הקמת סטארט-אפ

מטעמים

משתמש מקצוען
יש לי רעיון לסטרטאפ חדש.
משהו שלא קיים כלל בשוק,
כלי שלדעתי שימושי מאוד, ויכול גם להיות רווחי מאוד.

אין לי ממש כח להתעסק עם רישום פטנטים וכל המסתעף, ואין לי את הידע הדרוש להקמת מיזם כזה.

האם למישהו יש רעיון כיצד לדחוף את זה קדימה? למי פונים? האם יש מתכנתים שזה המקצוע שלהם, או שצריך לחפש יזם חיצוני.
אשמח לכל בדל רעיון.

מדובר על יצירת תוכנה חדשה שמקבלת נתונים ממכשירים חיצוניים (לא מחשבים) שכבר קיימים בשוק, ומעבדת אותם לנתונים במהירות במקום לחשב הכל באופן ידני. וכנראה עדיין לא חשבו על הרעיון הזה, (חפרתי בגוגל ולא מצאתי).

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קודם כל, כל הכבוד ושיהיה המון הצלחה!
דבר שני (וכנראה שאתה כבר עושה את זה) כדאי לחפש בגוגל על הקמת הסטארטאפים
לפי מה שראיתי, כולם אומרים שהרעיון, כמה מוצלח הוא לא יהיה, זה כ-10% מההצלחה. ו-90% הנותרים זה מה שאתה קורא ״כל המסתעף״.
לא באתי לייאש, אלא לנסות לעזור להיות מוכן יותר למה שמצפה לך.
ושוב, בהצלחה!

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אין לי ממש כח להתעסק עם רישום פטנטים
קודם תבדוק האם אפשר לרשום על זה פטנט
להרבה מהסטארטאפים אין בכלל פטנטים (וזה לא מונע מהם להיות שווה מליונים)יש הרבה כללים לכתיבת פטנט
באופן כללי פטנט זה אם יש לך רעיון יחודי איך לפתור בעיה מסויימת.
ולא מספיק שמצאת בעיה יחודית שאף אחד לא שם לב לבעיה.
וגם זה צריך להיות יחודי שאף אחד לא חשב על פתרון בסגנון (נראה לי שגם אם מישהו השתמש בפתרון הזה לבעיה אחרת אתה לא יכול לכתוב פטנט.)
לכן בתחום התוכנה לרוב לא חושבים קודם על הפטנט אלא על הביצוע.

Anne

משתמש רשום
למכון לב יש תוכנית שעוזרת להקמת סטארטפים, לבוגרים או סטודנטים שלהם. אם זה רלוונטי

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
קודם כל מתחילים לבנות משהו.
אם יש קהל שמתעניין זה בכלל טוב.
צרי להוכיח שיש שוק למוצר, ואז פונים למשקיעים. יש כאלו שעוזרים להגיע למשקיעים, יש כל מיני קרנות, וגם ממשלתי (המדען הראשי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  28  פעמים

לוח מודעות

למעלה