הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עריכה

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עמיחי!! אתה באמת תותח!! אני מקווה שהאופטימיות שהפגנת כל העונה והאימון שנתת בהפקה לא יאכזבו אותך כי אנחנו קצת יותר ריאליים ואין שום חובה שמי שיקבל יותר הצבעות הוא אשר באמת יעלה!! אבל לנסות לא יזיק!!
אתה פשוט זמר מושלם! מעל התוכנית הזו, ממש מתאים לשבת בתור שופט!!

מליי

משתמש צעיר
בוקר טוב!
אני לא נמצא בקרבת אינטרנט בבית ב"ה, ולכן אני מגיב רק בשעות העבודה.
תודה על כל הפירגונים.
חברו את שני הפרקים כי יש מתמודדים שירדו.
לתכנית מס 12 ההצבעות הן רק עד היום בלילה.
אשמח על כל קול...
תודה על העדיוד.
עמיחי סובר.

אוטוטו

משתמש פעיל
הצביעו לעמיחי מכל המשפחה..
(בערך 7 אנשים)
זה לא יעוזר!!
פדדיה יבחר את מי שהוא רוצה
וזה מציאות כי מירב הקלות של הדירוגים שבוע שעבר היה לדוד צאבח... ואיפה הוא????
התשובה---פדידה גילגל אותו מכל המדרגות

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה לא יעוזר!!
פדדיה יבחר את מי שהוא רוצה
וזה מציאות כי מירב הקלות של הדירוגים שבוע שעבר היה לדוד צאבח... ואיפה הוא????
התשובה---פדידה גילגל אותו מכל המדרגות
יש לכם הוכחות?
לא צריך הוכחות
כל מי שפגשתי הצביע לצאבח
אפילו בתור זקן משעשע
אבל אהרן דנין??

במחילה מכבודו לא חושבת שקיבל אלפי קולות ...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא צריך הוכחות
כל מי שפגשתי הצביע לצאבח
אפילו בתור זקן משעשע
אבל אהרן דנין??

מישהו בפוום בחר אהרון דנין?????????????????

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא צריך הוכחות
כל מי שפגשתי הצביע לצאבח
אפילו בתור זקן משעשע
אבל אהרן דנין??
מזכיר לי את הבחירות האחרונות לכנסת שכל אלו שלא הצביעו לנתניהו אמרו שכל מי שהם מכירים וכל מי שהם פגשו ברחוב הצביעו להרצוג ובסוף נתניהו קיבל שליש מהקולות הלא סיקטרואליים כמו החרדים והערבים וזה אומר שכל שלישי ברחוב הצביע לו הדא היא דאמרי אינשי חיים בבועה...
אין לי מושג מה היה כאן אבל יכול להיות שיש המון שחושבים שדנין שר יותר יפה ממר צאבאח

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מזכיר לי את הבחירות האחרונות לכנסת שכל אלו שלא הצביעו לנתניהו אמרו שכל מי שהם מכירים וכל מי שהם פגשו ברחוב הצביעו להרצוג ובסוף נתניהו קיבל שליש מהקולות הלא סיקטרואליים כמו החרדים והערבים וזה אומר שכל שלישי ברחוב הצביע לו הדא היא דאמרי אינשי חיים בבועה...
אין לי מושג מה היה כאן אבל יכול להיות שיש המון שחושבים שדנין שר יותר יפה ממר צאבאח
יכול להיות אבל כיוון שיש כל הזמן התרחשויות שונות
בקשר להתנהלות של פדידה בכל מה שקשור לתכנית
זה אומר דרשני

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
תגידו, משהו מאזין בשלמות לדיבורים של סלומון עם המתמודד אחרי ההופעה????
(מי שכן- שלא יצלצל...)
ועוד שאלה-
משהו נהנה לראות לפני כל הופעה את הנהוני הראש של המתמודדים שמרוכזים במיוחד בחידושי התורה הנאמרים להם???
והראיה שהם מתרכזים מאווד: העיניים בורחות לכל הכיוונים ופיקת הגרון עולה ויורדת מעלה מטה.

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
# הרב סובר שר נהדר!!!
מוזר מה שברונר טוען. לדעתי המשיך להתקשח לו המילים בגלל שהתנגדו לו מיידית.
נהניתי מהרוגע, מהאצילות שבשקט. הצבעתי לו כמובן.
# אייל אביב מעולה+, אבל אם כולם מכירים אותו מגיל אפס - אין כאן איזשהו עיוות בדין?
# למאיר מסוערי יש פוטנציאל קולי מדהים. טוב שחלקו אותו לפרק הבא.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה