דרוש מידע הרטבת יום ילדה בת 5, מה עושים!!!!

א ז

משתמש חדש
הבת שלי החמודה בת 5
נגמלה המטיטול בתהליך הרגיל בסביבות גיל שנתיים הכל היה בסדר עד שהתחילה את שנה"ל הזאת בגן (יש לציין שהיא תאומה והשנה הפרדנו אותה מהתאומה לשתי גנים מקבילות)
בהתחלה זה עוד היה נסבל הרטיבה פעם פעמיים ביום אבל זה מחמיר ומחמיר והיום לאחר חצי שנה היא פשוט מרטיבה כל 5 דק' עד שהגננת התקשרה אלי שהיא כבר לא מסוגלת לעמוד בריח ובבקשה שאני אלביש לה טיטול בגן (ילדה בת 5 !) כמובן שהבת שלי לא מסכימה להלביש טיטול ואני עדיין לא יודעת מה לעשות עם זה
הלכתי אתה כבר לטיפול רגשי שילמתי טבין ותקילין וזה רק החמיר
עשיתי לה בדיקת שתן והכל יצא תקין
הלכתי אתה לאורולגית והיא הפנתה אותי לאולטרסאנד לבדיקת המצב
כרגע אני נמצאת בשלב הזה ואני כבר מיואשת לגמרי אני כבר לא מחזיקה מעמד בזה להחליף לא כל יום 800 פעם בגדים לסבול בושות בכל מקום אני לוקחת אותה
וכמובן הילדה המתוקה כל כך מסכנה היא מתביישת ללכת למקומות כי היא מפחדת שיריחו והיא כל כך רוצה לשמח אותי אבל משום מה זה לא עובד
בקיצור אם יש למישהו נסיון/ פתרון בזה אנא תצילו אותי

פעלול

משתמש רשום
אם את במאוחדת יש להם מרפאה יעודית לבעיה הזאת בשם מרפאת קש"ת, היא ממוקמת בירושלים, וגם אני נעזרתי בהם בשביל הבת שלי.

א ז

משתמש חדש
אני במאוחדת ובירושלים
איך אני מגיעה למרפאה הזאת ?
מעניין שהרופא ילדים לא הפנה אותי לשם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה