הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יישר כח ותודה על הברכות החמות אכן הימצאותי בתחרות הייתה נטו שליחות מהסוג הנעלה והחשוב ביותר. ולגבי הפרס אני נאלץ לתקן אותך שמדובר רק בסינגל... לא בדיסק... הפרס הוא סינגל בלבד...

123PNINI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יישר כח ותודה על הברכות החמות אכן הימצאותי בתחרות הייתה נטו שליחות מהסוג הנעלה והחשוב ביותר. ולגבי הפרס אני נאלץ לתקן אותך שמדובר רק בסינגל... לא בדיסק... הפרס הוא סינגל בלבד...

כל ה-4 מוצאים סינגל?

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
"אני נותן לה' להוביל אותי" – ראיון הבכורה של זוכה 'הקול הבא' • האזינו
ביום חמישי האחרון בתוכנית 'זמן אוויר' העלה מנחם טוקר את הזוכה בתחרות 'הקול הבא' מירושלים 2 עמיחי סובר לראיון ראשון לאחר הניצחון והזכייה, לאחר החלפת החוויות מהאירוע הסוחף הודיע סובר קבל עם ועדה כי הוא נותן לה' להוביל אותו והוא מקווה שסייעתא דשמיא תלווה אותו בצעדיו הבאים • קול ה' בכח

קבצים מצורפים

• -אני נותן לה' להוביל אותי - הראיון הראשון של זוכה 'הקול הבא'~1.mp3
    6.4 MB · צפיות: 125

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חסום בנטפרי, מה זה?
לפני שמישהו עוד חלם על התחרות בצורתה הנוכחית,
אי שם בשנות האלפיים המוקדמות ישב שדרן צעיר וחייכן בשם מנחם טוקר,
ושידר תוכנית בשם 'הקול הבא' בגירסה תמימה ופשוטה,מתוקה וחייכנית.
יחד עם קן ברג'ס ,ישראל גוטסידנר מצמד רעים ושופטים אורחים.
מומלץ לצפות!

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי חברים. כאן אפרים חן. אני ביקשתי מאשתי שתפתח לי את הפורום בכדי לכתוב כמה מילים. אז ככה, כשאני הגעתי להתמודד בקול הבא זה היה אחרי המון התלבטויות ומלחמות פנימיות עם עצמי האם כדאי ללכת או לא.. לבסוף הרצון לשיר ולרגש גבר וניגשתי לתחרות. האמת, שלא חלמתי בחיים שאגיע עד לשלב הגמר, אך ב"ה ברוב חסדיו פשוט לקח אותי שלב אחרי שלב עד שהגעתי למקום שאליו רציתי מאוד להגיע. לא התיימרתי מעבר לזה, שמחתי על הזכות להשתתף ולתת מעצמי עוד פעם אחת. וב"ה אני מאושר בתוצאה. מקום רביעי/חמישי הוא הישג מכובד מאוד ובהחלט מספק. אבל האמת היא שאם היה המדובר רק בלספר על תחושותי או תובנותיי מהגמר לא בטוח שהייתי מתאמץ לתמלל כ"כ הרבה.. האמת היא, שהסיבה שבגינה אני בפעם הראשונה כותב כאן היא, שמאוד מאוד חשוב לי להבהיר לכם עד כמה הקב"ה הוא ענק ועושה את הכל נכון וטוב! אתם אפילו לא מתחילים להבין עד כמה מגיעה לעמיחי המתוק והכ"כ מיוחד הזכייה הזו בגמר!! ואסביר, במשך כל השלבים ובעיקר בחצי הגמר ובהכנות לגמר ובמיוחד ביום הגמר עצמו, היחיד, אבל היחיד שהיה שם בכדי לתמוך, לייעץ מניסיונו, לתת כתף תומכת, להרגיש, להיות חבר, אפילו לאהוב, את שאר המתמודדים באצילות נפש מדהימה הייתה עמיחי סובר הענק.
אפרים אין עליך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היה מעניין לראות ששני המתמודדים קשורים איכשהו לפרוג.( אין לי מושג איך ומה)
לא ידעתי את זה ועקבתי כל העונה אחרי הקול הבא.
היה מאד מעניין . ראו שהשקעתם מאד. זה קשה ודורש מאמץ גדול מהרבה בחינות.

ברכות!!! עלו והצליחו!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה