כללי הרצת מספרים על מדבקות

• פותח הנושא cgk
  • פורסם בתאריך

cgk

משתמש רשום
אני זקוקה דחוף להרצת מספרים ממספר 1 עד 7500 על מדבקות קטנות מי יכול לעזור ולייעץ איך עושים את זה באיזה תוכנה והאם שייך כזה דבר
אודה מאד מאד למי שיכול לעזור לי
יש בזה משום עזרה רבה לצדקה חשובה מאד

תודה לכל המשתפפים בפורום היקר פה
כל טוב
גיטי​

שלמה

משתמש מקצוען
אפשר באינדזיין.
אפשר בוורד.

מיזוג נתונים!

Yony

משתמש רשום
מצורפים צילומי מסך

..

קבצים מצורפים

• 9.jpg
    KB 158.1 · צפיות: 4
  • 10.jpg
    KB 200.8 · צפיות: 0

Yony

משתמש רשום
במחשבה שניה...
כניראה שהתכוונת לדף מדבקות מוכן
שמחולק כבר למדבקות ושנכנס למדפסת משרדית
אז ההצעה הנ"ל של שלמה היא המתאימה

cgk

משתמש רשום
תודה על ההתייחסות
אני יסביר את עצמי קצת יותר טוב
אני לא רוצה לשבת ולהקליד מספרים מ 1 עד 7500 אני רוצה שזה ירוץ אטומטי באמת על דף של 65 מדבקות בדף של A4 אז אולי קצת יותר פירוט איך עושים את זה
תודה מראש
והצלחה בכל הענינים
שהקב"ה ישלם לכם כגמולכם הטוב
כל טוב

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לפתוח קובץ באקסל. להכניס נוסחה במשבצת השניה שתתן את התוצאה של זו שמעליה + 1,(SUM, אנטר, מופיע A1 להוסיף +1 אישור. התוצאה 2.) אח"כ להדביק את הנוסחה על 7500 השורות הבאות ע"י משיכה של התא מהצד השמאלי שלו.
יש לנו את המיספור עד 7500.
עכשיו מיזוג דואר לוורד - הדפסה על מדבקות.

קבצים מצורפים

• 83769.pdf
    KB 48.5 · צפיות: 6

cgk

משתמש רשום
אין מילים בפי להודות לכם על העזרה הנפלאה, אני בטוח שהקב"ה יש לו נחת בשמים למעלה לראות איך איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק, ואהבת חינם זו בטח מקרבת את הגאולה ושהשם ישלם לכם כגמולכם הטוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה