דרוש מידע השכרת פלאפון עם מייל, מצלמה ווייז לחו"ל ל3 ימים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
וייז מבוסס על מתנדבים, ובישראל הוא מפותח מאוד ויש מאות מתנדבים שמעדכנים את המפות כל רגע, לא רק את הפקקים, אלא כל המפות והכבישים.
יש מדינות שלא שמעו על וייז, ויש מדינות שהשימוש בו נדיר, לעומת גוגל מפות שיותר מעודכן כי כמעט בכל מדינה יש לגוגל עובדים.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וייז מבוסס על מתנדבים, ובישראל הוא מפותח מאוד ויש מאות מתנדבים שמעדכנים את המפות כל רגע, לא רק את הפקקים, אלא כל המפות והכבישים.
יש מדינות שלא שמעו על וייז, ויש מדינות שהשימוש בו נדיר, לעומת גוגל מפות שיותר מעודכן כי כמעט בכל מדינה יש לגוגל עובדים.
אהה, כוונתך שבחלק מהמקומות זה כך. (להזכירך, רוב מדינות המערב מפותחים לא פחות מישראל...)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אהה, כוונתך שבחלק מהמקומות זה כך. (להזכירך, רוב מדינות המערב מפותחים לא פחות מישראל...)
כתבתי שברוב, ואולי לא דייקתי, אבל לא הבנתי:
היית פעם בחו"ל? בדקת?
אני בדקתי בכמה מדינות מהמפותחות, היו כבישים שבכלל לא היו מסומנים, חצי מהאתרים ומהיעדים לא מופעים בחיפוש.
אין קשר למפותחות של המדינה, השאלה אם זה "הולך שם" או לא, הכל עניין של טרנד.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כתבתי שברוב, ולא הבנתי.
היית פעם בחו"ל? בדקת?
אני בדקתי בכמה מדינות מהמפותחות, היו כבישים שבכלל לא היו מסומנים, חצי מהאתרים ומהיעדים לא מופעים בחיפוש.
אין קשר למפותחות של המדינה, השאלה אם זה "הולך שם" או לא, הכל עניין של טרנד.
למרות שזו סברא פשוטה שמכיון שרוב מדינות המערב מפותחות הן, ממילא גם ווייז פועל בהן כמו שצריך (וברוב המקומות המפותחים, ווייז הוא בהחלט טרנד. מאיפה יש לווייז למעלה ממיליארד הורדות?), מכל מקום אני מדבר מתוך ניסיון.
מסכים איתך שבמדינות מזרח אירופה המצב לא מזהיר כלל ועיקר, אולם במדינות מערב אירופה, וכ"ש בארה"ב המצב מזהיר ועוד איך (בכל הנוגע לווייז...), [ואני מדבר לאחר שהייתי ברוב מדינות מערב אירופה, בחלק גדול ממדינות מזרח אירופה, בארה"ב ובקנדה].
גילוי נאות - אודות שאר אזורי העולם, אין לי מושג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  55  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה