שיתוף - לביקורת פאתי מודיעין

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הוא חוסל.
ההם שעקבו אחריו? אז זהו.
הוא חזר מארץ המתים?
או שנביל אבו דביל זה שם בדוי למוחמד דף בעל 7 הנשמות?
1698317900023.png

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ראש מערך המודיעין של חמאס, נביל אבו דביל, היה מתוסכל.
הוא קרא לשיחה דחופה ליועץ הטורקי, סולימן המכוער. "תרד אלי למשרד דחוף".
סולימן מיהר למנהרה 5, קומה מינוס 13.
"תגיד יא סולימן, מה עושים? אני לא מצליח להגיע למודיעין איכותי. כבר שבועות אני מנסה לגלות את התוכניות הסודיות של הציונים, ולא עולה על שום דבר. מה יהיה?"
סולימן גירד בשפמו העבות, ואז אמר "תקשיב טוב, יש לי רעיון גאוני. אתה יודע איפה היאהוד מדברים על הכול? באתר בְּרוֹג. אתה צריך לחדור לבְּרוֹג. שם יודעים בדיוק כל מה שקורה, לפני כולם".
"וואלה זה רעיון" נשק נביל על ראשו של סולימן, ומיהר לירוק לכיור ולמחות את פיו.

עוד באותו יום הוא פתח ניק ומיהר לבקש הרשאה לפורום חדשות ועדכונים.
מייד עם קבלת ההרשאה, הוא התיישב בהתרגשות ופתח את 'מלחמת חרבות ברזל • עדכונים בלבד!', ובטאב נוסף פתח את 'חרבות ברזל • נספח', נזהר לא להעלות שאלות באשכול הראשי, כדי שלא יגרשו אותו החוצה.

הוא לקח דף ועט וחיכה לרשום את כל העדכונים הסודיים, התחזיות המבוססות, והפרשנויות המובילות.
אבל שום דבר לא זז.

בדק אולי שוב מישהו נעל את האשכול? לא.
ליתר ביטחון פתח גם את 'נותנים כח וחרבות ברזל', את אשכול התיעוד, ואפילו את 'בוטל נוהל הקש בגג'.
נאדה. אחרי שעתיים מורטות עצבים הוא נשבר.
"מה קורה? למה אף אחד לא מעלה עדכונים???" שאל (בנספח כמובן).

"ששש אל תדבר כלום", נענה במהרה, "אומרים שראש מערך המודיעין של חמאס נכנס לפורום" - - -
שוב מוכיח שאפשר לרענן כל דבר ל2022

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לכל שטות יש השלכות לטווח ארוך...
קימטתי עכשיו מצח מול מייל מחשיד
1705496688325.png

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צפה בקובץ המצורף 1553229
"אזרחי ישראל היקרים והיקרות!!
יום חג הוא לנו!!
אני חושף פה היום לציבור הישראלי מידע מודיעיני חשוב מאין כמוהו, מידע שישנה את חיי כל אזרחיות ואזרחי ישראל וישראלה.
החלטתי לחשוף זאת לציבור על אף הרגישות והסכנה שבחשיפת המידע, וזאת לאחר מחשבה מעמיקה והתייעצות עם כל גורמי המקצוע, וכמובן עם ידידה הטוב של מדינת ישראל, ידידי ג'ו ביידן נשיא ארה"ב.
ואני חושף לכם את זה היום מסיבה אחת, להעלות את המורל ולתת עוד סיבה ומשמעות לגאווה ולאחדות שלנו יחד עם החוסן הלאומי.
אזרחי ישראל, בעזרת כוחות הביטחון, יחד עם תיאום מלא של השב"כ, אמ"ן, אגף המודיעין, אגף מודיעין עילית, קבינט הכויללים המצומצם והרחב. וכמובן בעזרתכם ובעזרתכן, צופים וצופות נכבדימות.
לפני כשלושה חודשים, קצת אחרי המתקפה האכזרית של חמאס-דאעש על מדינת ישראל, נכנס לתוכינו מרגל מבכירי החמאס, והצליח לצערינו לחדור לתוך החדרים הפנימיים ביותר.
עדיין יש צו פירסום על המקום המדוייק שהוא היה אבל אני רק יכול לומר לכם שזה היה מקום עם המידע הכי נגיש והכי מדוייק.
היום אנחנו יכולים לספר לכם שגילינו את זהותו. דרך מערכת המיילים המשוכללת שלנו. וגם זה אני יכול רק לרמוז אבל מסתבר שכולכם קיבלתם את אותו מייל פשוט שאוסף מידע ושולח אותו הישר למאה שערים ולזכרון מוישה, שם יושבים האלוף קורנבליט והצוות שלו מול מסכי ענק שעוקבים בכל רגע נתון אחרי הפעילות.
ואפילו יכולים לשלוח מטח לעבר האיום בלחיצת כפתור, דרך מערכת מטחים פלוס המשוכללת שמותקנת בכל אינקובטור.
אזרחי ישראל, היום אנחנו יכולים להגיד שהמרגל בידינו.
הוא הסגיר את עצמו לידינו. ובזכות התושיה שלכם ניקים יקרים, המידע שלו התבסס בעיקר על עוגות יומולדת וקבלת דרגה במעון.
אני מצהיר בזאת, "אנחנו נמוטט את שלטון אויבינו ולא נכלם עד נשוב".

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צפה בקובץ המצורף 1553229

"אזרחי ישראל היקרים והיקרות!!
יום חג הוא לנו!!
אני חושף פה היום לציבור הישראלי מידע מודיעיני חשוב מאין כמוהו, מידע שישנה את חיי כל אזרחיות ואזרחי ישראל וישראלה.
החלטתי לחשוף זאת לציבור על אף הרגישות והסכנה שבחשיפת המידע, וזאת לאחר מחשבה מעמיקה והתייעצות עם כל גורמי המקצוע, וכמובן עם ידידה הטוב של מדינת ישראל, ידידי ג'ו ביידן נשיא ארה"ב.
ואני חושף לכם את זה היום מסיבה אחת, להעלות את המורל ולתת עוד סיבה ומשמעות לגאווה ולאחדות שלנו יחד עם החוסן הלאומי.
אזרחי ישראל, בעזרת כוחות הביטחון, יחד עם תיאום מלא של השב"כ, אמ"ן, אגף המודיעין, אגף מודיעין עילית, קבינט הכויללים המצומצם והרחב. וכמובן בעזרתכם ובעזרתכן, צופים וצופות נכבדימות.
לפני כשלושה חודשים, קצת אחרי המתקפה האכזרית של חמאס-דאעש על מדינת ישראל, נכנס לתוכינו מרגל מבכירי החמאס, והצליח לצערינו לחדור לתוך החדרים הפנימיים ביותר.
עדיין יש צו פירסום על המקום המדוייק שהוא היה אבל אני רק יכול לומר לכם שזה היה מקום עם המידע הכי נגיש והכי מדוייק.
היום אנחנו יכולים לספר לכם שגילינו את זהותו. דרך מערכת המיילים המשוכללת שלנו. וגם זה אני יכול רק לרמוז אבל מסתבר שכולכם קיבלתם את אותו מייל פשוט שאוסף מידע ושולח אותו הישר למאה שערים ולזכרון מוישה, שם יושבים האלוף קורנבליט והצוות שלו מול מסכי ענק שעוקבים בכל רגע נתון אחרי הפעילות.
ואפילו יכולים לשלוח מטח לעבר האיום בלחיצת כפתור, דרך מערכת מטחים פלוס המשוכללת שמותקנת בכל אינקובטור.
אזרחי ישראל, היום אנחנו יכולים להגיד שהמרגל בידינו.
הוא הסגיר את עצמו לידינו. ובזכות התושיה שלכם ניקים יקרים, המידע שלו התבסס בעיקר על עוגות יומולדת וקבלת דרגה במעון.
אני מצהיר בזאת, "אנחנו נמוטט את שלטון אויבינו ולא נכלם עד נשוב".
זה ניק חדש שפתחה לדעתי @מ. י. פרצמן
סוף סוף אימתנו את זה...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה