'הקול הבא' 3

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זה לא מעניין
לא יוצא כלום מזה
מה יצא מהעונות הקודמות?
אתם עדיין מאמינים ברדיו הזה?!
יוצא מזה הרבה דקות של פרסומות וכסף למנחם טוקר ,זה לא נקרא שלא יוצא מזה כלום.
אני בתחילה האמנתי בזה עד הסיפור שהיה עם הזוכה בעונה הראשונה ומאז זה מגעיל אותי להקשיב להם.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

יעל הפקות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצא מזה הרבה דקות של פרסומות וכסף למנחם טוקר ,זה לא נקרא שלא יוצא מזה כלום.
אני בתחילה האמנתי בזה עד הסיפור שהיה עם הזוכה בעונה הראשונה ומאז זה מגעיל אותי להקשיב להם.
מה היה עם הזוכה בעונה הראשונה? מה הכוונה האמנת לסיפור הזה? זה לא תחרות מקצועית ממש?

אברהם פורטל

משתמש פעיל
כמדומני שגם ד''ר מרדכי סובל ז''ל לא יוצג ע''י פדידה ולהבדיל בין החיים לחיים אריה ברונר ג''כ
מתוך המכלול
‏‏לכידה.PNG

אברהם פורטל

משתמש פעיל
בהקול הבא 1 היה את אוהד מושקוביץ, אריה ברונר, גרשון פריישטט, שופטים חילופיים : בני פרידמן, ודניאל אהביאל, שיש להם קשר לדוד פדידה.
בהקול הבא 2, היה את איציק דדיה, אלי ואיצי, אריה ברונר, וגרשון פריישטט, שיש להם קשר לדוד פדידה.
כמו כן, מופע הגמר היה את דניאל אהביאל, אוהד מושקוביץ, והקינדרלאך, שכולם מיוציגים ע"י פדידה.

לרעהו

משתמש מקצוען
אני רוצה לראות שופטים שהם:
לא זמרי חתונות שהדבר היחיד שהם יודעים זה לשיר.
אמנים שמבינים במוזיקה (..וגם יודעים לשיר)
שולי רנד הוא כישרון מטורף, אני ישמח מאוד לשמוע את ההגדרות המאוד מעניינות שלו על כל זמר בתחרות, הוא יעשה מעניין,

אפרת :)

משתמש רשום
בהקול הבא 1 היה את אוהד מושקוביץ, אריה ברונר, גרשון פריישטט, שופטים חילופיים : בני פרידמן, ודניאל אהביאל, שיש להם קשר לדוד פדידה.
בהקול הבא 2, היה את איציק דדיה, אלי ואיצי, אריה ברונר, וגרשון פריישטט, שיש להם קשר לדוד פדידה.
כמו כן, מופע הגמר היה את דניאל אהביאל, אוהד מושקוביץ, והקינדרלאך, שכולם מיוציגים ע"י פדידה.
חיים ישראל גם היה בקול הבא 1 והוא לא היה קשור לפדידה.
אני לא חושבת שהוא לוקח רק מי שתחת חזותו.

אולי מעניין אותך גם...