דרוש מידע הרב ברנשטיין - מטפל רגשי

yydd

משתמש פעיל
מכירים?
ברנשטיין מטפל רגשי,
שמקבל בירושלים ובבני ברק.

אשמח לקבל פרטים ליצירת קשר,
וכן המלצות למי שיש, תודה רבה!

חיבור*

משתמש מקצוען
אלי ברנשטיין? אם כן אז המספר שלו 0527618427
מטפל פצצה עם הצלחות בשפע. משקיען ויסודי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הוא מטפל גם בילדים?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא יודע מה זה CBT.
באיזה גיל התלמיד?

הר סיני

משתמש פעיל
CBT
זה טיפול רגשי שמאוד הוכיח את עצמו במהלך השנים האחרונות ומשנה אנשים מקצה לקצה מילדים רכים עד מבגרים זקנים..
אני שלחתי אליו בחור בגיל 15 והוא ממש שינה אותו אבל אני יודע שהוא מקבל ג"כ יותר צעירים

הייתי ממליץ לכם ליצור איתו קשר
לא תתחרטו..

כמובן אם הבעיה היא בעיה שהוא יכול לטפל בה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הוא דובר אידיש?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
CBT זוהי שיטת טיפול פופולרית ומקובלת גם בתחום רפואת הנפש מבין שיטות טיפול שונות שיש לרפואה להציע.
בטיפול בבעיית OCD (נערוון) השיטה המקובלת ביותר היא CBT, על ידי השרשת הרגלים טובים מחדש, כנגד ההרגלים השליליים הנגרמים מהבעיה.

איש גמזו

משתמש מקצוען
השיטה של CBT מאוד טובה לבעיות מסוימות,
חשוב מאוד לבדוק האם לבעיה עליה אתם מדברים מתאימה CBT...

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מעניין אם מישהו יודע פרטים קטנים יותר, כמו:
אם זה עוזר לילד שיש לי בעיה של פרפקציוניזם חריג, הגורם לחשוש מכל מי ומי שאולי יחשוב משהו עליו שלילי, או לחשוש להיות טיפה שונה מאחר, לא מנסה להבין בעצמו את המשנה שאולי לא ידע את האמת לכן לא מתחיל לנסות. חוסר בטחון עצמי.

secret

משתמש סופר מקצוען
אם זה עוזר לילד שיש לי בעיה של פרפקציוניזם חריג, הגורם לחשוש מכל מי ומי שאולי יחשוב משהו עליו שלילי, או לחשוש להיות טיפה שונה מאחר, לא מנסה להבין בעצמו את המשנה שאולי לא ידע את האמת לכן לא מתחיל לנסות. חוסר בטחון עצמי.
החששות הללו לכאורה מבוססים על תפיסות חיים שגויות בגלל כל מיני דברים שקרו לו בעבר,
כדאי להתייעץ, אפשר בעז"ה להשתחרר מזה ולחוות איכות חיים טובה.

חיבור*

משתמש מקצוען
אם זה מה שיעזור לילד? לא ניתן לחזות. כל מקרה לגופו, ויכולות להיות סיבות שונות למצב שתיארת שלכל אחד מהם תתאים גישה והתמקדות אחרת.
אבל בהחלט באופן כללי יכול לעזור לתופעות של פרפקציוניזם ובניית ערך עצמי.

איש גמזו

משתמש מקצוען
יכול להיות שמתאים יותר NLP
בכל מקרה יש מטפלים שמשלבים ביניהם.

תתייעצו עם עו''ס וכד' שמכיר כמה שיטות.

secret

משתמש סופר מקצוען
מה זה הר"ת? עם מי להתייעץ?
עובד סוציאלי.
אבל אם מדובר במטפל רגשי טוב ואמין, יש אפשרות להתייעץ גם איתו ולברר האם יצא לו לעזור במקרים כאלו.
לפי התגובה שלו כבר תוכלו לדעת האם כדאי לגשת אליו לטיפול או לא.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אם זה עוזר לילד שיש לי בעיה של פרפקציוניזם חריג
פרפקציוניסטיות אצל ילדים יכולה להגיע על ידי מספר גורמים.

אחד מהם הוא זה
תפיסות חיים שגויות בגלל כל מיני דברים שקרו לו בעבר

לעיתים זה OCD, שאז יש צורך בטיפול.

אבל אני לפני בדיקה של הילד הייתי פונה לבדיקה של תקשורת בין הורים לילדים, כלומר ילד בכל מצב ובכל רגע רוצה יחס מן ההורים, ויש ילדים שהיחס הזה ממלא אותם ברמה של להיות או לחדול, ובמקרה וילד חש שכל ה'הכרה הקיומית' [הגדרה לתשומת לב] שלו היא על ידי יחס חיובי מן ההורים, הוא רוצה לרצות [מלשון ריצוי] אותם, ועושה את הכל בצורה הכי 'מושלמת' שהוא יכול, ולכן לעיתים כל הנושא הוא תקשורת שונה בין ההורים לילדים.

בהצלחה רבה.

ו

הר סיני

משתמש פעיל
אני חושב שטיפול בCBT יכול מאוד לעזור לו זה בעצם בעיה של נחיתות ומה יאמרו ויחשבו אלי כחלק מהשיטה הזו זה לשנות טפוס מחשבה שבעצם מהרגע הראשון תחשבו אחרת וגם איך לדעת להתמודד בכל זאת עם המחשבות ולשנות אותם
זה שיטת טיפול שעובדת כמעט בכל תחום בחיים אני בעבר למדתי את זה וכהיום זה עוזר לי בכל צד שאני עושה בחיים
שווה לנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה