הרועה הבודד

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דרושה לי היצירה או המקורית או הכי דומה,
וסתם ככה פרטים על היצירה כגון מלחין/מבצע וכו'
תודה לעונים והמתעניינים..

good_say

משתמש פעיל
חשבתי שמדובר על משהו אחר.
אכן יצירה מוכרת ומדהימה!!!

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תן לי מייל אני אשלח לך

אם אתה רוצה כתוב באישי

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה...
אין מילים...
אפשר להוזיל דמעות כששומעים את היצירה...
אגב,
מאיפה יש לך את זה?

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איציק'ל;323947:
אפשר להוזיל דמעות כששומעים את היצירה...
אכן כן, בפעמים הראשונות...
אבל תוית אזהרה:
לצערי כי רב, כמה שישמע לך לא יאומן כעת, מגיעים הימים שאינך יכול לסבול את צליליה... כמו עוד הרבה יצירות ושירים מדהימים, עד ש...

אבל עד אז, הנאה מרובה...:)

והיא מ'הליכה בחלום', חלק 3.

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא שמתי לב שכבבר הספיקו לענות לך.

בהנאה

good_say

משתמש פעיל
אחרי שגמרתי לקרוא שהוא אדם אנטישמי ומכחיש שואה ירדה לי קצת ההתפעלות מהיצירה.
למרות שאני עדיין חושבת שהיא מאוד יפה.

good_say

משתמש פעיל
לא יודעת למה זה כתוב שם ככה, אבל ברוב החיפושים, "הרועה הבודד" הולך ביחד עם השם "גיאורג זמפרי".
(כולל ויקיפדיה שנקרא אתר מאוד עדכני)

DDFF

משתמש פעיל
ג'יימס לאסט הוא רק המבצע.
ציטוט מתוך ויקיפדיה האנגלית על ג'יימס:
The song "The Lonely Shepherd", was not written by Last, as many erroneously believe. It was written by an unknown artist. However, on many records he claims the credit for it. This very little known song was performed by Gheorghe Zamfir for over three decades before...
בתרגום חופשי:
השיר "הרועה הבודד" לא נכתב ע"י לאסט כמו שכמה מאמינים בטעות. זה נכתב ע"י אמן לא ידוע. עם זאת בכמה תקליטים הוא תובע לעצמו את הקרדיט על זה. השיר הזה כבר בוצע ע"י גאורגה זמפיר למעלה משלושה עשורים לפני...

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י good_say;323964:
אחרי שגמרתי לקרוא שהוא אדם אנטישמי ומכחיש שואה ירדה לי קצת ההתפעלות מהיצירה.
למרות שאני עדיין חושבת שהיא מאוד יפה.
נו, חכמה בגויים... :cool:

יופי

משתמש רשום
שמעתי פעם שכל ניגון שמעורר יהודי להוריד דמעה מקומו גבוה מאוד בהיכל הנגינה ומיוחס לנגינת הלויים בבהמ"ק ואם זה של גוי זה קליפות שנפלו בין אומות העולם וכשהשיר הזה מעורר יהודי אין שום ענין לברור ולחפור מי הוא היוצר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה