הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

פרומית

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@החושב תגלה לנו עכשיו את כל הסודות...
אתה היית ענק וזה הגיע לך ובצדק
אבל יש דבר ששמתי לב שפרסמו את של המתמודדים במיספור של המערכת מספרים 1 2 3 היו שלושת הראשונים השלוש שעלו לשלב הסופי ומספר 4 ו-5 היו חן ואלחדד שלא עלו וכן בדירוג הסופי במערכת הטלפונית מספר 1 היה עמיחי סובר 2 בוסקילה 3 גולדברג זה היה נראה מכור מראש, האמנם?

החושב

משתמש פעיל
אבל יש דבר ששמתי לב שפרסמו את של המתמודדים במיספור של המערכת מספרים 1 2 3 היו שלושת הראשונים השלוש שעלו לשלב הסופי ומספר 4 ו-5 היו חן ואלחדד שלא עלו וכן בדירוג הסופי במערכת הטלפונית מספר 1 היה עמיחי סובר 2 בוסקילה 3 גולדברג זה היה נראה מכור מראש, האמנם?
אוהבי הקונספירציה יוכלו לספק עוד ועוד תיאוריות, אם יצפו היטב בהופעה.
אבל האמת היא, שעד השניה האחרונה כלום היה ידוע מראש, וגם ע"פ התחושה נראה היה שהכל אמיתי. כל מה שנראה אחרת, הרי שהוא מקרי בהחלט.
זו דעתי.

ציפי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם כך ודאי שלא היו נותנים לך לעלות על זה בכזאת קלות...

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי חברים. כאן אפרים חן. אני ביקשתי מאשתי שתפתח לי את הפורום בכדי לכתוב כמה מילים. אז ככה, כשאני הגעתי להתמודד בקול הבא זה היה אחרי המון התלבטויות ומלחמות פנימיות עם עצמי האם כדאי ללכת או לא.. לבסוף הרצון לשיר ולרגש גבר וניגשתי לתחרות. האמת, שלא חלמתי בחיים שאגיע עד לשלב הגמר, אך ב"ה ברוב חסדיו פשוט לקח אותי שלב אחרי שלב עד שהגעתי למקום שאליו רציתי מאוד להגיע. לא התיימרתי מעבר לזה, שמחתי על הזכות להשתתף ולתת מעצמי עוד פעם אחת. וב"ה אני מאושר בתוצאה. מקום רביעי/חמישי הוא הישג מכובד מאוד ובהחלט מספק. אבל האמת היא שאם היה המדובר רק בלספר על תחושותי או תובנותיי מהגמר לא בטוח שהייתי מתאמץ לתמלל כ"כ הרבה.. האמת היא, שהסיבה שבגינה אני בפעם הראשונה כותב כאן היא, שמאוד מאוד חשוב לי להבהיר לכם עד כמה הקב"ה הוא ענק ועושה את הכל נכון וטוב! אתם אפילו לא מתחילים להבין עד כמה מגיעה לעמיחי המתוק והכ"כ מיוחד הזכייה הזו בגמר!! ואסביר, במשך כל השלבים ובעיקר בחצי הגמר ובהכנות לגמר ובמיוחד ביום הגמר עצמו, היחיד, אבל היחיד שהיה שם בכדי לתמוך, לייעץ מניסיונו, לתת כתף תומכת, להרגיש, להיות חבר, אפילו לאהוב, את שאר המתמודדים באצילות נפש מדהימה הייתה עמיחי סובר הענק.

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ובאמת שאני בכלל לא מגזים. ביום הגמר במשך כמה שעותעמיחי היה עסוק בלעזור לנו שאר המתמודדים לעשות תרגילי פיתוח קול ובלהרגיע אותנו ובלעודד אחרי החזרות ובעצם בהכל חוץ מבעצמו. ואני, לקראת הערב ניגשתי אליו, והוא יעיד על כך ואמרתי לו, עמיחי , אתה תראה שאתה תנצח את התחרות הלילה. אני ידעתי שהוא ינצח ולו בגלל ההתנהלות האצילית והנעלית של חברי היקר והאהוב עמיחי סובר. אז אני רוצה מעל במה זו לנצל את ההזדמנות שניתנה לי להודות לה' הטוב על שזכיתי להכיר חבר חדש. חבר יקר מאוד. אני אוהב אותך עמיחי כמו אח ומגיע לך!!!! אתה מושלם! במוזיקה ובאישיות ויש לך משפחה מדהימה!!!

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי חברים. כאן אפרים חן. אני ביקשתי מאשתי שתפתח לי את הפורום בכדי לכתוב כמה מילים. אז ככה, כשאני הגעתי להתמודד בקול הבא זה היה אחרי המון התלבטויות ומלחמות פנימיות עם עצמי האם כדאי ללכת או לא.. לבסוף הרצון לשיר ולרגש גבר וניגשתי לתחרות. האמת, שלא חלמתי בחיים שאגיע עד לשלב הגמר, אך ב"ה ברוב חסדיו פשוט לקח אותי שלב אחרי שלב עד שהגעתי למקום שאליו רציתי מאוד להגיע. לא התיימרתי מעבר לזה, שמחתי על הזכות להשתתף ולתת מעצמי עוד פעם אחת. וב"ה אני מאושר בתוצאה. מקום רביעי/חמישי הוא הישג מכובד מאוד ובהחלט מספק. אבל האמת היא שאם היה המדובר רק בלספר על תחושותי או תובנותיי מהגמר לא בטוח שהייתי מתאמץ לתמלל כ"כ הרבה.. האמת היא, שהסיבה שבגינה אני בפעם הראשונה כותב כאן היא, שמאוד מאוד חשוב לי להבהיר לכם עד כמה הקב"ה הוא ענק ועושה את הכל נכון וטוב! אתם אפילו לא מתחילים להבין עד כמה מגיעה לעמיחי המתוק והכ"כ מיוחד הזכייה הזו בגמר!! ואסביר, במשך כל השלבים ובעיקר בחצי הגמר ובהכנות לגמר ובמיוחד ביום הגמר עצמו, היחיד, אבל היחיד שהיה שם בכדי לתמוך, לייעץ מניסיונו, לתת כתף תומכת, להרגיש, להיות חבר, אפילו לאהוב, את שאר המתמודדים באצילות נפש מדהימה הייתה עמיחי סובר הענק.
וואו

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו, איזה פרגון, כל הכבוד!
זה מאוד משקף אתכם לכל אורך הדרך, כמדומני...

חייבת לציין שהצלחתם לרגש ועוד איך!
כפי שכבר כתבתי כאן בעבר,
הורדתי את הביצוע האחרון שלכם לפני הגמר בנפרד מהפרק כולו
ולא הפסקתי להשמיעו בשרשרת...

היה אכפת לי מאוד שלא עליתם גבוה יותר,
למרות שידעתי מראש שהאינטרסים של ההפקה הם שונים ממכם...

המון הצלחה בהמשך!
נשמח לשמוע ממכם עוד!

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למחרת הגמר הגעתי לחתונה של הגיס של עמיחי על מנת להפתיע אותו ומי שלא ראה שמחת חברים כזו ללא שמץ של תחרותיות לא ראה שמחה מימיו. ובשביל ההרגשה הזאת היתה שווה כל הדרך הזו! בשורות טובות ועוד תשמעו אי"ה על שיתופי פעולה בינינו.

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואו, איזה פרגון, כל הכבוד!
זה מאוד משקף אתכם לכל אורך הדרך, כמדומני...

חייבת לציין שהצלחתם לרגש ועוד איך!
כפי שכבר כתבתי כאן בעבר,
הורדתי את הביצוע האחרון שלכם לפני הגמר בנפרד מהפרק כולו
ולא הפסקתי להשמיעו בשרשרת...

היה אכפת לי מאוד שלא עליתם גבוה יותר,
למרות שידעתי מראש שהאינטרסים של ההפקה הם שונים ממכם...

המון הצלחה בהמשך!
נשמח לשמוע ממכם עוד!
תודה רבה מכל הלב על הפרגון והתמיכה לכל אורך הדרך. אצליכם בשמחות ובלב שמח. כמו שעמיחי אמר לאוהבי הקונספירציות יש הרבה במה לדוש אבל מה זה יתן... הכל בהשגחה פרטית והעיקר שמי שרציתי שיזכה, זכה...

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
"אני נותן לה' להוביל אותי" – ראיון הבכורה של זוכה 'הקול הבא' • האזינו
ביום חמישי האחרון בתוכנית 'זמן אוויר' העלה מנחם טוקר את הזוכה בתחרות 'הקול הבא' מירושלים 2 עמיחי סובר לראיון ראשון לאחר הניצחון והזכייה, לאחר החלפת החוויות מהאירוע הסוחף הודיע סובר קבל עם ועדה כי הוא נותן לה' להוביל אותו והוא מקווה שסייעתא דשמיא תלווה אותו בצעדיו הבאים • קול ה' בכח

http://www.93fm.co.il/radio/488785/

123PNINI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
"אני נותן לה' להוביל אותי" – ראיון הבכורה של זוכה 'הקול הבא' • האזינו
ביום חמישי האחרון בתוכנית 'זמן אוויר' העלה מנחם טוקר את הזוכה בתחרות 'הקול הבא' מירושלים 2 עמיחי סובר לראיון ראשון לאחר הניצחון והזכייה, לאחר החלפת החוויות מהאירוע הסוחף הודיע סובר קבל עם ועדה כי הוא נותן לה' להוביל אותו והוא מקווה שסייעתא דשמיא תלווה אותו בצעדיו הבאים • קול ה' בכח

http://www.93fm.co.il/radio/488785/

זה רק קישור

שירה שירוש

משתמש רשום
וואו איזה פירגון אדיר יש בין המתמודדים...
נראה ממש מתוך הלב, ולא מן השפה ולחוץ.
זה רק מראה על איכות המגזר!
לא משנה באיזה מקום זכה, מי זכה, כולם מפרגנים.
זכות!!!

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום חברים!
דבר ראשון תודה רבה על כל העידוד והתמיכה.
שעות שאני חושב מה לכתוב לכם אבל באמת שאין לי מילים לתאר את התחושות.
הייתם קהל נפלא ותומך אפילו שזה נראה רק וירטואלי.
הרגשתי שאתם איתי באמת בכל שלב,
וזה כולל גם את הביקורות, וגם מי שלא כל כך אהב.
קשה לי לחשוב שכל זה מסתיים, אבל ככה זה...
אל תשכחו, כולם היו טובים באמת,
הלחץ על הבמה הוא גדול מאוד ואי אפשר לדון את מי שהתקשה.
אני בטוח שכולם יצליחו בתחום, אם יבחרו להשקיע בו.
תודה למנהלי הפורום, תודה לכל המגיבים, לכל המצביעים וכו.
אשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה.
ושנפגש רק בשמחות.
אגב, היום אני בארמונות חן...
בהוקרה ובתודה.
עמיחי.
ותודה לאסתי שפתחה לי את האשכול....

עד עכשיו לא ידעתי שבניק הזה מסתובבים המוכשרים החדשים של הציבור שלנו. בלי עין הרע כן ירבו .
אני רוצה לשתף אתכם בתחושות שלי ..
דבר ראשון כולם היו מיוחדים וזמרים באמת .
אפרים ששר מכל הלב באמת וממש מרגיש לי ששר מתוך שליחות..
וכאחד שהתעסק לא מעט עם חסידי חב"ד אני יודע שבכל דבר הם מחפשים את השליחות בראש ובראשונה ודי למי שקצת מכיר את חב"ד.
ואת זה ראינו תמיד תמיד בשירה המיוחדת שלו.
נאור אלחדד ששר ממש מקצוען עדין ומקפיץ.
נחמן גולדברג שמצפה לו עתיד בתחום ממש דומה לשוואקי גם בדיוק וגם בקול.
יוסף חיים בוסקילה צעיר לימים ובעל כשרון מוזיקלי אדיר אין ספק שכולנו התמוגגנו לראות מתנת שמים כזו מיוחדת בשילוב של עדינות וצניעות הזמר המזרחי הבא ללא כל עוררין בעל טונים ועוצמת שירה ממש מופלאה.
ועמיחי סובר שהוא בעל הרגש הגדול ביותר שפגשתי .(בשיר האחרון בתחרות "עוד ישבו" הרגש ממש עולה על גדותיו .. אתם מוזמנים לבדוק זאת)
עדין נפש ומוזיקלי ברמ"ח ושס"ה.
דיוק שירה מקסימלי שיכול להיות (לדעתי לפחות :))))
בקיצור כל מילה מיותרת .
"הקול הבא"!!!
אין ספק שזכינו בעל תפילה חדש שירגש את כולנו בזמנים שונים ובטח בקרוב בדיסק הראשון בחסות FDD.
כולם בעלי מקצוע ואין ספק שממתין להם עתיד מוזיקלי מוצלח.
רציתי מעל במה זו להודות לכל המשתתפים שגרמו לנו לעונג רב .
ויהי רצון שתצליחו בכל מעשה ידיכם.
אמן.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה