בקשה הרשאות להגיב בפרוג

מצב
הנושא נעול.

משתמש תפוס

משתמש רשום
שלום וברכה
מישהו יכול להסביר לי לכל הרוחות למה אין לי הרשאות בכל מיני דברים
לדוגמא כל הנושא על ראיסי אני רוצה להגיב להתבדח לשאול להביע את דעתי ,וכלום נעול חתום !
למה ?למה ? למה ?
וכשאני מעלה איזה הודעה פרטית דקה אחרי זה המנהלים הדגולים חוקים לי אותה ,
הם בעצם מוחקים אותי !!!!
דורכים עליי בלי סיבה,
תנו לי לדון,
להביע את דעתי,
לשתף מידע/קובץ/ שיר/תמונה/אקטואליה/פוליטיקה/מלחמה....
אני בסך הכל מבקש תאפשרו לי להשמיע את הכל האישי שלי ,אני גם בן אדם ,עם אישיות מיוחדת כמו כל בן אנוש שהוא מיוחד ושונה מהאחר ,
כל קול/דעה /פרצוף בעולמנו צריך להיות לו מקום נוכחות , ורק ככה אפשר לבנות עולם יפה פורח ומאיר לייחד את שמו יתברך!!!!!
אז יש לי שתי בקשות לסיכום
א.שהמנהלים לא ימחקו את הנושא הזה !
ב. כל מי שמזדהה עם הדברים שלי ,מסכים איתם או חווה אותם על בשרו אנא תנו כתף ושימו לייק !!!!1
מחכה לשמוע אתכם
תודה מראש !

נחמה למה

משתמש פעיל
@משתמש תפוס

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הם בעצם מוחקים אותי !!!!
דורכים עליי בלי סיבה,
אף מנהל בפרוג לא קם בבוקר ומחליט לדרוך על משתמש פלוני, או לחסום את אלמוני. צר לי שזו הרגשתך.
האתר מחולק לפורומים שונים, לכל פורום יש כללים משלו, נעוצים בראש הפורום, ויש הרשאות מיוחדות משלו.

sk1203

משתמש מקצוען
לפורום חדשות ועדכונים צריך לבקש הרשאה (תוכל לעשות חיפוש בפורום)
כמו כן הודעות שאינן עומדות בכללים (הנעוצים בראש הפורום) נמחקות, ולמיטב ידיעתי עלולות להביא גם לחסימה מכתיבה בפורום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה