דרוש מידע השתלטו לי על המייל! מה עושים?

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
היה לי כתובת מייל שמחקתי וסגרתי את החשבון שלחתי לשם הודעות ועדיין זה פעיל ניסיתי לשחזר ואני רואה שיש כתובת מיייל אחרת לשחזור החשבון
ושונתה הסיסמה לפני 8 ימים מה עושים איך אני יכול לחזור למייל הזה ולהעיף משם את הפורץ ????

יש דרך ליצירת קשר עם גוגל ????
מה עושים ?????????????????????????? :eek::eek::eek::eek::eek:

נערך לאחרונה ב:

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נשמע כאילו אחרי שסגרתם את החשבון הכתובת מייל הזאתי היתה אופציונלית למי שפותח מייל חדש
ומשהו פשוט בחר את הכתובת הזאת, יכול להיות כזה דבר?!:unsure:

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
היה לי כתובת מייל שמחקתי וסגרתי את החשבון שלחתי לשם הודעות ועדיין זה פעיל ניסיתי לשחזר ואני רואה שיש כתובת מיייל אחרת לשחזור החשבון
ושונתה הסיסמה לפני 8 ימים מה עושים איך אני יכול לחזור למייל הזה ולהעיף משם את הפורץ ????

יש דרך ליצירת קשר עם גוגל ????
מה עושים ?????????????????????????? :eek::eek::eek::eek::eek:
אני לא מבין: שלחת לשם הודעות אחרי שמחקת אותו? א"כ למה ציפית?

נערך לאחרונה ב:

סוווווף !!!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
סגרת אז מה אתה בא בטענות
זה בדיוק כמו מספר טלפון שזה עובר למישהו אחר

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
זה נשמע כאילו אחרי שסגרתם את החשבון הכתובת מייל הזאתי היתה אופציונלית למי שפותח מייל חדש
ומשהו פשוט בחר את הכתובת הזאת, יכול להיות כזה דבר?!:unsure:
לא.........
אז ככה הסיפור.... סגרתי את המייל למחורת קיבלתי ממיל זה הודעה מוזרה....... לאחר כמה שעות שלחתי הודעה למייל זה ולא נשלח הראה שחשבון גוגל זה נמחק....
בכל מקרה כל הזמן ניסיתי לשחזר את המייל כמה ימים שכל האימות עבר והיה נכון רק שלב האחרון של קבלת קוד לפלאפון משום מה לא נשלח אליי קוד למרות שהמס' המופיע שם נכון.... ומה שמוזר זה שכתובת המייל לשחזור חשבון ממש לא מוכרת לי
וגם היה כתוב לי שהסיסמה שונתה לפני 8 ימים..... וזאת לאחר שמחקתי את המייל הזה......היום שלחתי 2 הודעות למייל הזה וזה עבר ללא הודעה חוזרת שהחשבון נמחק......

נראה שמישהו שחזר את זה כנראה פרץ .......

איך יוצרים קשר עם גוגל דחוווווווווף..............................

או כל פתרון אחר דחוף לי דעת מה עושים ????????????

ארמון חול

משתמש פעיל
מאיזה מחשב מחקת??
היה שם דברים אישים ברמה מאוד גבוה??
כשאתה מנסה לפתוח את החשבון, זה מתריאה לך שהסיסמה שונתה?
זה ממש מוזר..
יש לך עוד מייל שהוא היה הכתובת של מייל האימות ששויכת לחשבון (בזמן שהוא היה פעיל) תנסה לקרא את ההודעות מגוגל שם ולפעול על פיהן...
אבל דבר ראשון תשנה את כל הסיסמאות שהיו משויכות למייל שם ואת

יכל להיות שכתבת את המייל שלך כאן בפרוג????? מסתןבבים כאן כל מיני :confused::eek::sneaky::alien::sleep::sleep:

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
מאיזה מחשב מחקת??
היה שם דברים אישים ברמה מאוד גבוה??
סוג של....
כשאתה מנסה לפתוח את החשבון, זה מתריאה לך שהסיסמה שונתה?
כמה פעמים כשניסיתי לפתוח זה רשם לי שהסיסמה שונתה
זה ממש מוזר..
מאווווווווווווד
יש לך עוד מייל שהוא היה הכתובת של מייל האימות ששויכת לחשבון (בזמן שהוא היה פעיל) תנסה לקרא את ההודעות מגוגל שם ולפעול על פיהן...
התראת אבטחה אחרונה הייתה לפני הרבה זמן
אבל דבר ראשון תשנה את כל הסיסמאות שהיו משויכות למייל שם ואת
איך ? מה ? אין לי גישה לזה בכלל........
יכל להיות שכתבת את המייל שלך כאן בפרוג????? מסתןבבים כאן כל מיני :confused::eek::sneaky::alien::sleep::sleep:
כן היה כאן בפרוג ...........אולי קשור אליהם באמת ...........:oops:

בחכמה יבנו

משתמש פעיל
זהירות!!!!
אל תעשו סיסמא למייל תז או מספר ניד
אנשים יודעים שהרוב המכריע נוהג כך
ומשתלטים!
מכירה מקרוב.
לא רוצה לייאש
נראה ליש אין מה לעשות

יוו

משתמש מקצוען
היי
איך אני מסירה מהפרופיל במייל אנשים שיש להם גישה לפתיחת המייל?
עשיתי יציאה מכל החשבונות...וזה עדיין כן מאפשר.
אשמח לעזרתכם!

אפרתחי

משתמש רשום
אז ככה לפי מידעמ סייבר - יש להחליף כל כמה זמן סיסמאות למיל...
ולא ללחוץ בשום אופן על שום קישור (ולו התמים ביותר) ... כי ברגע שלוחצים על הקישורים זה נותן גישה למחשבים...
בלי שהאדם המותקף יודע שמתקיפים אותו ומקבלים גישה למחשב שלו...
במקרה הזה יש לסנכרן את המחשב.. לכבות להדליק - ולשנות סיסמא גם למחשב עצמו.. ולגבות את החומר במחשב לפני.. כדי לעשות לו אתחול שיאפס את הכל....

יוו

משתמש מקצוען
ולא ללחוץ בשום אופן על שום קישור (ולו התמים ביותר) ... כי ברגע שלוחצים על הקישורים זה נותן גישה למחשבים...
במקרה הזה יש לסנכרן את המחשב.. לכבות להדליק - ולשנות סיסמא גם למחשב עצמו.. ולגבות את החומר במחשב לפני.. כדי לעשות לו אתחול שיאפס את הכל....
מדובר באנשים המוכרים לי
בחלקם משתמשים לי במחשב, אך חלק לא.
הם בוודאות לא פרצו לי, אלא שיש להם גישה, למרות ועל אף שעשיתי יציאה מהחשבונות,
בדקתי ושוב הם מופיעים לי בפרופיל ויכולים להכנס למייל, וכמובן גם אני- למייל שלהם.
זה גם תקף?
זה אמור להיות משהו פשוט שאין לי בו מושג

אני קיבלתי מייל מחברה של מתנות, כמתנת חג לפסח מהעבודה שלי,
וכשלחצתי על הלינק לבחירת מתנה, זה הביא אותי לדף עם הודעת שגיאה,
הודעה מוזרה ומפחידה באנגלית, שקפצה והבהבה במסך בצבע אדום.
נבהלתי נורא, סגרתי את כל המחשב כמובן, אחרי זה החלפתי סיסמא למייל שלי.
בינתיים אני לא רואה משהו חריג במחשב או במייל.
אבל ניסיתי לברר עם החברה בה אני עובדת עם הכתובת מייל הזו, אמינה או חשודה,
לבינתיים לא מצליחה לקבל מידע ברור.
מה עושים?????
יכול להיות שח"ו מישהו פרץ לי למחשב ויש לו גישה למחשב שלי????
מפחידדדדדדדדדדדדדדד

אפרתחי

משתמש רשום
הודעת EROR היא הודעה רגילה.. שזה בסדר..
ו שרשום "חזרה לחוף מבטחים" בהודעת השגיאה - זה לא השתלטות, זוהי שגיאה בהבאת הדף למקורו על פי הנתון בקישור..
במידה וזה לא כל אחד מאלה - תוכלי לשלוח את הקישור ואבדוק אותו... או לחילופין לשלוח מייל למכון הסייבר הישראלי (יש לי את המייל של אחד העובדים שמה) שהם עובדים 24/7 על התראות בארץ ובעולם..

הודעת EROR היא הודעה רגילה.. שזה בסדר..
ו שרשום "חזרה לחוף מבטחים" בהודעת השגיאה - זה לא השתלטות, זוהי שגיאה בהבאת הדף למקורו על פי הנתון בקישור..
במידה וזה לא כל אחד מאלה - תוכלי לשלוח את הקישור ואבדוק אותו... או לחילופין לשלוח מייל למכון הסייבר הישראלי (יש לי את המייל של אחד העובדים שמה) שהם עובדים 24/7 על התראות בארץ ובעולם..
זה לא ההודעת שגיאה הרגילה שאני מכירה, ששם כפי שאמרת אפשר לחזור לחוף מבטחים.
זה היה משהו מוזרררר ומפחיד. אשמח לקבל את המייל של אחד העובדים במכון הסייבר, ואשלח לו את הלינק לבדיקה.
להשאיר את הלינק כאן בפרוג, קצת מפחיד, לא?

[נ.ב. @אפרתחי , כשאת מגיבה, תעשי "ציטוט" על איזה הודעה את מגיבה. ולא סתם תכתבי באוויר, כדי שנדע למי את עונה בדיוק, תודה!]

אפרתחי

משתמש רשום
לא הצלחתי להבין למה את מתכוונת?
אנשים שיש להם סתם גישה למייל שלך??
בכרום- יש אופציה של "משתמש" בכרום - ככה יש עמוד גוגל לכל משתמש וישנה אפשרות לכמה משתמשים בכרום,
בעיגול למעלה ליד שורת חיפוש בגוגל בכרום - תוציאי את כל המשתמשים בכרום ותיכנסי מחדש בכרום עם חשבון המייל שלך, אם הבנתי אותך נכון זה הבעיה.
תנסי תגידי אם את מצליחה...
אם לא אני יעזור לך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה