עזרה הרגע הזה...

מצב
הנושא נעול.

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הרגע הזה שנאבד לך משהו ואתה צועק ומאשים את כל הבית שזה בגללם
ובסוף נזכר איפה שמת את זה אבל מעמיד פנים שעדין לא מצאת כדי שלא יהיו לך פאדיחות...

הרגע הזה שאני מזמין משהו ומקיש את מספר כרטיס האשראי והקודים ובסוף הכל נמחק...

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הרגע הזה שנאבד לך משהו ואתה צועק ומאשים את כל הבית שזה בגללם
ובסוף נזכר איפה שמת את זה אבל מעמיד פנים שעדין לא מצאת כדי שלא יהיו לך פאדיחות...
קרה לחבר שלי בישיבה , אבל הרבה יותר גרוע , הוא האשים מישהו בגניבת סכום כסף גדול , אחרי שבוע הוא מצא את הכסף , רק אני הייתי שם , והוא התחנן שאני לא אספר לאף אחד שהוא מצא ... (מה שכן , הוא הלך אל החשוד ופיצה אותו) .

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הרגע הזה שקבלת התראה ע"כ ש@פלוני התחיל לעקוב אחריך,
את מתרגשת, בודקת מי זה הפלוני הזה- ומגלה משתמש חדש שעוקב אחרי כולם...

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הרגע הזה שאתה מצלצל באוטובוס בטעות בתחנה הלא נכונה ומתחיל להתפלל שיהיו אנשים בתחנה שיעלו...
הרגע הזה בהופעה שאתה קולט ששוב נגזר עליך לשבת לפני מישהו שכל הזמן בועט לך בכיסא.
הרגע הזה שאתה הולך לספריה, מופתע לגלות שם את כל הספרים החדשים, לוקח אותם בהתלהבות, ואז הספרנית אומרת שאפשר רק אחד מהספרים החדשים...

נערך לאחרונה ב:

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אצלי זה בדיוק כמות הזמן שייקח לקרוא את האשכול מראשו לסופו.
לפעמים עם לכתוב כמה הודעות.
אצלי פתוח בכל שלב 4,5 "אשכוליות" שרק שנייה...
אף פעם לא גמרתי אשכול והמשכתי את התרגיל שהייתי לפני זה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה