השלום והברכה לכל החברים + ציור

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
שלום לכולם
אני מתנצל בפני אלו שלא חזרתי להודעותיהם הפרטיות הייתי מנותק קצת...

והנה ציור קליל.

קבצים מצורפים

• לפרוג קב .jpg
    KB 269.4 · צפיות: 13

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה
רק האף של הזקן מפריעה לי

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאד.
יש כמה פרטים שנראים יותר מוצלחים בסקיצה- כדאי לשפץ אותם, כמו לדוג' המקל של הזקן- בסקיצה רואים שיש שעון חול בקצהו ואילו בציור עצמו זה לא מובן, וכן העיניים יותר מוצלחות בסקיצה.
בהצלחה.

אושר

משתמש מקצוען
הקו והצבעים מקסימים (זה נראה כאילו הכל יוצא לך מהשרוול - הקו הקליל והבוטח). יש לי בעיה עם דמותו של הזקן, שהיא בעוונותי קצת 'סנטה קלאוס'ית, אולי בגלל הכובע המחודד. אולי תשנה את צורת הכובע למשהו יותר יהודי, אלא אם כן באמת אין זו דמות יהודית.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יפה ומוצלח כתמיד!

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אושר;383159:
הקו והצבעים מקסימים (זה נראה כאילו הכל יוצא לך מהשרוול - הקו הקליל והבוטח). יש לי בעיה עם דמותו של הזקן, שהיא בעוונותי קצת 'סנטה קלאוס'ית, אולי בגלל הכובע המחודד. אולי תשנה את צורת הכובע למשהו יותר יהודי, אלא אם כן באמת אין זו דמות יהודית.
באיזה מובן הזקן מזכיר לך את 'סנטה קלאוס'? לא כל זקן מצוייר, בעל זקן ושפם עבותים מבוסס על הציור הידוע של הנוצרים. (שם לזקן יש פנים עגלגליים יותר, מוכר בעיקר בזכות כובע הפרווה האדום שלו וכו')

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציור יפה (עם ניחוח חו"ל ?)
גם אני מוצאת בסקיצה משהו מיוחד שאין בציור, כמו הפנים של הילד,
בסקיצה הן חמודות ובציור הן שטוחות יותר, גם ההבעה של הזקן בסקיצה טובה יותר.
גם לי זה קורה הרבה, הצביעה לפעמים משנה את הציור (במקרה הטוב)
ומקלקלת (במקרה הגרוע) "צביעה קשה שפה"...:)
ברוך שובך! (לקחת חופש מספיק ארוך...)

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
מעניין, מה דעתכם?

נכתב ע"י dvory;383200:
באיזה מובן הזקן מזכיר לך את 'סנטה קלאוס'? לא כל זקן מצוייר, בעל זקן ושפם עבותים מבוסס על הציור הידוע של הנוצרים. (שם לזקן יש פנים עגלגליים יותר, מוכר בעיקר בזכות כובע הפרווה האדום שלו וכו')

ב"ה
לדעתי הדמות מאד יהודית .
מה דעתכם?

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ציור עם ניחוח מיוחד !
לי אישית הדמות כן נראית מאוד יהודית.

Avigayil

משתמש רשום
פשוט יפה! זורם, קליל ומלא תנועה!!!
הלוואי עלי. הרבה הצלחה!

תרצה

משתמש מקצוען
ציור מתוק.
משום מה, ברגע הראשון כשראיתי אות הציור הזקן היה נראה לי כמו 'סנטה קלאוס' ואני חושבת שזה בגלל צורת הכובע - ייתכן שאם רק הוא יהיה פחות מחודד לא תהיה לו אסציאציה כזו, והוא יראה יהודי בלי ספק.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י dvory;383200:

ציור מהמם, נראה לי שהזקן לא מזכיר סנטה קלאוס אלא יותר גמד משלגיה ושבעת הגמדים. לגמדים בסרט ובספרים יש אפים בולבוסיים כאלה, וכובעים כאלה. גם הגוף לא ממש פרופורציונלי מה שנותן הרגשה שמדובר בגמד.

בסך הכל באמת ציור מאד יפה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אהבתי את הצבעים המדבריים
הילד אכן יותר חמוד בסקיצה, וגם שעון החול נראה שם יותר טוב

ולגבי קלאוס????? מי שכתב את זה כנראה לא יודע איך נראה הנ"ל, אין שום דמיון.
אבל אני כן מצטרפת לדעתה של ג'ינג'ית - גם אני ברגע הראשון חשבתי שזה "גמד" כלשהו.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כל כך חמוד שזה לא משנה למי הוא דומה כמו שעל כל תינוק קיים הויכוח למי הוא דומה
העיקר שזה יפה ועונה על הדרישות ולפי הסקיצה והקו הזורם זה ודאי לא מועתק
תצליח!

חננאל ת

משתמש צעיר
ציור מהמם, נראה לי שהזקן לא מזכיר סנטה קלאוס אלא יותר גמד משלגיה ושבעת הגמדים. לגמדים בסרט ובספרים יש אפים בולבוסיים כאלה, וכובעים כאלה. גם הגוף לא ממש פרופורציונלי מה שנותן הרגשה שמדובר בגמד.

ציור מאד יפה,קווים נקיים, אחרי שעברת עליו במחשב חל שיפור וההפך השעון חול,המקל,העיניים שלים מאד טובים. השיפורון היחיד שדרוש זה שביד שמחזיקה את המקל לא בדיוק רואים את נק' התפיסה של האגודל הוא צריךלהגיע מלמעלה מהיד לאחורי המקל). לגבי הסגנון סך הכל הוא באמת נראה בסגנון גמדי והילד בסגנון די סיני.
בנוגע למשמעות של הציור, מה היא? ובאיזה תוכנה אתה עובד?(עט גרפי?)
בהצלחה

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
טוב שיש מי שחושב קצת אחרת...

נכתב ע"י חננאל ת;384665:
ציור מאד יפה,קווים נקיים, אחרי שעברת עליו במחשב חל שיפור וההפך השעון חול,המקל,העיניים שלים מאד טובים. השיפורון היחיד שדרוש זה שביד שמחזיקה את המקל לא בדיוק רואים את נק' התפיסה של האגודל הוא צריךלהגיע מלמעלה מהיד לאחורי המקל). לגבי הסגנון סך הכל הוא באמת נראה בסגנון גמדי והילד בסגנון די סיני.
בנוגע למשמעות של הציור, מה היא? ובאיזה תוכנה אתה עובד?(עט גרפי?)
בהצלחה

ב"ה
שלום חננאל
א.בעניין המקל אתה ממש צודק הוא לא מונח נכון ביד.
ב. משמעות הציור- זה קצת ארוך ואני לא מוצא פנאי לנסח כרגע.
ג. התוכנה- פוטושופ+ לוח גרפי
וכמובן תודה על התגובה המפרגנת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה