דרוש מידע השכרת דירה עבור עובדים זרים של בית אבות

נועה ה.

משתמש צעיר
אשמח מאוד לשמוע חוות דעת מניסיון.
יש לי דירה באיזור המרכז (עם משכנתא מטורפת) אני משכירה את הדירה והציעו לי שכירות גבוהה יותר עבור דירה לעובדים בבית אבות, מדובר על לינה בלבד, לעובדים יש חוזה מיוחד מול בית אבות כך שאסור להם להכניס חברים משפחה לדירה, פעם בחודש יש ביקורת בדירה לראות שהכל מתנהל כמו שצריך.
ההפרש בשכירות הוא כ-1800 ש"ח , אבל המחיר כולל ארנונה , חשמל ומים
האם כדאי להתעסק עם דבר כזה?
מה המחיר שמשלמים על השכרה כזאת?
אשמח לשמוע מכם.

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תבדקו אם הלכתית אין בזה בעיה של "לא תחונם"

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי דירה באיזור המרכז (עם משכנתא מטורפת) אני משכירה את הדירה והציעו לי שכירות גבוהה יותר עבור דירה לעובדים בבית אבות, מדובר על לינה בלבד, לעובדים יש חוזה מיוחד מול בית אבות כך שאסור להם להכניס חברים משפחה לדירה, פעם בחודש יש ביקורת בדירה לראות שהכל מתנהל כמו שצריך.
אשמח לשמוע מכם.
אני מכירה מקרוב ממש מישהי שעשתה את זה, ועושה גם עכשיו.
בפעם הראשונה קצת נכוותה מהעניין,
עכשיו שוב משכירה לעובדים זרים אבל נמצאת בקשר הדוק עם קבלן העבודה שלהם.
ומשתדלת לבקר מידי פעם.
מה שכן, לא בטוח שתמצאו את הדירה במראה של מגורים נורמלים, אחרי הכל זה גברים ועוד עובדים זרים. (הכל יכול להיות!)

נועה ה.

משתמש צעיר
האחראי של הדיור בבית אבות הבטיח להשאיר את הדירה בדיוק כמו שניתן אותו. ולא בטוח שיהיו גברים בדירה, יש גם עובדות בבית אבות.
השאלה אם מותר הלכתית.
ותודה לכם על התשובות

משה 05276

משתמש מקצוען
האחראי של הדיור בבית אבות הבטיח להשאיר את הדירה בדיוק כמו שניתן אותו. ולא בטוח שיהיו גברים בדירה, יש גם עובדות בבית אבות.
השאלה אם מותר הלכתית.
ותודה לכם על התשובות
ואולי כדאי לשמוע מה דעת השכנים
כי אני כשכן זה היה מפריע לי מאד

נועה ה.

משתמש צעיר
מדובר בבניין ואיזור מעורב , בבניינים ליד יש סודנים, אז עובדים מהפיליפינים זה נסבל יותר

נועה ה.

משתמש צעיר
אני מכירה מקרוב ממש מישהי שעשתה את זה, ועושה גם עכשיו.
בפעם הראשונה קצת נכוותה מהעניין,
עכשיו שוב משכירה לעובדים זרים אבל נמצאת בקשר הדוק עם קבלן העבודה שלהם.
ומשתדלת לבקר מידי פעם.
מה שכן, לא בטוח שתמצאו את הדירה במראה של מגורים נורמלים, אחרי הכל זה גברים ועוד עובדים זרים. (הכל יכול להיות!)
אולי אני אוכל לדבר איתה ולהתייעץ? תוכלי אולי לתת לה את המייל שלי lilinoya5 בג'ימייל, תודה ענקית!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי אני אוכל לדבר איתה ולהתייעץ? תוכלי אולי לתת לה את המייל שלי lilinoya5 בג'ימייל, תודה ענקית!
אין לה מייל, אם את רוצה לשאול דברים ספציפיים אין לי בעיה לבדוק בשבילך.

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
שימו לב שיתכן מאד ואם אין חוזה ישיר מול כל עובד מס הכנסה לא יראה בדירה דירת מגורים בעת מכירתה, ויתכן שתפסידו פטור ממס שבח!
(במידה ואכן הדירה יחידה והייתם זכאים לו)

נועה ה.

משתמש צעיר
אין לה מייל, אם את רוצה לשאול דברים ספציפיים אין לי בעיה לבדוק בשבילך.
תודה לך! אשמח אם תשאלי אותה, אם יש מס במקרה שמשכירים לעסק, בכמה אחוזים השכירות אמורה להתייקר בגלל שמשכירים לעובדים זרים, ואם כדאי לעשות חוזה מול עו"ד.
תודה ענקית.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול. יש לי יחידה בירושלים, שאני מחפשת להשכיר לעובדים זרים מהסוג שתיארת.
אם יש למישהו רעיון - אשמח לשמוע

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
תוסיפי סעיף שאם הם עוברים את התשלום (1800), בית האבות מתחייב להוסיף על התשלום. זה מקובל.
בנוסף, שימו טיימר על הבוילר.

דג-דגים

משתמש חדש
אשמח לשמוע מכם.

ד"א
אם ידוע לכם שהבית אבות זקוק לעוד דירות
לנו יש ג"כ- ונשמח לקבל את המספר טלפון שלהם.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה