבצים מצורפים

• abkl1.gif
    KB 53.6 · צפיות: 158

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קיובייס, תודה רבה מאוד. איך מורידים את זה מכאן?
כוונתי לתווים. יש לי ביצוע ישן ונהדר של בן ציון ויטלר. שמעתי גם את של משפחת מלבסקי וגם את דודו פישר, אבל ויטלר עושה זאת הנפלא מכולם.

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אפכא מסתברא;680644:
קיובייס, תודה רבה מאוד. איך מורידים את זה מכאן?

בבקשה,
להוריד מכאן? אין לי שמץ. שלח לי מייל ואחזיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה