הרפלקס של הזבוב!!! (אייקון חרקים)

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני יודע שחלק מכם יתעצבנו...עד שאתה מגיע למצלמת רפלקס זה מה שאתה מצלם????...:D:D
אבל כן מה לעשות היו לי כמה דקות קצרות במיוחד לשבת על מצלמת רפלקס DX2 עם עדשת טוקינה 2.8 מאקרו וזה מה שהזדמן לי לצלם אז עמכם הסליחה!!! :eek::cool:

אשמח לשמוע את חוו"ד - ותודה מראש על תגובותיכם ותודותיכם! ;)

צפה בקובץ המצורף 60566

קבצים מצורפים

• זבוב-רפלקס-שליחה.jpg
    1.1 MB · צפיות: 4

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נחמד (לא. לא הזבוב)
נראה קצת חסר פוקוס בחצי השני

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

מה יהיה עם החיישנים המטונפים הללו?

לארגן יום ניקוי חיישנים ;) ?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואלה יעקב לא שמתי לב...(המסך מחשב שלי קצת מלוכלך....)....

תודה בכל אופן. (הלוואי והמצלמה הייתה כעת אצלי והייתי יכול לנקות...חחחח)

יעקב1

משתמש פעיל
נכתב ע"י תם;391455:
וואלה יעקב לא שמתי לב...(המסך מחשב שלי קצת מלוכלך....)....

תודה בכל אופן. (הלוואי והמצלמה הייתה כעת אצלי והייתי יכול לנקות...חחחח)

בס"ד

אז צריך יום לניקוי חיישנים וגם לניקוי מסכים.

יוסי, תארגן משו...

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
ממילא הם מצלמים טינופת...(חלזונות..זבובים......)
לא הייתי מעלה בדעתי לצלם את היצור הדוחה והטורדני הזה.

בכ"א...תמונה טובה,רק חבל באמת על החיישנים...

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי טובות מזו
גם מהמצלמה וגם מהעדשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה