דרוש מידע הרוח הגלילית - מונפורט חוות דעת

אילה ב

משתמש צעיר
היי
אשמח לשמוע מאנשים שהיו במקום
את החוויה שהיתה להם
תודה רבה!

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
וואו
מקום מדהים
אין לי מושג כ"כ איך ההתנהלות של ההנהלה כי היינו שם בנופשון ולא התנהלתי ספציפית מול ההנהלה, אבל המקום מווווושלם, נקי ומדהים!!!

נתיי

משתמש פעיל
אני מכיר את ההנהלה מנופש אחר והם אנשים עם סופר סופר שירות
ולגבי מונפורט הגיע באמת הזמן שיהיה בציבור שלנו כפר נופש על כל תענוגותיו כמו שיש בחו"ל ובציבור הכללי

אילה ב

משתמש צעיר
מאוד חשוב לנו הניקיון
משהו היה שם ויודע לומר מהי רמת הניקיון?

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הא ...
וואו מקום מדהים ביותר
היינו שם במלונית קרונה
היה חוויה מדהימה ביותר
מקום עם שרות מדהים אנשים מדהימים ביותר
אנשים שנותנים את השירות מכל הלב
עם רמת ניקיון מדהימה
קשובים לצרכים של הנופשים
מקום שקט ורגוע

אפי88

משתמש פעיל
מקפיצה..
מחפשת חוות דעת קונקרטית לגבי המקום
איך המקום בנוי?יש שטחי דשא?איך האוכל? ואיפה ממוקם החדר אוכל?
אני מבינה שזה מקום קטן של כמה וילות וסוויטות..
אז איך החלוקה? המרחקים?
אנחנו חובים לסוע לשם בבין הזמנים אבל הביקורות בגוגל מחרידות!!!!!!!!!
אשמח לכל פיסת מידע

אפרת גנון

משתמש רשום
המקום עצמו בעבר היה בבעלות אחרת והיה באמת מאד גרוע היום זה בבעלות אחרת וגם שיפצו שם ( לא יודעת מה היה קודם אבל התארחנו שם בפסח וחקרנו לפני קצת על המקום...) בפועל היה שם מעולה זה בנוי בצורה ממש של כפר נופש הרבה וילות/ צימרים בגדלים שונים יש לי טלפון של מי שאחראית שם אפשר לשאול אותו את כל הנתונים קוראים לה תהילה ואגב השם של המקום גם שינו אותו ל"כפר הנופש הגלילי מונפורט". זה הטלפון
052-9707748

אפי88

משתמש פעיל
אשמח לקבל עוד פרטים ממי שהיה בכפר הנופש הרוח הגלילית-אגם מונפורט
אם אפשר ליצור איתי קשר באישי אשמח מאד
efratgu בג'ימייל
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה