חו"ל השכרת רכב בדברצן (הונגריה)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח אם מישהו יכול לעשות מדריך מסודר על רכבים בהונגריה
התבלבלתי כבר מכל השיטות והחברות שיש כולל ביטוחים וסוגי רכבים
אני חושב שצריך להתחיל קודם כל לרכז מידע כל אחד מניסיונו אח"כ אולי אשב על טבלה מסודרת לרשום את כל המעלות והחסרונות שיש בכל חברת השכרה ובכל שדה תעופה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני חושב שצריך להתחיל קודם כל לרכז מידע כל אחד מניסיונו אח"כ אולי אשב על טבלה מסודרת לרשום את כל המעלות והחסרונות שיש בכל חברת השכרה ובכל שדה תעופה
אתחיל אני..
אנחנו שכרנו
רכב 9 מקומות
ידני
גיל הנהג: 26
בדברצן
ליומיים, לקחנו בלילה והחזרנו בלילה,
העלות: 100 יורו ליום,
תוספת איסוף רכב בשעות בהם המשרד לא פעיל, 60 יורו (אין תוספת עבור החזרה בלילה מכיוון שניתן להחזיר את המפתחות לתיבה)
המחיר כולל: נהג נוסף, צמיגי חורף וביטול השתתפות עצמית (נהגים נוספים בתוספת 15 יורו ליום)
הערות: יום נחשב 24 שעות מעת לקיחת הרכב, אנחנו לא ידענו את זה ולקחנו ל 25 שעות ולכן שילמנו על יומיים, עדיף לבוא שעה לפני זה לשדה התעופה ולחסוך 100 יורו
שעות פעילות המשרד: (חשוב כדי לדעת מתי צריך לשלם תוספת עבור פתיחה מיוחדת של המשרד)
בימים ב - ו בין השעות 09:00 - 18:00
שכרנו בחברת אוטונם

זושא כץ

משתמש מקצוען
אתחיל אני..
אנחנו שכרנו
רכב 9 מקומות
ידני
גיל הנהג: 26
בדברצן
ליומיים, לקחנו בלילה והחזרנו בלילה,
העלות: 100 יורו ליום,
תוספת איסוף רכב בשעות בהם המשרד לא פעיל, 60 יורו (אין תוספת עבור החזרה בלילה מכיוון שניתן להחזיר את המפתחות לתיבה)
המחיר כולל: נהג נוסף, צמיגי חורף וביטול השתתפות עצמית (נהגים נוספים בתוספת 15 יורו ליום)
הערות: יום נחשב 24 שעות מעת לקיחת הרכב, אנחנו לא ידענו את זה ולקחנו ל 25 שעות ולכן שילמנו על יומיים, עדיף לבוא שעה לפני זה לשדה התעופה ולחסוך 100 יורו
שעות פעילות המשרד: (חשוב כדי לדעת מתי צריך לשלם תוספת עבור פתיחה מיוחדת של המשרד)
בימים ב - ו בין השעות 09:00 - 18:00
שכרנו בחברת אוטונם
מה עם אישור לכבישי אגרה?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
השאלה אם אני יעשה דרך פספורטכארד/מקום אחר הם ימשיכו לחפש אותי בסיבוב
ואם אני עושה באתר שלהם זה מבחינתם אותו דבר? או שימשיכו לחפש אותי?
לדעתי כדאי לעשות בחברה עצמה ככה הם לא בודקים את הרכב ולא מתחיל בעיות ומושכים זמן
אם עושים לדוגמה בפספורקכארד אז הם יכולים להפיל עליך כל מיני שירטות וכו ואז לגבות כסף ואת תצטרכי לבקש מפספורטכארד

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

דוד שוורץ

משתמש רשום
האם אפשר לקחת רכב בעיר אחת ולהחזיר בעיר אחרת לדוגמא דברצן ובודפשט?
אני לקחתי מהרץ בבודפשט והחזרתי בדברצן לא זכורה לי עמלה נוספת ובוודאי לא של 90 יורו,
אגב, גם פה בארץ מדיניות ההחזרה שלהם בתחנה שונה פשוטה בהרבה משאר החברות.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לכמה זמן? ליום?
ממש לא, בשונה משירותים אחרים שמתומחרים לפי ימים, זה עלות חד פעמית ולא משנה לכמה ימים שכרת את האוטו
(ההיגיון בזה גם פשוט, פעם אחת הם צריכים להחזיר את האוטו לסניפו המקורי ולא לי כמות הימים שלקחת אותו)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לקחתי מהרץ בבודפשט והחזרתי בדברצן לא זכורה לי עמלה נוספת ובוודאי לא של 90 יורו,
אגב, גם פה בארץ מדיניות ההחזרה שלהם בתחנה שונה פשוטה בהרבה משאר החברות.
לגמרי יכול להיות, אני שכרתי בחברה מאוד יקרה בגלל שנחתתי בלילה והרץ סגורים בלילה, לכן לא היתה לי ברירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה