הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו... איזה גילוי מרעיש, הייתי בטוח שיש שם קוסם שמעלים את המתמודד ומביא את הבא בתור, שחותך משפטים ומילים, שמקפיץ את שוקי סלומון מחדר אחד לשני....
ממש הפתעה... זה לא מוקלט בלייב....
חחחה איזה ציני אתה.................:)
אגב לא הייתי מתנגד שהסלומון הזה יהיה חבר בפורום, יהיה כאן מעניין בהחלט. :rolleyes:

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי זה שהחליט שחייבים להכניס את כל הקטעים המבאסים?
כאילו אם כבר עורכים לפחות שיוציאו את הקטעים המפדחים האלה.

כמו קליין/ברי. שהתבלבלו עם השבוע הבא/הקודם.
.....ותמשיכו לבד.

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כמו קליין/ברי. שהתבלבלו עם השבוע הבא/הקודם.
emoji_u1f602.png
emoji_u1f602.png

ראיתי את זה ולא אחזתי....

י. בריזל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@סקסופוניסט אז עדיף שתראי לבד.
יש את זה להורדה מג'מבו, כמה הודעות קודם.
צודק/ת, אך מה לעשות שאין לי אמצעים לראות וידאו,
כי הרי ארגון 'חותם' השתלטו על כל החנויות של שירותי מחשבים באיזורים שלנו.
ואני לא יכול אפי' להוריד קבצי וידאו מג'מבו מייל.
מעצבן.
אולי בזכותם אצטרך לקנות טאבלט הדרן, משהו כזה.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
צודק/ת, אך מה לעשות שאין לי אמצעים לראות וידאו,
כי הרי ארגון 'חותם' השתלטו על כל החנויות של שירותי מחשבים באיזורים שלנו.
ואני לא יכול אפי' להוריד קבצי וידאו מג'מבו מייל.
מעצבן.
אולי בזכותם אצטרך לקנות טאבלט הדרן, משהו כזה.
נסה פה
http://media.93fm.co.il/new/m/akplayer/abc87b9ab309d37c31e363920b69312c.mp4
או פה
http://toker.fm/hakolhaba2/03.mp4
ואם שניהם לא עובדים נסה הורדה מכאן :)
https://we.tl/93Fji0fOps
ולמהדרין מפה :)
https://magicode.me/send-file/file/e3de7fb2316f2334c7b9cc800d2251daf02cdbd0/view

שאפחד לא ימנע ממך להתעצבן על התוכנית גם :)

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
למיטב זכרוני לא העבירו את ההוא עם ה"לוק" (זה המתופף בתזמורת).
אגב, מי לדעתכם הכי טוב עד עכשיו? (אם מותר להביע דעה כאן)
לדעתי כמו שאיציק דדיה אמר לשלום פורת זה המתופף אתה בחור משמח אני לא הפסקתי לצחוק שראיתי אותו הוא באמת בחור משמח אבל זה נראה לי טיפשי להעביר אותו בגלל שיש לו לוק של זמר לדעתי הם פשוט ראו נאדם שעף על עצמו יותר מידי וקשה היה להם לשבור לו את ההרגשה לגמרי אבל זה עדיין טיפשי מצד דדיה לומר שאמנם אין לו קול של זמר אבל הוא נראה זמר ולכן הוא נתן לו צ'אנס מה דעתכם????

Bחיה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי כמו שאיציק דדיה אמר לשלום פורת זה המתופף אתה בחור משמח אני לא הפסקתי לצחוק שראיתי אותו הוא באמת בחור משמח אבל זה נראה לי טיפשי להעביר אותו בגלל שיש לו לוק של זמר לדעתי הם פשוט ראו נאדם שעף על עצמו יותר מידי וקשה היה להם לשבור לו את ההרגשה לגמרי אבל זה עדיין טיפשי מצד דדיה לומר שאמנם אין לו קול של זמר אבל הוא נראה זמר ולכן הוא נתן לו צ'אנס מה דעתכם????
דווקא אמרו שם לדדיה: למה בחרת אותו בגלל הלוק או בגלל הקול שלו...

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה כל כך לא נטרלי שם...
שכואב לשמוע באוזן,
נכון אין שם רק בדיקה של איכות מוזיקאלית,
כי הם בוחנים שם המון גם צורת הגשה של שיר ולוק,
שהגשה זה אכן חלק מהאומנות המוזיקאלית אני מסכימה לקבל את חשיבות משקלה,
אבל לוק וכו'.. זה נטו מסחרי,
זה נשמע שפדידה עבר אתם על איזה סגנון חסר לו בחברה מבחינת הזמנות
אולי טווח של חסרים, אבל זה לא נטו בדיקת שירה ומקצועיות, וחבל!
אמת מוזיקאלית צרופה זה לא...
ככל שהאשכול מתארך, הוא מסביר עד כמה יש צדק בדבריך...

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
ברשותכם דעתי על המבוכה השבועית:

השיפוט של ברונר ועדי רן הוא מקצועי לעילא ולעילא ,
של האחרים... אחד מהם חייב לומר משהו כי אין לו מה לומר, והוא מרגיש שהוא חייב להיות מקורי,
ולגבי הסוודרים האדומים - לדעתי מי שלא שר בפועל על הבמה- לא יכול לשפוט ,
וגם רואים שהם שופטים רק ע"פ שמיעה ,
לעומת עדי וברונר שמסבירים צדדים לכאן ולכאן,
לגבי שוקי - הוא בסה"כ אדם טוב,
פשוט כך נראה בעלבת' שמנסה לשחק פרומער ,

ועוד משהו, לדעתי טוקר צריך להיות שופט, האיש עם אזניים ועניים חדות ביותר,
רק שהוא לא מסוגל לומר "לא" ,

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני חושבת עוד משהו יש כאן כמה דברים שגורמים לי לתהיות לאן פני הקול הבא 2 פונות זה נראה שיותר מידי מתמודדים עוברים את השלב הראשון חלק באמת מתאימים אבל חלק סתם מצאו חן בדרך זו או אחרת בעיני השופטים למשל זה שעלה בתחילת הפרק השני ושר שיר של עצמו ''ששומר עליי'' לכאורה זה היה נחמד אבל האם מישהו רואה בו את הזמר של הדור הבא??? זה סגנון מאוד ספציפי שלא אמור להמשיך להצליח בשאר הביצועים שיאלץ לעשות בהמשך ובל נשכח שאלי קליין היה משוחד מזה ששר איתו בבני תורה או משהו כזה וכן היו כמה וכמה חברה ששרו והצליחו לעבור או לא לעבור בגלל צורת שפיטה ממש משונה של השופטים אני לא חושב ששופטים מהעונה הקודמת היו חוסכים שבט לשונם ממתמודד כמו המתופף ההוא או מעבירים בגלל רחמים או לוק או לתת צ'אנס כי כמו שאמר שם מי שאמר באת להישפט ונכשלת במשפט מה שייך צ'אנס זמר של הקול הבא אמור להרשים יחסית בקלות ממבט ראשון למרות שאפשר לקחת בחשבון פחד והתרגשות עדיין.... היו לדעתי בפעם האחרונה יותר מידי היסחבות לויכוחים והתנצלויות כאלה ואחרות ה מצד השופטים והן מצד המתמודדים זה לא אמור להיות אלא כן או לא וזהו!! בקיצור יותר מידי חברה שנראה באופן ברור שיכשלו כבר בשלב הבא עברו למה לעשות עבודה קשה להם ולחץ למתמודדים צריך לחתוך מייד ולכן אני חושבת שמי שמתמודד חייב לקחת בחשבון שאולי הוא יגלה היום שחלום חייו יורד היום לטמיון ולא צרך להתחשב בו וכמובן יש הרבה הטיות או ששרים איזה שיר שיודעים שהזמר אוהב או סגנון שלו או שיר שלו וכו' זה סתם הטייה וכן שמתי לב שבהרבה מהמקרים הראשון שהביע את דעתו ולא משנה לאיזה צד הוא ממש מכריע כי זה פשוט נראה שלא נעים להם לקחת כזה צד הפוך ממה שאמרו שלא להראות לא מקצועי או בקיצור שלא סגורים הם עצמם אז פשוט הלך אחר הרוב וגם מה הפשט ביציאה שתי שופטים שהם קול 1 וכי אין מחלוקות וכו' על כל פנים אני ממש לא מבינה לאן זה הולך. בשביל למלאות את הזמן אז יש ראיון עם הרב זה קצת לעשות צחוק מהרב ולמי זה חסר וגם אם זה מעודד אותם הם לא חייבים לשדר את זה והסלומון הזה לדעתי נותן להם הרגשה של לא שפוים כל כך סוג של מתייחס אליהם כמו חברה שנולדו אתמול .....

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לדעתי הקול הבא 2 הוא ממש בלי רמה מתחיל מהשופטים ועד המתמודדים כל מיצמוץ שמתמודד עושה יש להם מה לומר
וגם הספות האלו (למי שראה את ההסרטה) זה נראה שהם באו לשתות קפה ולצאת לא להאזין למתמודדים!
וגם ההוא שבוחן אותם לפני עם הרב הורביץ הוא ממש מביש אותם לדעתי עם כל ההומור שהוא מנסה להוסיף:confused::(

שורי פלד

משתמש מקצוען
לדעתי הקול הבא 2 הוא ממש בלי רמה מתחיל מהשופטים ועד המתמודדים כל מיצמוץ שמתמודד עושה יש להם מה לומר
וגם הספות האלו (למי שראה את ההסרטה) זה נראה שהם באו לשתות קפה ולצאת לא להאזין למתמודדים!
וגם ההוא שבוחן אותם לפני עם הרב הורביץ הוא ממש מביש אותם לדעתי עם כל ההומור שהוא מנסה להוסיף:confused::(
יש לך אולי שלט רחוק להשתלט על המקלדת שלי?:D:D:D
ממש זה מה שחשבתי

החושב

משתמש פעיל
רבותי, קצת סדר!
א.לפני שמעבירים ביקורת על השפיטה, כששומעים/רואים מישהו שר, נסו לדמיין אותו כזמר על במה, האם הוא מתאים?
ז"א, יש עוד מרכיבים לזמר חוץ מ"קול".
ב.זה ברור שכדי למלא תכנית חייבים להעביר גם כאלו שאינם "זמרים" ממש, כי
מה לעשות רווווווווווווב האנשים אינם ממש "זמרים" (גם אם הם יודעים לשיר יפה בזמירות שבת וכד') וא"א להעביר רק את מי שהוא ממש זמר, אבל בשלב א' אפשר להעביר כל מי ששר "בסדר" ומסננים את מי שלא שייך בכלל, וברור, שבכל שלב יורדים יותר ויותר עד למציאת אותם אילו שממש שייכים לגמר.
תחשבו על זה!
אגב, גם בתכניות הגדולות ,ששם מגיעים מאות ואלי אלפים לאודישנים, יש המונים שלא שייכים בכלל, וגם שם "עורפים ראשים" ללא רחמים, כך שאצלינו זה עוד בחסד.

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אבל לא ברור למה בשלב האודישנים לא מסננים כאלו שאין להם שום סיכוי לעבור, והיו שם כמה כאלו.

כי לפי מה שקורה, המפיקים מתיחסים לתוכנית כאל תוכנית בידור יותר מאשר פלטפורמה מקצועית למוזיקה.
בהתאם לזה צריך דוקא כן להכניס כל מיני דמויות שיוסיפו צבע ואקשן גם אם ברור שאין להם סיכוי לעבור...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה