השבוע התחלנו קורס "תלת מימד" בפרוג

KOBI13

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רבותי, ה'תלתיסתים' , תנו עצות רעיונות והארות לכל הקבוצה חדשה שהחלה השבוע את הקורס תלת מימד בפרוג

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עצה ראשונה - תלתיסטים. :)
עצה שניה, שיעורי בית ושוב שיעורי בית ושוב שיעורי בית, וכשנדמה לך שמספיק כבר, אז... שוב שיעורי בית...
עצה שלישית לחקור את עמית על כל מה שאפשר, הוא יודע הרבה יותר ממה שהוא יספיק ללמד אותכם.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עצתי היא, קודם כל לרשום את השיעור כי אחרי השיעור לא תמיד זוכרים בדיוק איך לבצע מה שנלמד ואם זה רשום בצורה מסודרת זה מקל על השיעורי בית.

דבר שני, כמו שכתב פופקו, שיעורי בית ושוב וחוזר חלילה, מי שאין לו כח לשיעורי בית ומנסה להתחמק מכך אין לו מה לחפש בקורס, ואני ממליץ למי שיש זמן לעשות שיעורי בית באותו יום של השיעור וכמובן להמשיך בשאר הימים.

דבר שלישי, אפילו שכנראה לא למדתם הרבה על התוכנה בשיעור הראשון פשוט תשתגעו איתה כמה שיותר כך זה יקל על העבודה בשבועות הראשונים, (אח"כ זה כבר רץ אוטומטי).

עוד דבר, בהמשך הקורס יתכן ותלמדו דברים שתחשבו שהם לא חשובים כלל, אבל ההיפך הוא הנכון, ואני יסביר, למשל מי שהגיע לקורס בכדי ללמוד לעשות הדמיות ולא מעניין אותו אנימציה כלל וכשילמדו אנימציה הוא יסתכל על הפלורוסנט (הכבוי כי רק המקרן עובד) עושה טעות, בגלל שיש הרבה כלים של אנימציה שמשמשים למידול ועוד דברים ואם מפספסים זאת פשוט חבל אח"כ שעובדים הרבה יותר קשה להגיע לתוצאות, ובכלל אי אפשר לדעת יתכן ובסוף מתלהבים מאנימציה ואז יחסרו הכלים.

ובאמת תנצלו את עמית כי הוא ממוחה ואמן בתחום התלת מימד.

כשתתחילו לעשות עבודות בשיעורי בית אל תתביישו להעלות פה לפורום, יתכן ויכסחו לכם פה את הצורה על העבודות אבל לא צריך להתלהב כי רק כך תצאו מקצוענים וכל כוונתינו לטובה, אני אישית אשתדל לתת הערות בונות בלבד, לדוגמא אני מעלה פה את העבודה הראשונה שעשיתי במסגרת שיעורי בית תנסו לעשות משהו כזה בנתיים.

בהצלחה לכולם.

קבצים מצורפים

• mizbeh 2.jpg
    KB 12 · צפיות: 15

דודי

משתמש צעיר
נכתב ע"י קובי13;611691:
רבותי, ה'תלתיסתים' , תנו עצות רעיונות והארות לכל הקבוצה חדשה שהחלה השבוע את הקורס תלת מימד בפרוג

דבר ראשון שיהיה לכם בהצלחה ובאמת זה הזמן לומר שפרוג נותנים את הנשמה .
כך שאתם בידים טובות.
שנית . המון שיעורי בית ולא הביישן לומד כל שאלה שיש לשאול אבל לא קלוץ קאשעס.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אז מה להעלות שיעורי בית? ;)

חכו חכו יש הפתעות

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
שיהיה בהצלחה לכולם!!!
"אין חכם כבעל ניסיון" - אז כמו שאמרו כולם
שיעורי בית! שיעורי בית!! שיעורי בית!!!

ואני מוסיף: אם יש זמן אז לחקור את התוכנה לבד ולא לפחד לנסות דברים, תמיד אפשר להתחיל/להתקין מחדש... :D

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
היי שניה גם לי יש עצה חשובה
לעזור כמה שיותר לכל מי שקשה לו וצריך עזרה בקורס
בסך הכללי זה שיקול אגואיסטי לחלוטין (למי שקשה לעשות חסד)
כי אם כל הקבוצה תתקדם יפה ומהר אנחנו נקבל יותר חומר ויותר ידע בתלת ממד ויותר מקצועיות בתחום

KOBI13

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רבותי תודה לכולם, אם נצטרך את עצתכם ויעוצכם מקווה שתסייעו ותתנו לנו מנסיונכם, ראיתי את העבודות של (כמעט) כולכם ואתם פשוט מוצלחים,
נ.ב: חיים אמר שכל בוגרי הקורס האחרון עובדים ומצליחים בתחום , להאמין?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
טוב, גם המורה טען שזו היתה כיתה שלא היתה, ולא תהיה לו יותר...
הרוב המוחלט עובד.

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
ברוכים הבאים לעולם התלת.

אכן זהו עולם מדהים, והתוכנה אותה אתם לומדים יש לה רק התחלה, הסוף נמצא "בשמים הם הגבול"....

כמו שכתבו קודמיי, שיעורי בית, תרגולים, שאלות, להיעזר כאן בפורום, לנסות שוב ושוב לחפור בתוכנה ומעל הכל לנצל את היידע המדהים שיש לעמית.

אנו כמעט לא העלינו כאן שיעורי בית משון שהפורום כאן לא היה כל כך פעיל, כיום ב"ה הפורום פעיל וכולם כאחד כאן עוזרים ומחמיאים, בואו והראו לנו.
הבוגרים של הקורס הקודם הפתיעו, ואולי לטובת תלמידי הקורס נעלה גם אנו כאן עבודות של שיעורי בית.

בהצלחה לכולם.

לגבי מה שנכתב שכולם עובדים בזה, חושבני שהדברים מדוייקים, מי יותר ומי פחות, יש עבודות בתחום.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י mp2;612153:
ברוכים הבאים לעולם התלת.

אכן זהו עולם מדהים, והתוכנה אותה אתם לומדים יש לה רק התחלה, הסוף נמצא "בשמים הם הגבול"....

כמו שכתבו קודמיי, שיעורי בית, תרגולים, שאלות, להיעזר כאן בפורום, לנסות שוב ושוב לחפור בתוכנה ומעל הכל לנצל את היידע המדהים שיש לעמית.

אנו כמעט לא העלינו כאן שיעורי בית משון שהפורום כאן לא היה כל כך פעיל, כיום ב"ה הפורום פעיל וכולם כאחד כאן עוזרים ומחמיאים, בואו והראו לנו.
הבוגרים של הקורס הקודם הפתיעו, ואולי לטובת תלמידי הקורס נעלה גם אנו כאן עבודות של שיעורי בית.

בהצלחה לכולם.

לגבי מה שנכתב שכולם עובדים בזה, חושבני שהדברים מדוייקים, מי יותר ומי פחות, יש עבודות בתחום.
ברוך הבא שנים לא היית פה טוב לראות אותך

טיפ טופ

משתמש צעיר
בהצלחה לכל החדשים בקורס
ראשית, אני מקנא בכם, הייתי רוצה עכשיו לעשות את הקורס הזה עוד פעם (חוויה)
כמה הצעות:
סבלנות, כי מי שיתרגל ויתאמן אז גם לתוכנה הענקית הזאת מתחלים להתרגל ולאחוז ראש.

כדאי להסתכל הרבה בעולם מסביבינו ולהתחיל להתבונן בתלת ממדיות שבו,כדי שנדע מה אנו רוצים להפיק.
בתלת כל דמיון יכול לפוך למציאות
ושוב בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה