התייעצות הרכבתי ארון על הרצפה, איך אני מצליח להרים אותו???????

r36330

משתמש פעיל
בעלי שם מראש שרפרף קטן ליד.
מרים יחד עם חבר, ממש קצת עד שמצליח לדחוף מתחת את השרפרף, עם הרגל
ושוב, מרימים עוד קצת, מכניסים כיסא... וכו

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני בונה חצי ארון על הרצפה מישר אותו מרים וממשיר את השאר אם זה ארון 4 דלתות תפרק חצי ותעמיד אם הוא יותר מ4 דלתות תפרק את האמצע תעמיד את שניים הקיצוניים ותבנה שוב את האמצע

יוסיK

משתמש פעיל
הרכבת את הדלתות?
אם כן תפרק אותם זה יוריד במשקל.
ככלל, שלד של ארון 4 דלתות, גם אם הוא מסיבית שזה נראה לי החומר הכי כבד בקטגוריה ניתן להרמה ע"י 2 אנשים ממוצעים+, 6 דלתות ע"י 3 וכו'

המטבח של סימא

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• 53060242022c035d36eaf2d1f5e574e0.webp
    KB 41.3 · צפיות: 19

MRYEK

משתמש צעיר
אפשר לנסות עם קונטרה, שאחד ירים מלמעלה והשני ידחוף מלמטה כלפי מי שמרים ללמעלהה וכך זה יעמוד יותר מהר (זה מוריד את המשקל אינני יודע בכמה אחוזים ואני לא יודע אם זה יעזור לכם)
בהצלחה...

אלי8888

משתמש פעיל
הכי חשוב לבדוק לפני שמרכיבים שהארון לא מדי גבוה (ומגיע לתקרה) מכיון שא"כ אז כשמרימים אותו הוא נתקע בתקרה ואז אין מנוס מלהרכיב אותו עומד...(כדאי למדוד מהצד של הארון מהפינה הימנית למטה לפינה השמאלית למעלה ולבדוק שזה לא יותר מהתקרה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה