הקלטה למחשב

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
יש לי PA1000 ואני רוצה להקליט ישירות למחשב, השאלה, עם איזה תוכנה אני יכול לעשות את זה, והאם אני צריך כרטיס קול או כל אביזר אחר.
אני בור בכל מה שקשור בנושא זה, אז אשמח לכל מידע אפי' השולי ביותר.
תודה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

תתחיל עם כרטיס קול הכי פשוט ועם כל תוכנה שמאפשרת הקלטה (יש גם בעברית שכחתי את השם שלה...)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בטווח המחירים הזה קשה לי להמליץ על כרטיס מסוים כי זה מהסוגים הכי זולים שיש בשוק ולכן כשאתה לוקח משהוא זול אין הרבה על מה להתלבט... ולא הייתי ממליץ לך לקחת משהו בסביבות ה700 שקל כי זה גם נכנס לקטגורית הכרטיסים הזולים ולכן עדיף ללכת על משו פשוט מאד

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
יש לי PA1000 ואני רוצה להקליט ישירות למחשב, השאלה, עם איזה תוכנה אני יכול לעשות את זה, והאם אני צריך כרטיס קול או כל אביזר אחר.
אני בור בכל מה שקשור בנושא זה, אז אשמח לכל מידע אפי' השולי ביותר.
תודה.
למה לא תעשה הקלטה פנימית? מאד פשוט וקל והכי נקי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה