מידע שימושי הקראה לתוכנית לשוואר שפורסם בפרוג

נוו...נוו..

משתמש רשום
אני מחפשת תוכנית לשוואר מצאתי איזה משהו בפרוג הבעיה שהנושא חסום ואין לי אפשרות לשלוח הודעה פרטית
מצורף הקישור אם יש למשהי אשמח מאוווד שתגיב כאן
תודה ענקית!

זה מה שהיה כתוב:
אני פעם עשיתי תוכנית מאוד מתוקה אבל צריך לזה מצב רוח טוב (זה היה חברה אחרונה שתחתנה היינו כולנו נשואות)
וכל אחת קיבלה שאלות על כל מיני מצבים שקורים אחרי הנישואים ומתח לשאלה שתי שירים מה היית עושה, הרעיון שיתחילו לשיר כולם את השיר שכל אחת עונה

לדוגמא :
• כשהאוכל מוכן בעלך יאחר והאוכל יתקרר
וכשהאוכל לא מוכן בעלך יתייצב בדיוק בזמן
מה את מגיבה באותו זמן:

* תמיד תמיד בשמחה....
* כל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן...

ולסיום היה לי הקראה מאוד יפה
אם את רוצה אני ישלח לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה