הקלטות והסרטות של גיטריסטים?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
חברים אני צריך בבקשה עזרה
אתם אלופים בזה לזהות..בסרטון המצורף בדקה 3:09 יש בפלייבק שהמקהלה שרה איתו סולו גיטרה חשמלית..אני לא בטוח האם זה אמיתי או פלאגין .,אשמח אם תעזרו לי לזהות בבקשה

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נראה לי אמיתי, אם כי בפלייבק. אני לא רואה גיטריסט על הבמה. האיכות קצת מקומפרסת פשוט, לכן זה נשמע קצת רע

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רגע מה דקה 3.. זה סרטון קצרצר פחות מחצי דקה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי שאלה
בגיטרה סטראטוקאסטר למשל שיש חמישה מצבים של המקרופונים בגיטרה...
האם יש כללים או רגילות מסוימת מתי משתמשים בכל מצב?
האם זה תלוי בסגנון הנגינה רוק פאנק וכו'
בסולו או. ליווי וכו'
(ושאלה יותר ספציפית בנגינה סולו רוק דיסטורשיין ובפאוור קורדס באיזה מצב משתמשים בדרך כלל ?)

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין כללי ברזל אבל בד"כ בקלין באקורדים תשתמש במצב 4 או 2 (1 זה גשר 5 זה צוואר), בפאנק הרבה 2. פאוור קורדס לרוק ב1 וגם סולו, בסולו גבוה או בסולו קלין ב 5.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה
יש הבדל בין יוניסון בנד UNISON BEND לבין BOOMER BEND ? ואם כן מה ההבדל?

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חח איזה מושגים! בומר בנד זה סתם בנדים, בומר זה כינוי מלגלג לדור הקודם שמשתמש במתיחות יותר מגיטריסטים בסגנון המודרני. יוניסון זה 2 מיתרים לאותו התו, יכול כמובן להיכנס לאותה הקטגוריה.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
חח איזה מושגים!
חחח כן אני חייב לדעת מושגים של גיטריסטים כדי לדעת איך להשתמש בפלאגינים של גיטרות שיש שם כל מיני טכניקות נגינה וכו' וגם כדי לנגן הכי קרוב שמתאפשר לגיטריסט (כולי האי ואולי)
בומר בנד זה סתם בנדים, בומר זה כינוי מלגלג לדור הקודם שמשתמש במתיחות יותר מגיטריסטים בסגנון המודרני. יוניסון זה 2 מיתרים לאותו התו, יכול כמובן להיכנס לאותה הקטגוריה.
ראיתי סרטונים של שתיהם וזה נשמע בהחלט שונה...
הבומר בנד נראה לי שהוא מותח כמה תווים ביחד לא?
אשמח בכל זאת לדעת ממה מורכבת הטכניקה הזאת כי אני שומע אותה רואה את זה הרבה וזה יפה מאוד
לגבי יוניסון לוחצים על שתי תווים זהים ומותחים את המיתר?

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא לא אחינו
בומר בנד זה לא טכניקה ספציפית, זה שם כללי למתיחות תוך כדי לגלוג על המוזיקה בשנים עברו.
לא מושג שעוזר בכלום.
ביוניסון זה טכניקה שאתה לוחץ על תו וגם על תו טון מתחת ומעלה אותו טון, ככה יש לך פעמיים את אותו התו, אחד מתוח ואחד בלחיצה רגילה.
יכול להיות שאתה מתכוון גם לטכניקה שדומה לזה, רק לא במרחק טון אלא 2.5 טון

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הגיטריסטים שלנו בכלל פחות משתמשים במושג בומר בנד כי הם פחות בסגנון המודרני בעצמם, לכן הופתעתי מעט

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הגיטריסטים שלנו בכלל פחות משתמשים במושג בומר בנד כי הם פחות בסגנון המודרני בעצמם, לכן הופתעתי מעט
הא חח לא ידעתי שיש בגטריסטים קבוצה של פעם וקבוצה של מודרנים..

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אלה מתיחות רגילות לחלוטין בכל מיני מקומות, סתם אומר לך באיזו דרגה בסולם זה נשמע לו קלאסי.
קיצר סתם מתח מתיחות של טון ובילבל תמוח, אין פה בכלל יוניסון או משהו שקשור

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אלה מתיחות רגילות לחלוטין בכל מיני מקומות, סתם אומר לך באיזו דרגה בסולם זה נשמע לו קלאסי.
קיצר סתם מתח מתיחות של טון ובילבל תמוח, אין פה בכלל יוניסון או משהו שקשור
ראיתי בעוד סרטונים וכו' טכניקה דומה שזה נראה שהוא מותח כמה תווים או שאולי פשוט לא הבנתי נכון
אולי פשוט אני ישאל בצורה כזאת ,,איזה סוגי מתיחות יש?
אני מכיר BEND.
Reverse bend
ויוניסון..
יש עוד סוגים?

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש מלא סוגים.. עולה, יורדת, כפולה רגילה וכפולה משתנה, סטקאטו, וריאציות של ויבראטו, משולבת עם סלייד..
כיד הדמיון הטובה עליך
צריך פשוט להכיר חומרים, לא חשוב איזה שם מחליטים לתת להן.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין, דווקא בנטפרי פתוח.
אנסה לכווץ ולהעלות סרטון אחד לכאן ישירות..
זה קטע שכתבתי על גיטרה שעשיתי.
רב הקטעים שהעלית חסומים חוץ מהקטע הזה
וואו - גיטריסט ברמה אקססטרודינרית --- גם אני קצת מנגן גיטרה אבל רחוקקקקקק מהרמה שלך
מבחינתי אתה ופקו-ד-לוציה אותו דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה