אטרקציה הרכבלית בחיפה

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מהתחנת רכבת המפרץ
זה הליכת רגלית עד לרכבלית ? או שצריך אוטובוס ?
תחנת רכבת מרכזית המפרץ היא תחנה מרכזית גדולה מאוד, ובתוכה יש גם את יציאת הרכבלית לכיוון האוניברסיטה וגם את המטרונית ועוד. עקבו אחר השילוט שם עם סימון של רכבלית בצבע כחול וקצת ירוק.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
שווה להגיע לחיפה בשביל זה אם אנחנו ממילא בצפון?
רואים ממנו את הים?
כמה זמן נסיעה בסך הכל 3 התחנות?
כמה זה מפחיד למישהי עם פחד גבהים?
מה עוד יש באזור במרחק הליכה (חוץ מהתצפית מגג האוניברסיטה)
הבת שלי רוצה ללכת לשוויצריה הקטנה - קשור לאזור בכלל?
תודה!

נערך לאחרונה ב:

אוריה מילר

משתמש רשום
הרכבל כבר ל כ"כ חדש הוא כמעט בן שנתיים. הנסיעה היא כעשרים דקות ומהנה ביותר. בהחלט שווה ביקור. לא זוכר שרואים ממנו את הים... הייתי עם אישה עם פחד גבהים ויצאה עם סיוטים.. בהחלט שווה לשקול מראש.....

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
הרכבל כבר ל כ"כ חדש הוא כמעט בן שנתיים. הנסיעה היא כעשרים דקות ומהנה ביותר. בהחלט שווה ביקור. לא זוכר שרואים ממנו את הים... הייתי עם אישה עם פחד גבהים ויצאה עם סיוטים.. בהחלט שווה לשקול מראש.....
מישהי עם פחד גבהים תשרוד את זה?

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
הרגע חזרנו משם נוף מדהים אטרקציה חויתית וארוכה במיוחד [קצת מתנדנד בהתאם לשיווי המשקל וזה יוצר לזה קצת אקט מפחיד ומעלה את האנדרנלין] וכמובן במחיר זול במיוחד.

תחזיק חזק

משתמש רשום
הייתי שם ממזמן אז אני לא זוכרת אבל נראה לי שיורדים בתחנה באונבירסיטה ומשם זה קרוב וזה פשוט מקום מדהים עם נוף יפה ונראה לי שזה סוג של 2-3 שעות המסלול אבל יש שם כמה מסלולים, תהינו ובד''כ בחופש יש תורות ארוכים אבל זה די מתקדם מהר

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה