דרוש מידע הרב ידידיה ישראלי

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אתמול שמעתי הרצאה שלו, אשמח למי שמכירה מקרוב, אם כדאי להרשם לתוכנית שלו
אשמח לפרטים אפשר גם באישי
תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Routhy

משתמש חדש
היי
מקפיצה את השאלה שוב, מישהי קנתה, ממליצה?
אשמח להבין מה הסגנון ורמת הרוחניות של התוכנית? לא ראיתי שם שום המלצה של רב חוץ מרב בורשטיין.

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
היי
מקפיצה את השאלה שוב, מישהי קנתה, ממליצה?
אשמח להבין מה הסגנון ורמת הרוחניות של התוכנית? לא ראיתי שם שום המלצה של רב חוץ מרב בורשטיין.
סגנון חרדל"י
מחוייב להלכה לחלוטין אבל בגישה די פתוחה לנושא (יש גם הרצאות של נשים. המרתי מקבצי צפיה לקבצי MP3)
לדעתי חשוב ומוצלח מאד

Routhy

משתמש חדש
תודה על התגובה!!
לדעתי בדברים האלה ההשקפה חשובה לא פחות מההלכה, ואולי אני מעדיפה להתאפק גם אם סיקרן אותי מאוד והנושא לא מדובר בצורה כשרה וחבל!
הייתי רוצה ש"רב משלנו" יעבור על התכנים לפני ויאשר קודם...

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
כנ"ל לגבי התכנים של ליאורה בוקסנבוים
רבים מציבור שלנו נהנים מהם מאוד ומרגישים שהחיים שלהם השתפרו פלאים בזכותה, ולא נפגעו כלל בהשקפה
אבל אין לה שום הסכמה של רב חרדי מוכר

הבוחר יבחר
והנשמר - קדוש ייאמר לו

מנהטן

משתמש פעיל
כנ"ל לגבי התכנים של ליאורה בוקסנבוים
רבים מציבור שלנו נהנים מהם מאוד ומרגישים שהחיים שלהם השתפרו פלאים בזכותה, ולא נפגעו כלל בהשקפה
אבל אין לה שום הסכמה של רב חרדי מוכר

הבוחר יבחר
והנשמר - קדוש ייאמר לו
לליאורה ניראה לי כבר כן יש אישור של רב חרדי

אורלי1991

משתמש צעיר
אני אישית קניתי את הקורס - 2 חלקים - לגבר ולאישה
נהנתי. אני לא אשקר. רוב התכנים היו ממש מענינים, מחדשים, הרבה תכנים תורניים ומקצועיים מאוד.
אבל אני לא חושבת שזה מתאים לציבור חרדי (ואני ובעלי ממש לא באים מבתים חרדים...
בעלי היה חילוני לגמרררררי ומכיר את כל ה....)
ותכלס- זה היה פרוע מידי.
צריך שם הרבה צינזור.
בעלי הפסיק באמצע הקורס.
היא אומרת שיש לה הסכמה של איזה רב, לא קיבלתי את ההסכמה עד היום.
מי שמחפש קורס פרוע ופתוח - זה בשבילו.
מי שפחות - אז לא.
זו דעתי האישית בלבד כמובן.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה