עזרה הרחקת יונים!!! דחוף!!! מניסיון בלבד!!!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אין מה לעשות, דור עקבתא דמשיחא, היונים כבר לא מפחדות מכלום - לא דיסקים, לא דוקרנים, לא נייר כסף, לא שום, אפילו מילאתי שקיות במים והנחתי אחת ליד השניה, שלא יהיה להם נח ללכת על זה ואם יתפוצץ אז שירטבו - אך השקיות נפלו למטה... (אצלנו הן יושבות על הצינורות של המזגן, בין המזגן לחלון, ולא גומרות לגרגררררר שם :mad:)

זכריה התימני

משתמש פעיל
אין מה לעשות, דור עקבתא דמשיחא, היונים כבר לא מפחדות מכלום - לא דיסקים, לא דוקרנים, לא נייר כסף, לא שום, אפילו מילאתי שקיות במים והנחתי אחת ליד השניה, שלא יהיה להם נח ללכת על זה ואם יתפוצץ אז שירטבו - אך השקיות נפלו למטה... (אצלנו הן יושבות על הצינורות של המזגן, בין המזגן לחלון, ולא גומרות לגרגררררר שם :mad:)
הרעיונות הם רק מעיקבתא דמשיחא...:p:p:p:p:mad:

לייקית

משתמש מקצוען
אודה מאד למי שיכול לעדכן על שיפוצניק מקצועי וזריז במודיעין עילית שיכול להתקין רשת מגג הבניין עד למטה כולל חיזוקים בצדדים (שאין לי מושג איך הוא יגיע לשם...)

תודה
אנחנו לקחנו חברה בשם yon-x. נפרדנו אמנם מ-3,000 ש"ח פלוס, אך שווה כל שקל.
הם עשו עבודה יסודית מאד, וסגרו את כל הפינות
בינתיים עברו שנתיים, והכל כמו חדש. הם נתנו אחריות לעשר שנים.

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אנחנו לקחנו חברה בשם yon-x. נפרדנו אמנם מ-3,000 ש"ח פלוס, אך שווה כל שקל.
הם עשו עבודה יסודית מאד, וסגרו את כל הפינות
בינתיים עברו שנתיים, והכל כמו חדש. הם נתנו אחריות לעשר שנים.
איזה גודל הם היו צריכים לסגור?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גם א
לי היו המון יונים .. מה לא ניסיתי !
עד שקיבלתי עצה מצחיקה ממדביר יונים שאמר שזה הכי עוזר וזול .

נייר כסף !

פורסים נייר כסף במקום שהיונים נמצאות או בנו להן קן . והן פשוט לא יכולות לעמוד על זה כי זה עושה להן רעש מפחיד כשהן דורכות על זה .
וזה מסנוור אותן מאוד בשמש .

זה הדבר היחיד שעזר לי והיונים לא חזרו .
מניסיון ! בהצלחה
גם אני עשיתי כך וזה מעולה! רק לא להניח מהודק מעט רופף, שהן תשמענה את הרעש.

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הפיתרון ה י ח י ד !!! זה רשתות וחבל על הכסף להשקיע בשום דבר אחר!!!
אני שמתי רשת אצלנו בבנין על שטח של 25 על 5 שזה אומר שחיברתי 5 רשתות של 5X5 באזיקונים קטנים ובנוסף השחלתי חוט בצידי הרשת מלמעלה עד למטה וככה כשהחוט נמתח בשני הצדדים הרשת מתהדקת לצדדים ובאמצע הגובה השתדלתי שזה יעבור ליד חלונות והצמדתי את הרשת בעזרת אזיקונים לסורגים וכדו' וכל זה עלה לי בערך 350 ש"ח שזה קצת פחות מ3000 ..... שעולה כשחברה עושה את זה.
חשוב מאוד לא לעשות טעות ולהזמין רשת מאלי אקספרס! אפי' שזה זול מאווד משמעותית כי כמעט כל הרשתות הזולות שמוכרים שם הם רשתות שלא מרחיקות יונים אלא תופסות אותם.. כן, הם מסתבכות בחוט.. וזה טירוף כל הזמן לנסות לשחרר אותם.. וגם מאוד קשה לתלות את הרשתות האלו כי הם נתפסות בכל דבר.

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אני שמתי רשת אצלנו בבנין על שטח של 25 על 5 שזה אומר שחיברתי 5 רשתות של 5X5 באזיקונים קטנים ובנוסף השחלתי חוט בצידי הרשת מלמעלה עד למטה וככה כשהחוט נמתח בשני הצדדים הרשת מתהדקת לצדדים ובאמצע הגובה השתדלתי שזה יעבור ליד חלונות והצמדתי את הרשת בעזרת אזיקונים לסורגים וכדו' וכל זה עלה לי בערך 350 ש"ח שזה קצת פחות מ3000 ..... שעולה כשחברה עושה את זה.
חשוב מאוד לא לעשות טעות ולהזמין רשת מאלי אקספרס! אפי' שזה זול מאווד משמעותית כי כמעט כל הרשתות הזולות שמוכרים שם הם רשתות שלא מרחיקות יונים אלא תופסות אותם.. כן, הם מסתבכות בחוט.. וזה טירוף כל הזמן לנסות לשחרר אותם.. וגם מאוד קשה לתלות את הרשתות האלו כי הם נתפסות בכל דבר.
ושכחתי לציין שצריך לחבר את זה כמובן גם בגג..

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אנחנו לקחנו משהו שישים רשתות מהגג והיונים העיפו אותם וחדרו לבפנים
מה שבינתיים עוזר (שבוע+) כשהיונים ישבו על המעקה- לקחנו סבון פיירי ושפכנו כמות גדולה על כל המעקה של המרפסת זה התייבש בשמש והיונים פשוט לא יכולים לשבת על זה זה דביק ושומני
ודיסקים במקומות רחבים יותר

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אנחנו לקחנו משהו שישים רשתות מהגג והיונים העיפו אותם וחדרו לבפנים
מה שבינתיים עוזר (שבוע+) כשהיונים ישבו על המעקה- לקחנו סבון פיירי ושפכנו כמות גדולה על כל המעקה של המרפסת זה התייבש בשמש והיונים פשוט לא יכולים לשבת על זה זה דביק ושומני
ודיסקים במקומות רחבים יותר
כנראה שלא שמו אותם טוב.. איך יונים מעיפים רשת???? אם היא מחוברת חזק?
עוד רגע הם יפתחו לכם את החלונות גם...

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הבנאדם שלקחנו כנראה לא היה משהו ולא תפס אותם מספיק טוב או שהרשת לא מספיק חזקה והיונים ניקרו בה- וקרעו אותה
אבל 'אכלנו אותה' עם זה פעם אחת שהשקענו כסף למשהוא שישים רשתות והתוצאה כלום

הרצאות ניהול וארגון

מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אם יש לכם המלצה על מישהו טוב במודיעין עילית שיוכל לבצע את זה במקום קצת קשה לגישה, אשמח מאד לדעת.

הרצאות ניהול וארגון

מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אם יש לכם המלצה על מישהו טוב במודיעין עילית שיוכל לבצע את זה במקום קצת קשה לגישה, אשמח מאד לדעת.
מקפיץ שוב!

מאד מאד אשמח לקבל מידע בנושא!

תודה רבה.

פפרר

משתמש מקצוען
אפשר תמונה ? לא ממש הבנתי מה בדיוק עשיתם
תודה רבה מראש

yoelyoel8

משתמש צעיר
ראיתי באלאקפרס מכשיר מעניין שמשדר אותות קול נמוכים שמבריחים יונים ועוד חיות הוא פועל חשמל מהשמש מישהו ניסה את זה בעבר אני מועניין לקנות זה....?

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
ראיתי באלאקפרס מכשיר מעניין שמשדר אותות קול נמוכים שמבריחים יונים ועוד חיות הוא פועל חשמל מהשמש מישהו ניסה את זה בעבר אני מועניין לקנות זה....?

yoelyoel8

משתמש צעיר
לא עושה כלום, אין פתרונות קסם! עזוב.

ניסת?

בנ"א פשוט

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
ניסת?

המון השקעה אבל זה לאורך זמן משתלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה