השלמה לתואר בהוראה

יעקב 613

משתמש פעיל
כן, אני לומדת בפתוחה (מקוון). זאת לא השלמה לתעודת הוראה זה תואר מהתחלה. (התעודת הוראה נחשבת כלימודים קודמים והיא שווה בין 18 ל26 נקודות זכות מתוך 108)
הלימודים מענינים ודורשים הרבה. כלומר זה לא תואר של אחת שתיים וסיימנו אך מצד שני זה יותר גמיש בבחינת שעות למידה וכו'
אני מתעניינת בהשלמת תואר כרגע, יש לי הוראה ובכיר ורוצה להשלים תואר. ההכרה בתעודה שציינת זה כולל הבכיר או רק תעודת הוראה בסיסית?, כלומר האם על בכיר יכירו יותר מ26 נ"ז.
והאם זה משנה מאיפה הבכיר (מסמינר חרדי ולא ממכללה אקדמית)?
האם ותק בהוראה שווה למשהו בכלל?
והאם ההכרה מוגבלת לתואר מסוים, כי חיוך אצלם אפשר רק כחוג בתואר דו חוגי?
תודה רבה

סיון תש"פ

משתמש חדש
אשמח לשוחח בפרטי עם כאלו שהשלימו לתואר בחינוך בנוות ישראל,
במייל: rk0527638077 שטרודל ג'ימייל
תודה רבה!!

שמחה כ

משתמש מקצוען
אם אכן זה תואר אקדמאי והוא קל יותר מהאחרים, יש סיבה שלא ללכת לשם? מישהו מסתכל איפה למדתי? כלומר, התואר בסוף זה אותו דבר נכון?
לפי מה ששמעתי יש קצת הבדל, אם את מתכוונת לא להמשיך לתואר שני ולהישאר עם התואר הזה , אני יודעת שיש מפקחות במשרד החינוך שמסתכלות על זה קצת בזלזול..אבל הכל משמיים בסופו של דבר.
אם את ממשיכה לתואר שני אז לא חושבת שזה משנה. רק את צריכה לוודא לפני שאת נרשמת שבאמת הם מתחייבים לתואר בשנה כי היו לי כבר חברות שהלכו ובסוף זה נמשך להם לשנתיים.

שמחה כ

משתמש מקצוען
באמת? לא שמעתי על זה...
מה הבעייה? לא מקבלים מישהי ש
בררתי על נוות ישראל, כל מה שכתוב מבחינת הלימודים-נכון,
אך מבחינת התואר הבנתי שהבעיה מתחילה כשאת רוצה להשלים תואר שני...
למדה בנוות ישראל לימודי תואר שני בכל מקום? הרי התעודה היא של מכללת הרצוג- לא של נוות ישראל..

שמחה כ

משתמש מקצוען
אם חשוב לך הסדר והרמה של התואר ממליצה לך ללכת למכללת ירושלים בבית וגן, אני למדתי שם ונהניתי ממש.
אמנם קצת דורש-אבל לא מוגזם. והסדר, היחס, והרמה לדעתי שווה את זה. מה שאומרים לך זה מה שתקבלי , אין הפתעות בדרך.

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
אחרי כל ההתלבטויות ובעזרת התשובות שלכן, נרשמתי לשלוחה החרדית של בית ברל. השלמה של תואר בשנה וקצת, תעודת הוראה כוללת, לא צריך בגרות.
כותבת כאן את המידע לעזור למי שמעונינת. הצלחות

zipzip

משתמש מקצוען
הי,
מקפיצה כי אני רוצה לדעת לאחר שהתחלת ללמוד שם, את מרוצה?

ברכה שורצברט

משתמש חדש
אפשר מספר טלפון של בית ברל החרדי?
וכן - מישהו יכולה להגי מה הרמה החרדית שם? כמו אונו החרדי או יותר טוב..
(הבנתי שאונו החרדי לא טוב , לפחות בשבילי..)
תודה

משתתפת בפורום

משתמש פעיל
לחוי ארנפלד ולשותפותיה יש את כל המידע על המכללות השונות. אפשר לפנות אליה לבירור יסודי.

פיגלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אחרי כל ההתלבטויות ובעזרת התשובות שלכן, נרשמתי לשלוחה החרדית של בית ברל. השלמה של תואר בשנה וקצת, תעודת הוראה כוללת, לא צריך בגרות.
כותבת כאן את המידע לעזור למי שמעונינת. הצלחות
מקפיצה
אני מתענינת בלמודים בבית ברל החרדי
איך היה הלימודים? קשים? מעמיסים?
כי אני גם מתלבטת על בית ברל ,
הם אמרים הרוב המוחלט של הלימודים זה בזום, ועכשיו משהו חדש בשעות הצהריים מהשעה 2:30 עד 7:30 בערב.
וזה מאד דיבר אלי, כי אני לא רואה את עצמי יושבת ולומדת מהבקר עד הלילה,
ו5 שעות מתקבל יותר על הדעת.

efratzv

משתמש חדש
בנוות ישראל, כל מי שלומדת הוראה מקבלת תואר בשנה 3?
אני רוצה ללמוד הנדסת תוכנה אבל שיהיה לי תואר במשהו...
מישהי מבינה בזה?

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גם אשמח לשמוע המלצות/ דיס ממי שלמדה בבית ברל

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי חברה שלמדה שם
והיא ממש המליצה לי -מבחינת הקלות של הדרישות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה